milica179

Pyramisa blue lagoon Hurgada

302 poruke u ovoj temi

Da li se jos neko odlucio ili bio u Pyramisi ove godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam ipak definitivno odustala od Piramise,jer sam ipak na kraju nasla koja je njihova plaza.Plaza je jako daleko ima skoro 1500m.Danima sam bila na internetu i trazila skorasnje slike nekih od gostiju koji su tamo bili,kada sam te slike uporedila sa jednom slobodnom plazom uvidela sam da je to definitiivno ta plaza.Odustala sam od te varijante i idem u Beach Albatros koji je stvarno exstra.Ko bude isao u Piramisu neka se javi da nam kaze kako je bilo.Evo vam slike od gostiju koji su bili u Piramisi u februaru i martu.Na plazi postoji mala marina koja se jasno vidi sa Googla earth-a.

Ne znam da posaljem jos slika,potrudicu se pa ce te ih dobiti ,imam jos tri.

Da li se jos neko odlucio ili bio u Pyramisi ove godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

plaza od pyramisa blue lagoon hotela je oznacena na wikimapia.com

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

verovatno ti je ova ostala u attachmentima..idi u my controls, pa otvori attachment sa leve strane i chekiraj sliku pa klikni na delete..posle uplodujes drugu sliku itd

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sada je i meni jasno, ali gosti hotela iznose pozitivne utiske o hotelu :huh:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ne zna se da li ova plaza izgleda "zivlje" sa kupacima ili bez njih..jedino sto treba uzeti u obzir je da je hotel napravljen tek prosle godine i mozda je plaza sada u nesto boljem stanju...ja se ipak ne bih pouzdala u te buseve sto voze do plaze i vv..a ne videh ni neku kamilu da je zajasis i poteras u slucaju potrebe za hitnim transpotom..

Sada je i meni jasno, ali gosti hotela iznose pozitivne utiske o hotelu :huh:

a gosti su do sada bili: vlasnik, sve njegove zene, svih sedamnaestoro dece, sve zene od svih brace i ostala rodbina...malo li je?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam zato da sacekamo juli pa onda sledi Majin sigurni odlazak u Pyramisu pa onda povratak i javljane sa utiscima :)) a posto mi planiramo na put polovinom avgusta valda ce od svih destinacija na ovoj planeti ostati dva slobodna mesta :)))

A one 3 slike su od prosle godine,nikakvo cudo sto su takve i taj upitnik oko daljine plaze...pa zar je moguce da na svim sajtovima lazu i koja je razlika kad udjes u neki bus koji vozi do plaze dali ces se voziti minut .. tri ... pet...taman dok kondukter pregleda karte mi stigli..hahaha

Odes u Grcku npr.rentas auto i vozikas se od plaze do plaze,odes u Marmaris..opet dolomus i gas.,u Hrvatkoj po otocima isto koristis auto ako zelis na bolju plazu jer nemoze svaka kuca biti nataknuta tik uz more.

Sta znam,,svako ima svoje pa nek izabere sta mu volja,aj uzdravlje... :smorilo:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E pa jedva cekam da se vratite, da se konacno razresi ta najveca od svih egipatskih misterija zvana Pyramisa!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi se vracamo do 20.jula pa ako vam nije kasno sacekajte slike i utiske.nadam se da nismo pogresili-nama ta udaljenost do plaze ne predstavlja nikakav problem.a i bazen od 7 000m2 je prsto neodoljiv.na nekom stranom forumu sam sinoc naletela na neku devojku koja se upravo vratila iz pyramise, odusevljena je i planira ponovo da ide u taj hotel :P al ne vredi diskutovati jer svako ima drugacije misljenje :D

Izmenjeno (maja1904)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam odustala zato sto imam dete koje ne bih izlagala nekoliko puta dnevno po dolmosima do plaze i nazad.Jednostavno sam htela hotel koji ima svoju plazu,ja tamo ne idem da bih se kupala po bazenima,to imam i ovde.Ne sumljam uopste da je piramisa losa,ona je exstra ali plaza.................

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobro je da si odustala, hotel je na jako losoj lokaciji, daleko od svega. Plus malo dete, rizik sa hranom koja nije prilagodjena nama a narocito deci. U mojoj grupi, 80% ljudi i dece je imalo jake probleme sa zdravljem. Radije bih odabrao Tursku.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko sam ukapirala u egiptu je hrana skoro u svim hotelima ista..ne znam bato u kom si ti hotelu bio, ali u mom drustvu niko nije imao stomacnih problema..i sretala sam po hurgadi ljude sa bebama u kolicima i sve bebe su mi delovale nekako sretne i vesele...a i debeljuskaste..

ja sam moje dete vodila sa 13 meseci u spaniju..imao je dva dana proliv samo takav i posle je proslo..i evo ga zdrav ko' dren..to je normalno kada se promeni klima i ishrana, ne treba se uopste uzrujavati...

uostalom, meni se i pris*** i povraca cim cujem vesti i jedva cekam da odem u egipat da mi se zeludac malo smiri i oporavi..

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam u Marriott beach, srecom nisam imao zdravstvenih problema ali je bilo nasih gostiju koji su zesce zaglavili.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma ja odoh u Pyramisu.... 100 ljudi-100 cudi... bitno mi samo da je cisto i da kad vec toliko placam da imam sve sto mi treba... a more, nek je malo da se pesaci do njega. Pa nigde gde sam bio, nisam bio smesten na plazi....

Jos sutra da vidim ima li mesta jos uvek, posto kasnim sa rezevacijom...hehehehehe :plez:

a i to sto pricate za stomake... moj kolega ima problema gde god da krene. Kad smo bili u Fra, nosio je probiotik i pio svaki dan radi preventive... tako da pamet u glavu. Bolje spreciti nego se muciti tamo....

P.S. To sam ja PLAVUSA. KOnacno sam promenio onaj glupi nick, koji je bunio sve redom....

Pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Valjevac, preko koje agencije ides, ako sam dobro razumela ides u Pyramisu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25950
    Ukupno tema
    865792
    Ukupno poruka