milica179

Pyramisa blue lagoon Hurgada

302 poruke u ovoj temi

Da li imate neke informacije o ovom hotelu? Da li je neko bio u njemu? Kakva je ALL usluga?

Izmenjeno (milica179)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milice i ja sam jedno vreme bila zainteresovana za ovaj hotel. Trazila sam neki info, ali ovde je samo jedna osoba prokomentarisala da je bila u njemu. Isustva su joj pozitivna. S druge strane, na stranim forumima nije bas nesto dobro prosao, posto je otvoren tek prosle godine pa masa stvari nije bila u funkciji, nisam bas sigurna ni da li je sve proradilo. Ja sam odustala kad sam saznala da nije na plazi, nego te neki busic vozi do mora. To mi je malo bezveze, pa sam odustala. Sve u svemu pogledaj na holidaycheck.com tamo imas i slike koje su slikali gosti:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas sam u petak pitala u agenciji za taj hotel kada sam uplacivala za sebe.

Rekli su mi da je hotel nov i da je ogroman, do plaze ima 400m i da je u centru...ali u centru cega, nisu znali :)..to su jedine informacije koje su oni imali..meni je bilo dovoljno kada sam cula za onih 400 m!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel se nalazi u centru novog dela Hurgade, znaci na fenomenalnoj lokaciji, a to sto se nalazi na 400m od plaze i nije tako strasno, to je samo 4-5 minuta hoda. Mislim bar meni to nedeluje tako strasno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam gledala taj hoteli i nije mi bas jasno u kom novom delu Hurgade je: na onoj novoj pesackoj zoni gde je Steigenberger, Intercontinental, Hilton Resort... ili u Sakali? Cini mi se da sam videla da se nalazi blizu hotela Triton Empire, a koliko znam on je u Sakali. Ili gresim...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pyramisa se nalazi kod hotela Intercontinental i Steigenberger... nov je, ali nedovrsen i ne izlazi na more... nego postoji neka bus varijanta do plaze...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasla sam hotel na Google Earth-u - obratite paznju da postoje 2 Pyramisa hotela, ovaj je "blue lagoon"... strani komentari nisu losi pa cemo ga uzeti u ramatranje dok ne dodjemo do dana za uplatu letovanja... a to ce biti uskoro...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima ovaj hotel i jedino ta plaza mi pravi konfuziju iako mozda uopste nije predaleko.

Ustvari kad bolje razmislim bitnije je sta cemo naci na plazi kad stignemo do nje :)

Slike vidjene na holidaycheck su od februara sto po meni znaci da ima sanse da se mnogo toga popravi do avgusta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hey... i ja isto mislim... hotel je nov, tako da moze samo biti jos bolji... Kad planiras da ides tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nasla sam ga u ponudi Argusa za 13 .avgust ,,pa sad videt cemo sta ce ispasti do kraja.

Prosle godine sam bila u Egiptu,hotel Safir tako da nije kraj sveta ako ove godine zavrsim na nekom destom mestu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je super na slikama taj hotel... ne znam koja ga agencija radi krajem septembra?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kada bi nam se javila Sanja Vukanic koja je bila u Piramysi na medenom mesecu :) nasla sam njen opis na info i ona je jedina osoba koja je izgleda bila tamo..Aj drzat cemo palceve

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je super na slikama taj hotel... ne znam koja ga agencija radi krajem septembra?

Milice, ima ga top tours, ja sam ga videla na flajeru koji sam uzela kada sam sebi uplacivala..ne znam iz kog razloga ga nemaju na netu, mislim da je na netu sajamska ponuda..ako pronadjem flajer, a dacu sve od sebe, reci cu ti tacno polaske i cene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Liliii...jel Top tours ok agencija za Egipat,imas iskustva sa njima?? Nasla sam bitnu informaciju o Pyramisa lagoon...

Officially opened on February 22, 2008, the multi-million dollar hotel offers luxury double and family rooms, suites and villas superbly spanning an area 120,000 square meters along the sandy Sahl Hasheesh bay.

Iako na svim sajtovima pise da je otvoren u septembru 2007.,, mozda je ipak sad sve u funkciji :))

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka