drug.lukic

Nevreme u Grckoj

28 poruka u ovoj temi

profi, nema sta:razmislja:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

https://www.mirror.co.uk/news/world-news/breaking-greece-storms-six-killed-17880060

Covek koji je u Pefkohoriju kaze kako nema struje i vode, dok iz , npr., Travellanda javljaju da ima:angry:

''Ne znam kako je u ostatku Sitonije, ali u Nikitiju je sve manje-više OK. Ovo nevreme ne može da se poredi sa prošlogodišnjim. Jeste bila jaka kiša, jak vetar ali sve je trajalo relativno kratko. U toku noći je ponovo padala kiša, ali osim nekoliko odnetih tendi, oborenih grana, ponekog stabla i suncobrana, nema veće štete. Daleko od toga da su mesta "razrušena" kako možete negde pročitati.

Kataklizmično izgleda kada neko uslika pojedinačno drvo koje je palo ili uništenu baštu nekog restorana, ali molim ljude koji su na licu mesta da napišu kakva je situacija generalno u mestima da se ne bi bespotrebno stvarala panika.''

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

https://www.mirror.co.uk/news/world-news/breaking-greece-storms-six-killed-17880060

Covek koji je u Pefkohoriju kaze kako nema struje i vode, dok iz , npr., Travellanda javljaju da ima:angry:

''Ne znam kako je u ostatku Sitonije, ali u Nikitiju je sve manje-više OK. Ovo nevreme ne može da se poredi sa prošlogodišnjim. Jeste bila jaka kiša, jak vetar ali sve je trajalo relativno kratko. U toku noći je ponovo padala kiša, ali osim nekoliko odnetih tendi, oborenih grana, ponekog stabla i suncobrana, nema veće štete. Daleko od toga da su mesta "razrušena" kako možete negde pročitati.

Kataklizmično izgleda kada neko uslika pojedinačno drvo koje je palo ili uništenu baštu nekog restorana, ali molim ljude koji su na licu mesta da napišu kakva je situacija generalno u mestima da se ne bi bespotrebno stvarala panika.''

Interesantno . Danas u Nikitiju se svi kupaju i suncaju a snimak iz Pefkohorija; oblacno ,  talasi udaraju, narod se seta. Niko se ne kupa.. Kao da se nalaza na suprotnim stranama Grcke. Nesto mi to izgleda poznato.. Mozda sam ja paranoican. Mozda mi se prividja.. Mozda sam ja u krivu.  Ali ko je onda u pravu ?

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A mi sto nemamo FB :angry:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

jbg, video je na fejsu ne moze drugacije

Screenshot_2019-07-12 Facebook(1).png

Screenshot_2019-07-12 Facebook.png

Izmenjeno (drug.lukic)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam do par minuta pre nevremena bio na terasi, a onda sam uradio nesto NEVEROVATNO!!! - usao u sobu I zatvorio vrata od terase :):):)

Kako ti je to palo na pamet? Stvarno neverovatno!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Info iz Sartija, nevreme je trajalo 20tak minuta, granje I bandere razvalile 20-30 automobila. Barovi po plazama ostali bez suncobrana. Komsija se okliznuo na stepenicama. Grana pala na jedan parkirani auto, a ja sam dobio novi reljef na krovu od grada.

Ja sam do par minuta pre nevremena bio na terasi, a onda sam uradio nesto NEVEROVATNO!!! - usao u sobu I zatvorio vrata od terase :):):)

Struja nestala u toku noci, voda takodje. Oko 6 popodne se vratilo u normalu. Jedan blok kuca jos uvek nema struje, od stadiona prema starom delu. Trafo stanica na banderi se izgleda zapalila.

Popodne su ljudi bili na plazi, kupali se, barovi se sredjuju, najnoviji deo plaze je vec ociscen od djubreta. Ocekujem da sutra bude sasvim normalan dan za vecinu gostiju u Sartiju. Vurvuru nije osetio nevreme. 

Hvala za info. U utorak krecemo za Sarti, valjda ce nas vreme posluziti. 

Nadam se da je komsija u redu :-D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesantno . Danas u Nikitiju se svi kupaju i suncaju a snimak iz Pefkohorija; oblacno ,  talasi udaraju, narod se seta. Niko se ne kupa.. Kao da se nalaza na suprotnim stranama Grcke. Nesto mi to izgleda poznato.. Mozda sam ja paranoican. Mozda mi se prividja.. Mozda sam ja u krivu.  Ali ko je onda u pravu ?

Nije mi bas najajsnije sta hoces da kazes:D

Snimci su verodostojni, kao u fotografije. Takodjhe verujem i forumasima koji su pisali iz mesta u kojiam je bilo nevreme,kao i Ani. Za sve ostalo-ne znam.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako ti je to palo na pamet? Stvarno neverovatno!

malo parafraziram click'n'bait naslove :)

Situacija od danas, onaj blok jos uvek nema struje. Malo je djubreta u vodi (lisce i trava), ali grad funkcionise normalno. Jedan bic bar je izgleda imao svecano otvaranje, prashili vatrometi, jos uvek se cuje veselje sa te strane. 

U apartmanima jos uvek od kanala imamo samo KCN i DM Sat. Lokalni kanali nemaju signal. Srecom 4g je proradio danas oko rucka.

Mislim da pocinje opet neka kisa...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala za info. U utorak krecemo za Sarti, valjda ce nas vreme posluziti. 

Nadam se da je komsija u redu :-D

Vremenska prognoza kaze da postoji mogucnost kise u Utorak i Sredu. Posle toga suncano. Ne ocekuje se onakvo nevreme.

U svakom slucaju, ponesite dobro raspolozenje i bice sve u redu. Maloprepomenuti komsija je dosao kolima iz Francuske i nije dozvolio da mu jedan pad niz stepenice pokvari godisnji odmor - on je resio da se dobro provede.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.