milica179

Pyramisa blue lagoon Hurgada

302 poruke u ovoj temi

Liliii...jel Top tours ok agencija za Egipat,imas iskustva sa njima?? Nasla sam bitnu informaciju o Pyramisa lagoon...

Officially opened on February 22, 2008, the multi-million dollar hotel offers luxury double and family rooms, suites and villas superbly spanning an area 120,000 square meters along the sandy Sahl Hasheesh bay.

Iako na svim sajtovima pise da je otvoren u septembru 2007.,, mozda je ipak sad sve u funkciji :))

pojima nemam, nikada nisam nigde putovala sa njima..pa sta bude..ali meni agencija nije bitna jer ne idem na izlete i ne treba mi vodic..ako mi se nesto nepredvidjeno desi, ne daj Boze, ja cu da kukam na sav glas i na sve strane, valjda ce neko priskociti u pomoc. Meni su njihove cene najvise odgovarale i zato sam se za njih opredelila. Inace, ispali su super fer jer sam prvo uplatila Romu, pa sam se predomislila i oni su mi promenili iako nisu morali, jer u ugovoru lepo pise da ako hoces da menjas hotel to se racuna kao otkaz aranzmana. I imaju svoj charter, tako da ne moram da se plasim da cu sletati u Kairo..ne vidim sta jos moze agencija da zabrlja..a licno sam kontaktirala hotel i rezervisala sobu sa pogledom na more i queen bedom..

kada sam sebi uplacivala pitala sam za Pyramisu, ali ni oni nisu mogli da mi daju neke informacije posto je nov hotel, osim nekih opstih..mislim da je taj ganz nov, neka druga pyramisa..evo na njihovom sajtu pise da je godinja gradnje 2007..ali zar je to bitno, jos bolje ako je otvoren prosle godine, verovatno su se uhodali do sada..

http://www.pyramisaegypt.com/pyramisaBlueLaguna/location.asp

meni licno nikako ne odgovara da idem busom do plaze, makar on isao na svakih 5 min ( zamisli stigne te Tutkova kletva i moras hitno! u wc)..a i vise volim Sakalu od nove hurgade..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e nasmejala si me bas..hahaha ali mudro zboris :bez-zuba:

Ti si znaci poznata riba u Egiptu..hehe...zezam se

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

evo i ja sam sad pretrazivala po netu u vezi ovog hotela. Imaju ga u ponudi i Argus i Jolly.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e nasmejala si me bas..hahaha ali mudro zboris :bez-zuba:

Ti si znaci poznata riba u Egiptu..hehe...zezam se

poznata po zlu :) ne preporucujem da se negde pozivas na mene..

Milice, nasla sam flajer...ovako:

01/09 - 315 EUR + 245 karta

11/09 - 335 " "

22/09 - 305 " "

u oktobru je posle skuplje, ali koliko se secam tebe zanima septembar..pa ti pogledaj po drugim agencijama..ako nekoga zanima 20 juni, to je 269e+ karta...karta: cena fiksna, kada god vam dune..

i jos naravno taksa i osiguranje..osiguranje je 1 e dnevno, a taksa negde oko 70, to zavisi od kursa na dan poletanja..

Steigenberger je 20 eur skuplji..mozda je ipak sigurnije? ili cekaj da neko poseti pyramisu, pa kom opanci kom pyramisa..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

decko i ja smo se dugo dvoumili koji hotel da uplatimo i odlucili smo se za pyramisu.mesec dana smo gledali razne forume i sajtove vezane za ovaj hotel i nadamo se da nismo pogresili.hotel je otvoren u septembru 2007 al tad nisu bili svi objekti u funkciji.od marta ove godine sve normalno radi.hotel je extra.uplatili smo preko argusa za 9.jul i mislim da je veoma povoljna cena s obzirom da je usluga all inclusive :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da mi taj termin 22.09 bas odgovara... Koja ga agencija radi tada, Top tours? NA SAJTU ove agencije ne vidim taj hotel www.toptours.co.yu ... Hvala... i meni se cini super posto ja ALL usluga pa ne moram puno da brinem oko troskova... a izleti nas bas i ne zanimaju, samo more, eventualno oni izleti vezani za to... Mada kazu u agencijama da je rano za uplatu septembarskog aranzmana... ??

Izmenjeno (milica179)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vidi, taj flajer sam uzela direktno od njih, ovaj na sajtu je sa sajma, dakle, ove su novije informacije sto sam ti nakucala..nazovi ih uostalom, pa pitaj..

ne znam za egipat, ali ja sam jos krajem marta uplatila grcku za 30 avgust..i to smo hteli dve spojene smene, ali vec tada je bila ostala samo jedna smena i taj jedan apartman!!! prosto nisam mogla da verujem..doduse, taj aranzman je stvarno extra povoljan, 70 eur po osobi a kuca na samoj plazi sa tv i klimom uracunatom u cenu, pa je mozda zbog toga odmah otisao.

najbolje ti je da nazoves, imas telefon na sajtu: www.toptoursad.com

good luck i javi nam sta si uradila..

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslala sam jos juce mailove u Top Tours i Argus ,,jos uvek ni traga ni glasa a prosle godine sam sa Argusom sve odradila putem maila ne racunajuci uplatu .. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam isto slala u Top tours pa nista, a kod Argusa mi ne odgovaraju termini, posto nemaju posle 20.09. :mellow: ... ima ga Jolly u ponudi, ali su skuplji cini mi se...

Izmenjeno (milica179)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja sam takodje slala mejlove na razne strane sveta, mogu reci da mi je argus odmah odgovorio, ali mi cena nije odgovarala..neke sam zvala telefonom i bilo je: cek da pogledamo..aaa, nasliiii, a neki su mi odgovorili kada sam ja vec davno uplatila..toliko o poslovnosti nasih agencija..

cini mi se da su ove godine svi u nesto vecoj guzvi nego prethodnih..da li ljudi vise letuju, ili ranije poceli sa uplatama, ne znam..drago mi je, u svakom slucaju..

sa top toursom se nisam emajlirala, tada sam vec digla ruke od tog vida komunikacije sa agencijama - zvala telefonom i otisla do njih posto mi nije daleko ova poslovnica u bulevaru ( ima jedna i u makedonskoj) i zavrsila posao.

p.s. moj hotel je kod njih ubedljivo najjeftiniji, ( cak jeftiniji nego kod njih na sajtu :-) a posto sam vec ispregledala druge agencije nije mi bilo tesko da odlucim..

Izmenjeno (Lili)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo dobih odgovor od argusa uz izvinjenje da imaju puno posla pa kad ugrabe vremena odgovaraju na mailove.

Rekla sam im da se govorka za pyramisu da nije zavrsen hotel i da masa stvari nije u funkciji i da slike po stranim sajtovima ne obecavaju mnogo :P a njihov odgovor glasi...

Sto se tice hotela Pyramisa Blue Lagoon, on je zavrsen. Problem je bio prosle jeseni kad mu barovi na plazi nisu bili zavrseni. Inace nasi gosti iz hotela dolaze sa vrlo pozitivnim iskustvima, posebno sto je ophodjenje sa strankama u hotelu na vrlo profesionalnom nivou..(original verzija).

Termin koji mene zanima je jos slobodan e sad,,ja bi ipak stupila u kontakt sa Top toursom da vidim zasto ne stave sve ponude na sajt jer ja konkretno nisam blizu njihove agencije,,nisam ni u drzavi :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

veruj mi da je argus povoljniji sto se tice aranzmana i raznih taksi.a oko hotela nemoj da brinez sad je sve u funkciji,osobe koje su bile ove godine su prezadovoljne :smajl:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Majo, ja sam prosli put isla sa Argusom i mogu ti reci da su nam ukrali jedan dan..ustvari, nisu ukrali, ali ljudi koji su isli preko Spirita ili GPR i bili u nasem hotelu su bili jedan dan i noc duze za iste pare..

Nije me mrzelo da sada uporedim, evo konkretno za Pyramisu: top turs - 514eur, argus 539..zasto bi neko placao 25 vise, kada moze za te pare lepo, najmanje jedno vece da se isprovede? kod argusa je doduse uracunato osiguranje, ali zato " obavezni baksis"!!! 10 eur, koliko je i osiguranje kod topa..uzela sam prvi termin sa liste..

ja doduse, nisam htela ni prosli put da dam taj baksis, jer je to najgori oksimoron..kako baksis moze da bude obavezan??? ja cu dati baksis kome ja hocu i koliko hocu..to me je strasno iznerviralo, ta mizerija..kazi brate, aranzman je toliko i toliko, kakav bre obavezni baksis..sva sreca to kupe tamo na licinom mestu, pa mi nisu mogli nista..i lepo sam dala tu kintu recepcioneru da mi da lepu sobu sa pogledom na more..vise je to mito i korupcija, nego baksis, ali bar je bila moja slobodna volja..

inace ne radim u top tursi i prvi put sam videla gde su kada sam sada isla da uplatim...i to me uputila jedna cura sa foruma..cisto da se zna da nemam nikakav razlog da agitujem za njih..cak bih volela da se javi neko ko je isao preko njih..

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da al evo ti jedan predlog koji sam ja gledala.u top toursu hotel marriott sa avionskim prevozom 710evra 11 nocenja a isti aranzman istog dana u argusu je za 120 evra jeftinije.inace ja takodje nema nikakve veze sa argusom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda si u pravu..zato, ako se covek opredeli za neki hotel treba da prodzara po raznim agencijama..hvala dragom netu, to bar u danasnje vreme nije mnogo tesko..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25950
    Ukupno tema
    865792
    Ukupno poruka