dimic_bata

"Tamo, daleko" - putopis

36 poruka u ovoj temi

Hvala puno na divnim postovima. I moja lepojka a i ja smo željno iščekivali svaki novi post.

Izmenjeno (tm011)

@dimic_bata Odličan vodič za veličanstveni Krf. Prepun praktičnih informacija koje će biti od velike koristi svim posetiocima ovog prelepog ostrva!

Vidi se da je uloženo puno truda, znanja i ljubavi.

Hvala veliko na izvanrednom putopisu i fantastičnim fotografijama!

Ovaj putopis zavređuje da se odštampa kao monografija Krfa, u najluksuznijem izdanju na najfinijem papiru koji postoji.Da se čuva i čita sa kolena na koleno.Pročitala sam sve ali u tolikoj brzini da ću morati natenane još nekoliko puta....kao dobru knjigu.Hvala Bati i Lepojki .Budite živi, zdravi, veseli, putujte, uživajte!!!:thankyou2:

Uzivala sam! Pruzili ste nesvakidasnje informacije i potpuno drugaciju perspektivu.

Fotografije su sjajne! Bilo je lijepo podsjetiti se proslogodisnjeg odmora.

Meni je Krf ostao u lijepom sjecanju kao spoj mora i kulture.

Vama i Lepojci zelim mnogo zajednickih putovanja! A da ce vam biti lijepo, to ne sumnjam.

Hvala svima. Znate kada sam se počeo sa  pisanjem putopisa, nisam ni sanjao da će ispasti ovoliko materijala. Veliki problem su mu stvarale žestoke privatne obaveze i zato se sve prilično odužilo. Eto, nekako sam stvar doveo do kraja,

Krf je ozbiljna destinacija i zaslužuje ozbiljan pristup u opisivanju, i moram da priznam da je bilo vraški teško realizovati smislenu nesuvoparnu priču, uklopiti text i obrađene slike, mnoogo se tu vremena potroši. Nekad sam se pitao šta mi je ovo trebalo. Drago mi je da vam se putopis dopao. Izvinjavam se zbog slovnih grešaka. Ja i lepojka ćemo i dalje putovati i raditi u tandemu, funkcionišemo fino, i zajedno smo jaći i produktivniji. Svima želim još mnogo lepih destinacija, pišite, pričajte svoje priče. Čitaćemo vas rado.

Sto bi relki Crnogorci

Bato kralju

koji si ti mene car

Za par dana i mi krecemo na Krf i sa velikim uzivanjem sam citao svaku tvoju rec i pogledao svaku sliku ( i opet zamastao da kupim dobar foto aparat) dao si nam tako dobre smernice i jedva cekam da uzivo vidim svaki kadar sa tvojih fotografija

Hvala na ogromnom trudu vec si nam ulepsao letovanje

P.S. gde idete sledece godine?