dimic_bata

"Tamo, daleko" - putopis

40 poruka u ovoj temi

Hvala puno na divnim postovima. I moja lepojka a i ja smo željno iščekivali svaki novi post.

Izmenjeno (tm011)

@dimic_bata Odličan vodič za veličanstveni Krf. Prepun praktičnih informacija koje će biti od velike koristi svim posetiocima ovog prelepog ostrva!

Vidi se da je uloženo puno truda, znanja i ljubavi.

Hvala veliko na izvanrednom putopisu i fantastičnim fotografijama!

Ovaj putopis zavređuje da se odštampa kao monografija Krfa, u najluksuznijem izdanju na najfinijem papiru koji postoji.Da se čuva i čita sa kolena na koleno.Pročitala sam sve ali u tolikoj brzini da ću morati natenane još nekoliko puta....kao dobru knjigu.Hvala Bati i Lepojki .Budite živi, zdravi, veseli, putujte, uživajte!!!:thankyou2:

Uzivala sam! Pruzili ste nesvakidasnje informacije i potpuno drugaciju perspektivu.

Fotografije su sjajne! Bilo je lijepo podsjetiti se proslogodisnjeg odmora.

Meni je Krf ostao u lijepom sjecanju kao spoj mora i kulture.

Vama i Lepojci zelim mnogo zajednickih putovanja! A da ce vam biti lijepo, to ne sumnjam.

Sto bi relki Crnogorci

Bato kralju

koji si ti mene car

Za par dana i mi krecemo na Krf i sa velikim uzivanjem sam citao svaku tvoju rec i pogledao svaku sliku ( i opet zamastao da kupim dobar foto aparat) dao si nam tako dobre smernice i jedva cekam da uzivo vidim svaki kadar sa tvojih fotografija

Hvala na ogromnom trudu vec si nam ulepsao letovanje

P.S. gde idete sledece godine?

Mnogo ti hvala sto si sa nama podelio obilje opisa, utisaka, informacija, osećanja, fotografija, razmišljanja....

Uživao sam, hvala ti.

Svaka čast za svaku napisanu reč i sjajnu fotografiju!

Obzirom da sam bio na gotovo identičnom letovanju, posetio gotovo ista mesta a bili smo smešteni i u istoj vili - ponovo sam preživeo sve što ste napisali, a posebno posetu ostrva Vido.

Genijalan putopis, i u potpunosti se slažem da ga treba štampati, uživao sam u čitanju, svaka čast!

Nadam se da ćete i u buduće ovako živopisno pisati o svojim putovanjima, kojih Vam želim što više!