Djokaputnik

MOJA VELIKA MRSNA TURSKA TURA

165 poruka u ovoj temi

Drugari pozdrav. Đoko svaka čast što si nasekiro Turkinju u hotelu. Nego ako nekog znate daj trebaju mi informacije za Vijetnam iz prve ruke. Avio-karte kupili sad još isplanirati mesta.

Đoko nadam se da si oduševljen putem Goreme -Side. Posle prevoja nadam se da si video one borove na kamenu. Da nije bilo kiše tu ima i neke " jaretine" tj nekih divokoza ili šta su već.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nebojsabrada

Posle ravnice, brda i planina... more. Kao da sam iz Srema kreno za Sutomore. Borova razni imam na slikama, al žena slikala iz auta... loše. Bilo i previše suvo, a jaretine samo sa ražnja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije za baš neko direktno poređenje ali nama se Side više svideo nego Alanja, baš kao što su nam se prošle godine više svidele Češme od Kušadasija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ivanhoe

Sa zakašnjenjem. Verovatno što sam u Alanji bio samo jedan dan, a Side sam uspeo bolje da upoznam.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Сјајна репортажа. Има ли наставак?

 

пс. Ја сам се пре неких 15-ак година мотао по истом региону, али на ограниченом подручју. Из Сирије преко Адане и Тороса за Анкару, а онда из Анкаре до Невшехира, Аваноса, Ихларе и Коније. Хвала на подсећању :thankyou:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dolinalima

Upao sam u poljoprivredne poslove i nikako da se prešaltujem na pisanje. Nadam se da ću za par dana uspeti da završim priču o putešestviju po Turskoj. 

 Ti si to imao baš ozbiljnu turu. Ja sam se letos dvoumio da li da idem preko Adane i Mersina za Side, ili preko Konje. Na kraju je Konja prevagnula i nisam se pokajao. Oduševila je i mene i ženu.

Hvala za komentar.

Izmenjeno (Djokaputnik)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka