Emy

Hotel Sphinx resort, Hurghada

7 poruka u ovoj temi

Vec sam uplatila ovaj hotel, ali me interesuje da li je neko vec bio u njemu?

Kakve su sobe, usluga, hrana...?

Koliko je daleko od centra?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je pre nekoliko dana u novinama da je  Barcino prevario celu grupu i smestio ih u taj hotel, a platili su drugi. 

Turisti su izuzetno nezadovoljni, kažu da je plaža katastrofalna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svako bi bio nezadovoljan da ga neko tako prevari

Mene je vise zainteresovao koralni greben od plaze, tek sad kontam da plazu nisam nesto ni gledala...

U svakom slucaju, prenecu utiske sa lica mesta

Bitno mi je da nije kilometarski plicak

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hajde da napisem prve utiske, mada sam tek sinoc stigla

Docekala nas je kasna vecera iako smo jako kasno stigli. U sobe smo usli odmah. Ja sam odmah stavila 5$ u pasos i dobila sobu na visem spratu, koja ima lep pogled na bazene i more. Ne volim one fixne tuseve, al' sta sad...

Higijena nije bas perfektna, ali nije ni nista alarmantno. Za osobu koja pokusava i kuci ds se suzdrzi od stalnog ciscenja jer sam navukla silne alergije, sasvim zadovoljavajuca situacija. 

Hrana je ukusna. Nije prezacinjena njihovim zacinima, mada mirise kao da jeste. Meni licno je jako ukusna. A vidim da ovi iz grupe ne dele bas moj entuzijazam.  A ja ako se ovde ne ugojim jos, nista nisam uradila. 

Lezaljki za sad ima i previse. Mada je mobilijar ipak star. 

Svi su jako ljubazni, i iako sam mislila da ce biti neke diskrimimacije jer sam sama zena, do sada je sve bilo perfektno. Svi su jako ljubazni. 

Masaza je odlicna ? zakazala sam ih jos 5 ? 

E sad, velika mana jeste ulazak u vodu... Trebaju vam one patikice za vodu, definitivno

Ali zato na metar od obale plivaju prelepe ribice koje ni na filmu nisam videla. 

Velika prednost je i ona duga zgradica na plazi, sa debelom 'ladovinom ? ko ne voli mnogo suncanja, ovo je dusu dalo. 

Male dece ima vrlo malo. Uglavnom su mladji ljudi gosti. Bar trenutno. Nema cike, vike i dreke po plazi. 

U sustini, meni se jedino ulazak u vodu ne svidja

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E da, mislim da je to bio vlasnik hotela, jedan mrsav stariji covek, stalnonje deci na plazi odnosio sladoled, koliko god su mogli da pojedu. Narocito mu jedna mala Makedonka bila simpaticna, malo plavo buckasto stvorenjce ?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da dodam, posto znam da ce nekome znaciti...

U lobiju si mogao da pijes sokove, caj, kafu u bilo koje doba

U baru na plazi je pice uvek bilo hladno, bez obzira na vrucinu i bilo ga je do 18h svakog dana. Tu su i uzinu donosili oko 17h

Kafa sa aparata im je jaka, ness kafa takodje. Mleka je takodje uvek bilo, cajeva... A imas i kuvalo za vodu u sobi, pa ponesi svoju kafu ako neces njihovu

Voca je uvek bilo nekoliko vrsta, ali ja ga nesto i ne jedem, pa sam ga ignorisala. Pojela jednu bananu tek da probam kakve su. I redovno uzimala ananas kad stave kao dekoraciju na torte :neznam:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25995
    Ukupno tema
    867329
    Ukupno poruka