Djokaputnik

MOJA VELIKA MRSNA TURSKA TURA

165 poruka u ovoj temi

maštalica

Hvala za komentar al nemojte me puno hvaliti. Još ću se uobraziti da Bog zna kako vredim pa ću početi da naplaćujem čitanje. I ja sam pročitao brdo putopisa ostalih članova i to mi je stvorilo obavezu da se i ja forumu i drugarima odužim svojim putešestvijima. Jako retko pišem jer imam problem da se nakanem, što bi se moderno reklo, problem sa motivacijom. Kad počnem da pišam, onda zaista uživam dok ne prekinem, i mada svaki put obećam sebi da ću nastaviti za par sati, samo da mi se srede misli i sećanja, obično tu prođe par dana pa i nedelja. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

,,Džezva elektrik", Care, smejali smo se do suza. Ono kako Turci nisu hteli da daju jelovnik, fenomenalno opisano. A svaka čast za reakciju u toj situaciji. Likovi su stvarno ti brkati turci. Svi ti turski putevi i bespuća. Brdo iznad oblaka. Turske varoši i orijent, pa kafane, pa stakleni vidikovac i  strmopizd. Sve te kombinacije slika u celini i u detalje. Doživljaji na putu. Vedar duh. Uživamo čitajući.  

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ivancuka

Drago mi je da vam se dopada moj putopis i hvala za komentar. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znaci nisam pogresila sto sam isplanirala dva dana u Dijarbakiru :yesss:, ne mogu docekati maj:D...mi cemo to natenane, nadam se da ce biti mnoooogo :turista:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Teogonija

Ma ne bi pogrešila ni za nedelj dana. Pogotovo ako planiraš i obilazak okoline. Da Bog da zdravlja i da prestanu ova sranja u okruženju. Ja umalo da uplatim Tunis, pa sam ipak u poslednjem trenutku povuko ručnu. A išo bi, sve bi se dero.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka