scorpio.sagittarius

CYCLADES ISLAND MMXIX ::: MILOS : SANTORINI : MYKONOS

36 poruka u ovoj temi

Hoće li biti nastavka? Može i malo sažetije..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno, kao da sam bio sa vama tri nedelje tamo dole :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajno !:cvetic: Posvecenost i, mnogo ulozenog truda  da bi nam  priblizio ovu destinaciju. Zanimljive su  i lepe fotografije u odlicnom kolazu. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlican putopis, bukvalno dok sam citao kao da sam bio tamo. Svaka cast na trudu. :aplauz:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@STEALTH @ljerka @samo_putujem

najlepše hvala ..... :) 

 

ostalo je da postavim još neke sitne "tehničke" detalje ... tipa - cena ... lokacija smeštaja ... prodavnica ..... to sam video od @jelenap. koja je to posebno izdvojila :) ....  i jako mi se sviđa kad se sam opis puta i doživljaj  ne opterećuje sa tim detaljima .... a opet svakako znače osobama koje planiraju put .....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I preporucio bi svima da umesto dnevnih novina ujutru uz kaficu procitaju ovaj tvoj putopis. Dan ce biti provereno lepsi :rolleyes: :D A to je dokaz da i kad dodje porodica jos uvek se moze biti avanturistickog duha i uzivati u tome zajedno sa svojom porodicom. :aplauz:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@scorpio.sagittarius Само ћу рећи, свака част! На авантуристичком духу, на одабиру локација које сте обилазили на острвима, на несебичном дељењу које је сигурно захтевало много труда и времена. Хвала на одличним фотографијама и за прегршт корисних информација. Много сте олакшали свако планирање будућих летовања нама који ово читамо, обожавамо Грчку, и замишљамо је баш овако, као авантуру у сопственој режији.

Izmenjeno (McNulty)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

I preporucio bi svima da umesto dnevnih novina ujutru uz kaficu procitaju ovaj tvoj putopis. Dan ce biti provereno lepsi :rolleyes: :D A to je dokaz da i kad dodje porodica jos uvek se moze biti avanturistickog duha i uzivati u tome zajedno sa svojom porodicom. :aplauz:

Verovatno svako to vidi sa svoje tačke gledišta: tebi je ovo putovanje dokaz da se i s porodicom može putovati (što je meni sasvim normalno i očigledno), a meni da decu ponekad treba ostaviti babama, tetkama ili ujacima, za dobrobit para (muža i žene), a još više na dobrobit deteta i njegove samostalnosti (što je, kod nas, mnogo manje očigledno i više izuzetak, nego pravilo).

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@scorpio.sagittarius

Svaka cast, kao IT momak posebno imam respekat ka ovom tehnickom delu hahah

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka