Djokaputnik

MOJA VELIKA MRSNA TURSKA TURA

165 poruka u ovoj temi

Svaka čast na detaljnim putopisima.

Kakve su plaže i uošte odmor u tom dijelu Turske (Tašudžu - Mersin)?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesantan stil pisasnja. Neobican, neobavezan i MENI SE SVIDJA.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ElRe

Hvala na komentaru. 

Što se tiče plaža tu ti ne mogu puno pomoći, jer zbog gužve nisam nigde svraćao. Koliko sam mogao da vidim iz kola sa puta, oko Ajaša i Čankaje su peščane plaže sa velikim plićacima. Stajali smo u Anamuru i tu je plaža prelepa peščana, sa peskom sitnim ko puder, obala i more su čisti ko suza, inače se ne bi morske kornjače tu gnezdile. Imam utisak da Turci mnogo više letuju tu nego na destinacijama koje mi preferiramo, tipa, Kušadasi, Marmaris, Antalija, Alanja...

shadow452

Hvala na lepoj oceni. Drago mi je da ti se sviđa. Pozdrav!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Djokaputnik sa zadovoljstvom i uživanjem pročitala sam tvoj putopis. Tvoje priče i dogodovštine napisane čas veoma ozbiljno, čas baš duhovito su delovale na mene tako da kad god otvorim naš forum prvo pogledam da li si ti nešto novo napisao, pa tek onda dalje!

Jeste istina da ste se najurcali po toj Turskoj, ali nama čitaocima je vredelo svakog kilometra. Pozdravi tvoju "muzu" jer bez nje trećinu priča ne bi ni napisao. 

Tebi bi za fotografije bio dovoljan i običan telefon. Imaš oko za pravi ugao, svetlo i pravi momenat za slikanje. 

Čekamo Tunis! 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dujaspasa

Znaš da izuzetno cenim tvoje mišljenje. Prevashodno zbog sebe ali i par desetina ljudi sa foruma, do kojim mi je zaista stalo i pišem ove maratonske putopise. Normalno, novi čitaoci su uvek dobro došli.

Međutim ako si mislila da sam ja završio sa Turskom 2021... grdno si se prevarila. Ja sam samo završio sa plažama u Alanji, ali zaplet tek sledi, najmanje još nekoliko postova i par desetina fotki... ne bih želeo da baš toliko skarabudžim i totalno razočaram verne čitatelje. Evo već za večeras obećavam još jedan post. Mada... iskreno... stvarno bih trebo da počnem da pripremam Tunis. Još samo 30 dana do polaska.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Radujemo se nastavku... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901183
    Ukupno poruka