Aca14

Stare fotografije iz Grčke

6 poruka u ovoj temi

Poslednjih dana je ova tema postala aktuelna. Mislim je nepotrebno da se za svako mesto otvara nova tema, a takođe mislim da bi kačenje starih fotki mesta "zagušilo" zasebne teme o mestima jer one služe, pre svega, za aktuelne informacije i iskustva. Takođe, ovde ne mora biti reč isključivo o letovalištima, to mogu biti i gradovi i planinska mesta. Isto tako, voleo bih da vidim, od ljudi koji su mnogo puta posetili neko mesto, slike iz različitih godina i da se na taj način prikaže kako je neko manje mesto poraslo s godinama. Mogu uvek da dođu u obzir slike od pre svega nekoliko godina, ako prikazuju neki detalj ili deo mesta koji više ne postoji.

Kao uvodnu reč, priložiću linkove:

https://www.grckainfo.com/blog/Kako-smo-nekada-letovali-u-Grckoj

https://www.grckainfo.com/blog/Secanje-na-Grcku-iz-sedamdesetih-godina

Izmenjeno (Aca14)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji idjae je bila da se malo pomerimo od onih klasicnih tema za forum....i to deluje i na sadasnjost jer ljudi kad nesto saznaju o samom mestu, drugacije ga i dozivljavaju tokom svog boravka..Uostalom par puta sam dobio neosnovane i neopravdane kritike od nekih forumsa, kako o nekom mestu nisam citao podforum od pocetka nego sam pitao nesto sto je po njima vec opisano..A podforunm osnovan 2007, ili 2005..Ma suludo..Posebna je prica sto oni privatizuju forum ko da je njihov, i sta treba da se pise a sta ne,,,Svako ima pravo,da pise sta misli da treba, a niko nikom zbog toga ne treba da lepi etikete , i sl...Ovde sam malo rasirio pricu...ali ni to ponekad nije lose?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Apsolutno nepotrebna tema jedno kao i sve one "kako je bilo nekada"

Ugasiti  (sve).

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislis kao ona - "Kucamo na vrata zaboravljenih asova":hahaha:

Izmenjeno (drug.lukic)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pod Mač bato

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postoji tema na forumu, mnogo sveobuhvatnija nego što su samo stare fotografije iz Grčke. :)

Tema je nekad bila izuzetno aktivna i imala je mnogo učesnika. :happy:

Nemoguće je da su sve priče ispričane, :razmislja: pa eto prilike novijim članovima foruma da se i oni uključe i ispričaju kako je nekada bilo u Paraliji, Asprovalti, Pefkohoriju, Haniotiju....(@zvonko66).

Takodje, tu se mogu ostaviti i stare fotografije iz svih ovih, ali i nekih drugih mesta, (inače je veliki broj fotografija nestao sa teme :'() jer naslov upravo tako i glasi:

Nekada i sada- poredjenje putovanja kroz vreme, fotografije i sećanja”.

Pogledajte: :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25997
    Ukupno tema
    867462
    Ukupno poruka