nikolaus

Amarina-abu-soma-resort-aquapark

24 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio u Amarine Soma Bay?Da li je bolje mesto za odmor Memsa ili Soma Bay,a tiče se, plaže,šetnje posle vecere.Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je li tko boravio u hotelu, kakva je hrana,usluga,što sve ide pod all inclusive, kakva je plaža, da li je besplatni internet, da li je duboka voda može se normalno plivati.....?

Koja je temperature vode u moru i u bazenima u kolovozu?

Piše da imaju ronilački centar, koja je cijena toga? Pretpostavljam da je ronjenje sa bocama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko nudi ovaj hotel? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1A travel. Otvoren je ove godine u avgustu i navodno ima plažu dobru kao Karibijen

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Čudno da je akcenat na akvaparku ako ima plažu kao Karibijen, nešto sam u gužvi, ne stižem da proverim o čemu se radi.... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je na instagram stigla neka njihova reklama sa navodno dobrom plažom, čak je pomenuto da je plaža kao Karibijen, sad, treba proveriti svakako, svašta može da se napiše. Ne znam ni da li je to zaista nov hotel ili neki od starih pa renoviran, Reklamiraju ga kao nov, ali ne bi bilo prvi put da neki od adaptiranih hotela reklamiraju kao nov. Čudno mi je da je letos otvoren a ne javlja se niko da je bio u njemu? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, preko A1 agencije je u ponudi. Ima sve što nama odgovara za neku normalnu cijenu. 

Toliko toga ima u ponudi da više uopće ne znam koji hotel izabrati.

Bitno nam je da je čisto, da nije staro,da su udobni kreveti, internet i fitnes ukljucen u all inclusive,da je prekrasna plaža i lijep ulaz u more te da ima neki aqua park za djecu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam kako.mogu da kazu da je divna plaza kad izgleda prilicno jadnjikavo,izgleda da je plicak dug,uostalom ponton stoji i brodovi..pa je jasno i to.Sigurno je dobro za snorkling,a da je plaza dobra-pa,jedan pogled na nju i vidi se (govorim.o uporedjivanju sa Karibijenom..nidje veze)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jest, i ja to primetih, pogledah fotke. Sem toga puno betona, nigde zelenila, a beton k'o kocka, nešarmantno sasvim.  Sobe uske, a dugačke i istina nove. Mene nije primamio, ni ne pogledah cenu. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koji mi preporučate hotel? Na slikama svi izgledaju dobro pa ne bi htjela krivo izabrati. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledala sam Hilton i Steigenberger Aqua Magic Resort,što kažete na njih?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam baš pogledala slike, potpuno nezanimljiv  hotel, bez trunke hlada. Mene ovde baš ništa ne bi privuklo. Čak mu ni cena nije toliko niska, mislim da je oko 700e deset noći u julu... Plažu nisam ni pogledala kad sam videla onaj silni beton oko hotela... 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da, preko A1 agencije je u ponudi. Ima sve što nama odgovara za neku normalnu cijenu. 

Toliko toga ima u ponudi da više uopće ne znam koji hotel izabrati.

Bitno nam je da je čisto, da nije staro,da su udobni kreveti, internet i fitnes ukljucen u all inclusive,da je prekrasna plaža i lijep ulaz u more te da ima neki aqua park za djecu.

Hm, što se interneta tiče nigde nije uključen u cenu koliko mi se čini, internet kartica od desetak eura rešava sve. Najlepšu plažu imaju Palm Royal i Caribbean World resort što se tiče ulaza u vodu, neizraženosti oseke i adekvatne dubine za kupanje, Caribbean ima stari nameštaj zreo za reniviranje, u Makadiju Sunrise Royal Makadi ima pristojnu plažu plus korale, lepu uslugu, pogledajte ga. Steigenberger Aqua Magic ima mislim problem sa osekom, malo pregledajte forum, ali je dobra usluga....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima neki link na forumu za  Sunrise Royal Makadi , Sa kojom agncijom oni rade?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka