Djokaputnik

MOJA VELIKA MRSNA TURSKA TURA

165 poruka u ovoj temi

Slazem se sa Teogonijom:D,  malo se duze tamo zadrzi i  lepo da nam sve opises,  jer je i meni u planu Istocna Anadolija,:rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Teogonija

Hvala za lepe želje. Ali s obzirom na situaciju, nisam bio dok se ne vratim. A što se tiče smandrljavanja... znam i ja da bi mi trebalo još najmanje nedeljak dana (pogotovo što neću obići jezero Van, a volo bi) al i ovako probijam gornju vremensku granicu letovanja. Obično smo išli 13 maksimalno 14 noćenja. Bože zdravlja, ako se sve lepo završi (ako ne izgubim bulu uz put, ako nas ne otmu Kurdi, ako preplivamo Tigar i Eufrat, ako...) pisaću o svemu natenane do Božića.

ljerka

Znaš kako kaže čuveni Raka iz "Vratiće se rode": Šta ću kad volem tamo, a volem i ovamo. Ako produžim Anadoliju, moram skratiti Pont, a žena oće i da se brčka na Sredozemlju. A ima i u Stambolu još puno toga da se vidi. Idem sve matoriji, ne znam dokle ću još moći da vozim ovako dugačke ture, pa pokušavam u tom kratkom periodu da vidim i obiđem što više. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Djokaputnik

Gde si covece, nema te. Jesi li bio, sta se desava, gde su slike i druga sezona serijala? :hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do kraja ćeš me ubediti. Doduše, teško žabu naterati u vodu.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Djokaputnik, uživasmo u  tvojim sjajnim,  duhovitim početcima putešestvije...

Baš smo se smejali i sve nam slike izlaze, kao neku seriju da pratimo, a tako si i najavio :yesss:

Jedva čekamo nastavak, svaka čast :klap:

DSC_0601.thumb.JPG.2a78fd3e26957425d499d

I mi preferiramo vino, al provereni Efes, ladan ko zmijče baš lego, na istom mestu gde ste i vi sedeli :hello:

 

 

 

 

 

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

maštalica

Hvala na podršci.

Šta da ti kažem, ne bih se ja mučio po Turskoj sa lošim vinima da pre desetak godina nisam ostavio pivo... zbog nedostatka mere. Što se tiče nastavka, požuriću, evo već ubacujem u drugu. Pozzz!!

Izmenjeno (Djokaputnik)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

maštalica

Hvala na podršci.

Šta da ti kažem, ne bih se ja mučio po Turskoj sa lošim vinima da pre desetak godina nisam ostavio pivo... zbog nedostatka mere. Što se tiče nastavka, požuriću, evo već ubacujem u drugu. Pozzz!!

Djoko, mislim da bi ti sve ovo mogao lepo da upakuješ u jednu knjigicu, nadješ nekog izdvača i pustiš u prodaju......znam da je to mnooogo zahebano ali, tvoji opisi su fantastični. Svaka čast :D

Izmenjeno (drug_član)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

drug_član

Ma razmišljo sam ja o tome, al ne bih želeo sa se deranžiram... s obzirom da Nobelovu nagradu daju po ključu a Nin-ovu po moralno-političkoj podobnosti, treba posle čitaoci i obožavaoci da mi se deprimiraju ili da ne daj Bože izbiju demonstracije, puj! puj! Ili, još gore, da ove moje kolege seljaci blokiraju traktorima puteve i uvratine sa transparentima: Nobela za Đoku!!! Malo li smo uzdrmani zbog Noleta, samo bi falilo da još i mene odbiju. 

Mogao bih ja o tome još da elaboriram... recimo da poput Kapora počnem da šacujem mesto za moju bistu u aleji pesnika na Kalemegdanu...

Ali mislim da bi bilo bolje da prvo završim ovo putešestvije na forumu. U svakom slučaju hvala na predlogu, ako počnem da razmišljam u tom smeru tebi prvi primerak sa posvetom ne gine.

Izmenjeno (Djokaputnik)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka