milica179

Pyramisa blue lagoon Hurgada

302 poruke u ovoj temi

Da, cene su razlicite, za iste hotele... dobro je sto izgleda idem medju poslednjima pa imam vise vremena za informisanje... mada blizi se dan uplate :huh:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

na stranim sajtovima kao na pr. www.holidaycheck.com ovaj hotel ima zvanichno 4* i preporuka ljudi za ovaj hotel je samo 40sak procenata......dok recimo hoteli tipa grand seas HOSTMARK ima preporuku od cak 84%......za isti novac imash preko big blue agencije hilton resort5* all inclusive za svega 500e......jedino sto je najbolje u vezi ovoga hotela je sto je potpuno nov..to mu je samo prednost....i naravno da cje prve dve sezoni oni raditi jako jako profesionalno dok steknu neki rejting i dok sakupe svoje goste......

ja imam pozitivno misljenje o ovom hotelu ali sam se ipak odluchio za drugi hotel koji je malo jeftiniji,jer je pyramisa puno para!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta je malo para a sta puno para?

Ja znam samo da nama treba za avion,taxe,putno osiguranje...700€ manje vise(2 osobe naravno)............

vec mi je to puno...hehehe,sala mala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

lako je tebi, ti prodas jedno kupatilo pa mozes i za Mars da uplatis, a mi sirotinja krpimo gace da bi isli na letovanje..sva sreca te je toplo pa mozemo i bez gaca kao egipcani..a ako si, kojim slucajem,kupila altamareu, onda ti nema druge nego da se luftiras kao i mi smajl.jpg

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

GP KP u septembru su aranzmani skuplji dosta od 500eur ili ja ne vidim dobro... za dve osobe je letovanje oko 1300-1500 eur kad se sve sabere :huh:  moze malo jeftinije, ali u nekom losijem hotelu... pyramisa je oko toliko... ili mozda gresim?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stiglo mi iz top toursa,hm.

Crno na belo izgleda ovako.Izadje me skuplje nego u Argusu citavih 12 € ali tu nije kraj jer u Argusu jos uvek dobijam dan vise :)) za istu paricu.

I jos nesto,,aranzmani su skuplji nego sto pise na sajtu i sta im uopste znaci onih 2 500 dinara po osobi(neka organizacija toboz)...to vidim prvi put

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Volela bih da i meni stigne odgovor iz Top toursa... sta su ti rekli? kupatilo?!?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

au, napravih pometnju sa kupatilom..zaboravite.. ( jos da izbaksuziram pa da zavrsimo letos u kupatilu umesto da se izlezavamo na peskovima crvenog mora..mada..bolje i kupatilo, nego lavor..bitno je biti pozitivan)

taj top tours je skroz luda firma..moj hotel je 30 eur jeftiniji nego na sajtu, a na sajtu su jos navodno sajamske cene!!! budibogsnama..ko zna gde cu ja zavrsiti na kraju...ako me nema, znate gde da zapocnete istragu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako zavrsis u moru izbacit ce te altamarea..no frcks..tu sam...hehehe

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ih dok ti stignes u avgustu, ja cu vec postati koral..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

GP KP u septembru su aranzmani skuplji dosta od 500eur ili ja ne vidim dobro... za dve osobe je letovanje oko 1300-1500 eur kad se sve sabere :huh: moze malo jeftinije, ali u nekom losijem hotelu... pyramisa je oko toliko... ili mozda gresim?

u argusu je pyramisa all inclusive od 529 do 619 u zavisnosti od datuma polaska a u cenu je uracunato i osiguranje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel resio neko da ide u pyramisu :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam nova koja se ukljucuje u raspravu o PIRAMISI.Posto smo ispaljeni za Tursku od strane JOLLY agencije,i izvisili za sve hotele koji su nam bili u opciji resili smo da ponovo idemo za Egipat.Mnogo sam trazila o ovom hotelu,i ne moze da bude los,moze samo od ture do ture da bude bolji.Odlucili smo se za Argus,ali se jos premisljamo oko datuma,u opciji je 02.07 ili 09.07.Tako da se mozda vidimo.Kada odete na Google earth,mozete sve da vidite o Piramisi,ima i slika hotela i plaze.Plaza je super,velika,more cisto.Njegova plaza se granici sa STEIGENBERGER.Ja sam 2004 bila u hotelu Sultan beach koji se sa druge strane granici sa Steigenberger-om,i znam da je ta plaza super.taj deo grada odnosno kako sada kazu novi centar je super,razlozi su sledeci.Setaliste je veliko i prostrano,sve su sami hoteli do hotela,sada je sigurno jos lepse.U starom centru je pravi ciganluk,jer tamo zive i nihovi stanovnici dok je ovde samo hotelsko osoblje(znaci nema nihovih mestana i kuca).Jedino mi malo smeta sto je plaza poprilicno daleko od hotela,ako uzmete metar na Google earth-u od glavnog ulaza plaza je 900m vazdusnom linijom.Ali kazu da njihovi busevi voze na 3-5min onda i nije tako strasno.(valjda ce i neki wc da postave za one sa problematicnim stomakom.

Tacna metraza je od plaze do ulice 400m+180m do ulaza u hotel,sada je sve u zavisnosti gde je glavni restoran i naravno soba.od tog ulaza koji ja vidim,i po velicini objekta predpostavljam da je glavna zgrada na kraju i od ulaza do toga ima jos 300m.ali opet mislim da ni to nije lose i nadam se da nikoga nisam smorila sa ovim podacima.Jer ipak za te pare hotel sa 5* all u tom terminu nije skup.Ljudi vidimo se tamo.Sto vise ljudi iz Srbije to bolje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U starom centru je pravi ciganluk,jer tamo zive i nihovi stanovnici dok je ovde samo hotelsko osoblje(znaci nema nihovih mestana i kuca).

Snezana, ako si tako gadljiva na " cigane", " mestane" i " njihove kuce" ne shavatam zasto uopste ides u egipat..imas azurnu obalu, floridu, crnu goru, przogrnce...

i ne zaboravi da ti cigani, tebi odrasloj u dvorcu Balmoral, spremaju klopu i ciste za tobom..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Snezana, ako si tako gadljiva na " cigane", " mestane" i " njihove kuce" ne shavatam zasto uopste ides u egipat..imas azurnu obalu, floridu, crnu goru, przogrnce...

i ne zaboravi da ti cigani, tebi odrasloj u dvorcu Balmoral, spremaju klopu i ciste za tobom..

Nisam htela nikoga da vredjam,kada sam rekla ciganluk,mislila sam i na sve opsirno.Nisam gadljiva na nista,i vrlo dobro znam ko pravi hranu i radi sve stvari u hotelu.Da sam gadljiva ne bih opet isla tamo.Ne znam zasto si se uvredila,ali ja ne zelim raspravu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka