jerotije_legenda

REKREATIVNA NASTAVA I EKSKURZIJE

51 poruka u ovoj temi

Zdravo,

ja sam nova na forumu, pa rekoh da krenem odavde!

Sada je zavrsena sezona ekskurzija i rekreativnih nastava, ali posto roditelji uvek brinu, da pojasnim malo o istim!

Odabir agencije u najvecem broju slucajeva pada na direktora ustanove, pa makar i ako je organizovan tender. Biraju agenciju koja im najvise daje(citaj - placa)

Direktori traze novac u gotovini, ili placeni odmor za sebe i porodicu, ili oba... Retki su ti koji nista ne traze, i biraju posteno!

Verujte mi, ovo znam jer radim u turistickoj agenciji, i svakodnevno gledam sta se radi!

Sto se tice ispravnosti autobusa, neko je vec rekao da policija mora biti na polasku, bilo da se radi o ekskurziji ili rekreativnoj, a policiju obavestava skola, pa samim tim roditelji nemaju pravo da traze na uvid dokumentaciju prevoznika, jer oni nemaju nista sa njima, vec sa skolom, a skola sa agencijom, prevoznici su u tom slicaju poslednja karika!

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel "Neda" na Rudniku vise nije ni priblizno onakav kakav je nekada bio. Sve se promenilo u pomenutom hotelu! Hotel je prljav. U njemu vlada zaraza. Naime, moje dete je boravilo u tom hotelu na rekreativnoj nastavi u periodu od 13. do 16. oktobra ove godine. Uciteljice su donele odluku da decu vrate ranije kuci, jer je u hotelu broj dece koja povracaju rastao u dramaticnom broju. Po povratku kuci u Batajnicu od 70 dece koja su tamo boravila bolesno se vratilo njih 35 plus. Moje dete je povracalo na svakih pola sata, neprestano imalo proliv i na kraju je zbog dehidracije zavrsilo u hitnoj pomoci. Ne zelim nikome ovo da dozivi.

Pored navedenog, za vikend je u hotelu boravila grupa odraslih koji su pijani setali po hotelu, pustali preglasnu muziku i deca nisu mogla da spavaju. Pitam se ko dozvoljava ovakve stvari.

Sto se tice hrane, hrana je bila oskudna, deca su bila gladna. S t r a s n o !!!!!

Pitam se kako je sve ovo moguce jer je moje starije dete tamo bravilo pre 4 godine i sve je bilo u najboljem redu.

Ogorcena majka Snezana iz Batajnice

Izmenjeno (mirarbi)
izbačene su informacije koje su u sferi nagađanja
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da malo osvežimo temu i podignemo je . Neke ekskurzije su bile , neke tek dolaze .

Ovaj snimak verovatno su neki videli ali za neke koji nisu .

Ko je sve turistički vodič i kome mi plaćamo da nam vodi decu i objašnjava im znamenitosti :

http://www.youtube.com/watch?v=uGiDMAOup9k&feature=player_embedded#!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Шокирана сам! :blink:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemojte biti na kraj srca.

Žena je htela da vas nasmeje. :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka