Icethunder

Koufonisia idealno mesto za savršen odmor (+ 5 sati na Naxosu, 3 noći na Mykonosu, 3 noći u Atini) - Putopis

58 poruka u ovoj temi

@Icethunder    BRavo, majstore....:klap::srce:

Izmenjeno (lazzarus)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@VM Šta da napišem posle ovakvih reči osim veliko hvala na svemu! Prava je šteta što nisi više aktivni član ove naše zajednice.

To je šala, neće biti smak sveta ako i ne odem, život me je toliko puta demantovao da uvek isključujem isključivost. 

 

Андреј очигледно воли море и биће у годинама када је љубомора најизраженија тако да не можеш да дозволиш да помисли да је беба крива што ће седети кући. Тако да вас двојица ...

Tataaaaa u vodu, čekaj idemo prvo po mamu pa ćemo onda, mama ne ee u voduuuuu:hahaha:

@lazzarus Hvala puno Lazo:srce:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Icethunder htedoh da ti kazem da sada kad si zavrsio sve , razmislis da li ti s epotkrala greska i ostao neki dan nenapisan, da citam jos malo ...znas ono, e zaboravih da vam kazem i te fore :D

Kombinaciju si ubo kao da sam ja smisljala letovanje, ali bas sve!   Mislim,rekoh ti to vec,ali prosto mi je neverovatno da je ista ruta,tvoja ostvarena, a moja zeljena! 

I jel vidis da sam bila u pravu za ono da nema dobrog odmora bez dobrog umora, zamisli da si otpadao negde u Pefkiju 10 dana, flipnuo bi od dosade :dosada:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve sve, ali kako se za 3-nedeljni odmor spakovaste u ručni prtljag sa sve malim detetom... :klanja:

ja bre i na 3 dana nosim veliki kofer :D

Izmenjeno (gogo23)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@biljagenije Biljka a da ostavimo nešto za mehanu? :D

 

@Icethunder

I jel vidis da sam bila u pravu za ono da nema dobrog odmora bez dobrog umora

To nam je bila glavna parola ovogodišnjeg putovanja:D

Ko Šojić zamišljam:D

@gogo23 joooj burazeru moj, teško se mi oslobađamo nekih loših navika, čemu to da ponesem ceo ormar na letovanje, Na zimovanje i da razumem ali letovanje. 3 X 8 kg koji na kraju nikako ne ispadnu 24, naročito u povratku:D Koliko sam samo puta vukljao a kasnije se ispostavi gomilu nepotrebnih stvari koje nisam obukao nijednom, pa kući aj ponovo u mašinu i peglanje, jer povuče onaj miris kofera. Lepi voliš ti izgleda da se picaniš, udaraš po modnim detaljima, gori si od svake žene:D Što se mene tiče mali koferčić je ful priča, samo bre minimalizam!

Da je Andrej veći, da može da vuče svoj koferčić nema greške ali ovako  bi nam bio od veće koristi jedan veći, tri kofera, dva ranca + njegov mali rančić i kolica:plez:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Icethunder@Icethunder, obično čitam putopise da bih eventualno odabrala novo mesto za odmor. 

Medjutim, ova priča koju si nam tako iskreno i duhovito i detaljno i interesantno i odlično ispričao je više nego samo putopis! 

Veoma dobre fotografije su dodatno priču "oživele". 

Bravo! 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno @dujaspasa na ovim lepim rečima, drago mi je da ti se dopao putopis:thankyou2:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ice, hvala ti za ovo predivno iskustvo :hvala:

Opšti utisak: toplo, ljudski, slatko, elem, divno :cvetic:

 

Želim vam jednu princezu, da ti narednih godina zavrće uši na polaK dvanaest, a ti da se topiš...

 

Zezam se, naravno :srce:

 

Predivna ste porodica, želim vam da ostanete takvi i da dograđujete tu "nepodnošljivu lakoću postojanja" koja vas krasi :cvetic:

Izmenjeno (Dobra Jela)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na lepim rečima i željama @Dobra Jela

Nee se bunim uopšte ako bidne tako:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka