seagull

Titanic Royal 5 *

67 poruka u ovoj temi

Uzasnuta!! Menjajte..jos ste sa bebom..da udise to! 

Nacrtajte se na recepciji i zovite agenciju da vas kako zna i ume prebacuje il u dobru sobu tu ili dr.hotel..morate malo frku dići.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zovite predstavnika agencije, nije tamo na odmoru... 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nismo se samo mi zalili vec cela grupa, on je kroz salu uspeo sve da smeksa tako da se pobuna brzo smirila... nije zeleo ni da pogleda to o cemu pricamo... resavao je sitne probleme, tipa ne mogu vrata da se otvore, rupa u zidu, ponovno ciscenje koje nema smisla jer je hodnik veoma prljav zbog konstantnih radova...

Istog dana kontaktirao sam agenciju preko broja na kome imaju viber, sutra dan sam im poslao i malo zvanicnije mail, ali odgovor nisam dobio...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako se zove predstavnik SkyMaxa?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaj se zove Mohamed ili Muhamed, ozenjen je zenom iz Smedereva. 

Menadzer hotela je obecao da ce nam sutra izaci u susret i zameniti nam sobu tipa standard za sobu tipa standard u drugom delu hotela uz doplatu od 15e po danu... :) prvog dana nam je rekao da vidimo sa agencijom jer su oni uplatili sobe koje smo dobili... 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Agencija vam je uplatila tu sobu ( sa bebom, u delu koji se renovira), a sad vam hotel "izlazi u susret" i daje normalnu sobu za 15e po danu...Auuu... ne mogu da verujem.. Maksimalni bezobrazluk.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Pirates

Dozovite predstavnika, sačinite malu belešku u kojoj ćete napisati da ste se odmah po dolasku žalili njemu i da nije ništa uradjeno po tom pitanju, kao i da ste nakon toga razgovarali sa recepcijom i da su od Vas tražili taj iznos kako bi prešli u pristojnu sobu. Obojica da se potpišete i stavite datum. 

Kada dodjete kući odnesete u agenciju belešku (napravite za sebe kopiju) ili im pošaljite mejlom. Ako ne odgovore, sa tim u inspekciju. Moraju da Vam nadoknade makar taj doplaćeni iznos 

Izmenjeno (mimi28)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas mi je poslednji dan u ovom hotelu i mogu da kazem da sam zadovoljan, hotel je nov i sredjen, sobe su odlicne, hrana je raznovrsna i ukusna  ali mi je  posle 10 dana bas dosadila. Na svakih 30min ima buse koji vozi do obližnjeg aqua parka koji je odlican i ne placa se nista. U sustini preporucio bih svima ovaj hotel, vidim da ima nezadovoljnih ali mislim da samo nisu imali srece. Ja nisam imalo na sta da se pozalim. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najžalosnije je što za svoje pare, još treba da imamo i sreće da bi dobili ono što je plaćeno. Nadam se da je @Pirates uspeo da zameni sobu. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Aleksandar 1234 Nije to obliznji aqua park, vec  isto iz lanca Titanica, Titanic aqua park i mozete koristiti sve usluge u njemu

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo su poruke tipa "meni je bilo super a za ostale me bas zabole" ?

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...ili samo forsiira za hotel!?

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidiš da je tek otvorio profil. ima jednu poruku.

Bot :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26118
    Ukupno tema
    871123
    Ukupno poruka