alonzo

Antalija, preporuka ?

2 poruke u ovoj temi

Pozdrav dobri ljudi !

 

Stvarno sam pokušavao da googlam i da searchujem pre nego postavim temu, ali forum je zasut i stvarno sam vidjao samo oprečne informacije, i nikakvu selekciju nisam uspeo napraviti...

 

Naime supruga i ja smo želeli da ove godine krajem juna odemo u Alanju na letovanje, međutim pročitao sam na više mesta da je Kleopatrina plaža u Alanji duboka, da je odmah dubina, a supruga i ja nismo dobri plivaci. 

 

Prošle godine smo bili na Lefkadi, i plaže na Lefkadi su stvarno prelepe ko što su nam ljudi godinama pričali, ali nam niko nije rekao da je svuda odmah dubina i da talasi umeju da budu ogromni, tako da smo bukvalno presedeli sve vreme na pesku, povremeno se brčkajući, jer na kojoj god plaži da smo bili su bili jezivi talasi i odmah dubina od 2m i više...

 

Ovog puta bismo hteli da idemo na all inclusive, da ne razmišljamo o hrani itd, u nekom mestu u Turskoj da je blizu aerodroma i gde je plaža peščana, velika i najbitnije za nas da ima postepenu dubinu. 

 

Da li su mi informacije tačne da su plaže u Alanji, konkretno Kleopatrina, odmah duboke ?

 

Ako da, koje biste nam drugo mesto bilo gde u Turskoj preporučili a da je ima u agencijskim ponudama u Srbiji ?

 

 

Hvala !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kušadasi, Ledis bič.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka