Rajka

HANIOTI

1940 poruka u ovoj temi

Pozdrav,posle mnogo razmisljanja uplatio sam za sebe i porodicu apartman Tambos u Haniotiju. Nadam se da nisam pogresio,komentari su jako dobri,bar oni koje sam procitao..

Zanima me kakva je ponuda rent a car-a u tom mestu i zna li neko cene?

Hvala

Molim Vas, recite mi da li ste bili zadovoljni smeštajem u vili Tambos? Opišite mi malo, ako možete... Da li redovno čiste, kao što piše u ponudi? Da li je bučno?...

Da li je neko bio prošlog leta u vili Sotiris? Kakva je situacija tamo sada? Na nekim postovima iz 2011. pročitah hvale...

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo!

Imate na prethodnojj strani naš kraći prikaz vile Tambos.Kada ga sada čitam malo mi zvuči negativno,ali nije zaista tako.

Ovo je odlično održavana kuća,sa više nego solidnim apartmanima.Samo treba obratiti pažnju kod rezervacije da uzmete apartmane koji gledaju na prometnu ulicu(istok) ili severnu stranu,jer su začudo oni manje bučni od onih koji gledaju na jug(kafić)-i ako ova ulica nema saobraćaja u večernjim satima.

Mi smo bili smešteni u trokrevetnom app na drugom spratu,na samom uglu kuće.Terasa je bila ogromna,tj. oko celog app-veliki plus,pa smo se i mi pomerali prateći sunce,ali nam je spavaća soba bila veoma bučna i izuzetno topla- okrenuta jugu.

Slobodno pitajte ako Vas još nešto interesuje.

Izmenjeno (Tripco)
ponavljanje celog prethodnog posta
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko moze da mi opise vilu Viki B u Haniotiju?uspela sam svega naci dva komentara jedan pozitivan i jedan negativan..znacilo bi mi da znam da li zaista ima buba,ili da se odlucim za vilu Natasu..sta je bolje?idem sa malim detetom tako da mi znaci svaka pomoc.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Planiram ove godine u Hanioti sa deckom. Isli bi kolima, a tamo trazili smestaj. Da li moze da se nadje smestaj za oko 30e za dve osobe? U periodu od 15.jula ili 15.avgusta. Na booking-u sam gledala i po agencijama na netu, i najjeftinije je oko 50e, ali ne treba nam nista extra, samo osnovno, da je cisto i uredno. Je l' ima neko da zna neki smestaj, da nam preporuci neki studio i sl....? Neki kontakt?

Hvala unapred. Pozdav svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ove godine sa porodicom prvi put letujem u Haniotiju. Zanimaa me kvalitet plaža, obzirom da imamo dvoje dece.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko može da podeli neka iskustva oko vile Tambos? I gde se ona tačno nalazi?

Mi smo bili prosle godine pocetkom septembra. Vila se nalazi na pocetku setalista, preko puta kanala i parka za decu. Nas app je gledao na kanal. Svidja mi se sto je spavaca soba skroz odvojena od kuhinje, na terasu smo imali izlaz i iz kuhinje i iz spavace sobe. Posteljina se menja jednom u smeni a peskire nismo dobili. Ima jedna devojka koja je cistila svaka 3 dana app, a imas u app metlu i dzoger da ocistis sam. Vise ne postoji taj pab o kojem se pisalo tako da nema tolike buke. Sto se tice WiFi pise sifra na oglasnoj tabli ali moze da se uhvati signal samo dole u hodniku, tako da smo mi isli u Bros travel koji se nalazi u centru da uplatimo Internet koji je bio 25e za 10 dana. Sve u svemu meni je bilo Ok i ako opet budem isla u Hanioti ici cu u Tambos. Ako te jos nesto zanima pitaj slobodno
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ove godine sa porodicom prvi put letujem u Haniotiju. Zanimaa me kvalitet plaža, obzirom da imamo dvoje dece.

Sve zavisi sta podrazumevas pod tim kvalitet plaza...
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Planiram ove godine u Hanioti sa deckom. Isli bi kolima, a tamo trazili smestaj. Da li moze da se nadje smestaj za oko 30e za dve osobe? U periodu od 15.jula ili 15.avgusta. Na booking-u sam gledala i po agencijama na netu, i najjeftinije je oko 50e, ali ne treba nam nista extra, samo osnovno, da je cisto i uredno. Je l' ima neko da zna neki smestaj, da nam preporuci neki studio i sl....? Neki kontakt?

Hvala unapred. Pozdav svima

Moj savet ti je da ne ides na bum u tom periodu, mi smo prosle godine upoznali ljude iz Novog Sada koji su dosli na bum od 02. septembra. Jedva su nasli pristojan slobodan smestaj a placali su ga 40e dan, sto mislim da je malo mnogo za taj period.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Narocito je problematicno naci smestaj oko 15.avgusta jer je tada praznik u Grckoj pa i Grci pohrle na more.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj savet ti je da ne ides na bum u tom periodu, mi smo prosle godine upoznali ljude iz Novog Sada koji su dosli na bum od 02. septembra. Jedva su nasli pristojan slobodan smestaj a placali su ga 40e dan, sto mislim da je malo mnogo za taj period.

Narocito je problematicno naci smestaj oko 15.avgusta jer je tada praznik u Grckoj pa i Grci pohrle na more.

Hvala na savetima. Recite mi samo da li to isto vazi i za Pefkohori?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za Halkidiki i ostale regije oko Soluna. Slicno je verovatno i u okolini Atine

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok, Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u apartmanima preko puta pamorame ?

Izmenjeno (stevan.babic011)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jao hvala ti puno... Jedva da saznam nešto. Ali molim te reci mi, sad sam se zabrinula, kakva je buka od te pekare, u koliko sati, jel svaku noć, jel se baš čuje? :(

Bila ja prošlo leto.

Sobe su sve na poslednjem spratu, ima ih ukupno 4 čini mi se, imaju velike terase, sa stolom i stolicama.

Lepe su sobe, sasvim pristojne, ima mesta. vila je na odličnoj lokaciji, nema neki pogled jer je u centru, ili gleda na drugu vilu ili na šetalište.

Bila sam isto preko argusa u avgustu, i zadovoljna sam.

Terasa nije zajednička :)

Hvala ti mnogoo na odgovoru! To za terasu mi je i najbitnije, na sve drugo pristajem. :happy: Ali mi je drugi član ovde rekao za buku od pekare, noću se čuje, pa me sad to dosta zabrinulo. Jel znaš nešto o tome? :ohmy:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuju me apartmani Maria-Hristo preko Sab-a.Da li je neko bio prosle godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25022
    Ukupno tema
    827274
    Ukupno poruka