milek_Wuhuuuuu

Ohrid autobusom

21 poruka u ovoj temi

Tacno tako, samo napravi kombinaciju da ne bude Nis expres ( jooj al smo ih upropastili al tako im treba) i nemoj da rizikujes da hvatas poslednji bus za Ohrd ili Strugu da ne bude da nema mesta, ipak je leto u pitanju :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cak ako imate vremena moze i da prosetate niz Skopja, sam centar je 10min. lagana setnja od autobuskoj stanici :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na predlogu! Ali uvek je problem sa stvarima. Napunim kofer kao da ostajem 3 meseca, pa iz tog razloga izbegavam varijante sa presedanjem. Nije mi do cimanja, a svakako je fino i prosetati malo Skopljem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ondak samo promenis Bus, znam da ima bus iz Bg koji stize u SK oko 6 ujutro i vec u 6.30 na susedni peron krece Galeb-ov bus za Ohrid :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na sajtu http://www.balkanviator.com mozete da vidite kad polazi autobus iz Beograda ili Novog Sada za Ohrid, takodje dobijete informacije kontakta o prevozniku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

Vidim da su postovi na ovu temu malo zastareli a imam gomilu pitanja.

Plan je sledeci: Sredinom jula slecemo na niski aerodrom oko 1930 i pravac na autobusku stanicu za Ohrid. Znam da ima bus Galeb negde oko 0100,ali nista drugo ne znam.

Da li je potrebno rezervisati ikako, Do kada radi stanica i da li se moze kupiti karta na stanici ili kod vozaca. Koliko kosta? Negde sam citao da ne prodaju karte za druge osim nisekspresa. Znaci ako bi neko bio ljubazan za jedan step by step vodic :). 

Takodje moze i preporuka za neki restoran u blizini stanice. Na google street view vidim da postoji neko prenociste odmah do stanice. Da li to radi, neka informacija?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka