Rajka

HANIOTI

2040 poruka u ovoj temi

Sto se tice cena, mislim da su tu stvari standardne iz godine u godinu, npr. pivo je 2 - 3 evra, kokteli od 5 pa navise,nes kafa/espreso od 2-3.5e,sokovi oko 5e, dve lezaljke na plazi + suncobran - 5 evra za ceo dan (s tim sto su ove cene oko dva puta vece u kaficu na obali koji ima svoje suncobrane i lezaljke, tj, placa se samo pice koje i nije bas tako jeftino). Rucak za dvoje je oko 20 evra (16-22). Pica je 13 - 17 evra u piceriji Roma i toplo je preporucujem :) Auto nismo iznajmljivali tako da tu nisam sigurna. Taksi do Pefkohorija je 5 evra (1e po km). Nevezano za los smestaj koji smo imali, sve ostalo je za svaku preporuku.

U svakom slucaju srecan put i lep provod.

Hvala puno Miro na odgovoru, to je upravo sve sto me je interesovalo!

Nadam se da cu se lepo provesti, bar upola onako dobro kao pre dve godine! :D

Pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Penny u Haniotiju ili je barem prolazio pored nje?Na forumu se spominje indirektno tek u dva navrata. Druga opcija nam je Vila Nirides, ali je dosta skuplja...

Hvala unapred

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Argus

Пролазио, улазио, нисам боравио...

Коректна вила. Остало ми је у сећању да се двориште виле Пени граничи са магистралним путем...

Вила Ниридес је одлична... одлично опремљена и скупа.

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Penny u Haniotiju ili je barem prolazio pored nje?Na forumu se spominje indirektno tek u dva navrata. Druga opcija nam je Vila Nirides, ali je dosta skuplja...

Hvala unapred

Ja sam svaki dan gledala u dvoriste ove vile tj.bazen. :D Pre 15-ak dana sam stigla iz Haniotija tj. hotela Angelo koji se granici sa ovom vilom(hotelcicem) Bazen sasvim deluje ok, manji je, okolo ima dosta lezaljki, prijatna muzika iz bara pored bazena. Sve to je delovalo cisto, odrzavano.Tacno je da se nalazi na magistrali, kao i hotel gde sam ja letovala ali nemoj da mislis da je to neka smetnja. Plaza je zaista blizu (5 min.) a i sam centar. Blizu je i veliki supermarket Masutis. Doduse, mozda u sezoni bude malo bucno zbog magistrale ako je soba okrenuta ka ulici, nama apsolutno nije smetalo.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hanioti je predivan za odmor tj. za setnje uvece, obilazak radnjica... Plaza se meni licno bas i ne dopada ali je zato Ksenija plaza fantasticna.

ove godine sam ponovo isla preko Perle ali sada im dajem jedan VEEELIKI MINUS za smestaj.

Vila Aleksandar veliki se nalazi izmedju Polihrona i Haniotija navodno 10 minuta od Haniotija.Tih 10 min se pretvorilo u 25 minuta hoda kroz nedodjiju.Najbliza radnja je u stvari supermarket u centru Haniotija. Vila stara, prava ruina a najlosije od svega kupatilo gde su plocice polepljene ko nogama, porazbijane, budj se nahvatala.

terase dugacke a uzane pa moze samo da se sedi ko u autobusu. a pored vile red od 8 topola u cvetanju-sreca pa niko nije bio alergican. Imala sam utisak kao da pada sneg:-)

cim sam dosla uletim u kuhinju(za koju mi je receno da je super opremljena) kad ono:

izrdjao sporet, nema tiganja i samo jedna mala serpica za kuvanje.Tu sam vec pocela da se smejem jer je inace apartman predvidjen za 5 osoba.

kad je doslo vreme da se menja posteljina i peskiri 2 dana sam vijala"sobaricu" i tek kada sam joj odnela prljavu posteljinu ona mi je dala cistu.

zato obilazite vilu Aleksandar Veliki u siiiroookom luku!!!!!

a ako ima onih koji su vec uplatili letovanje u njoj savetujem da trazite premestaj ili bar smanjenje cene jer to ne vredi te pare za koje se izdaje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovconija, hvala ti na preporuci.

Mi smo se baš razmišljali za tu vilu, ali smo na kraju odustali jer mi se učinilo da je ipak dalje nego što piše, a idemo sa klincem pa nam odgovara da nam je sve na dohvat ruke.

Odlučili smo se za Perlu jer važe za dobru agenciju sa akcentom na kvalitetan smeštaj.

Ko bi rekao...:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo sam se vratila iz Haniotija i dok je ovde lila kisa tamo toplo i suncano i vide se oblaci tamo negde na kopnu.Cene su razlicite:pivo od 1evra u taverni pa do 5 evra u kaficu ,u proseku 2.5 evra,slicne cene i za sokove.Ako uzmes lezaljke i suncobran placas pice u proseku 4 evra po osobi.Giros je svuda 2.2 evra ,srednja pica dovoljna za dvoje 9 evra,lukumades 2 evra,sve u svemu skuplje je.Posto sam letovala tu pre 6 godina razocarana sam u sta se pretvorio sladak Hanioti jer sve vise lici na Paraliju i Budvu,veerovatno zato sto su ga Srbi preplavili.Cigani sviraju djurdjevdan,prodaje se sve i svasta ma jedno vasariste.Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako uzmes lezaljke i suncobran placas pice u proseku 4 evra po osobi.

A cena lezaljki i suncobrana? 5 €?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@footballfactory

Lezaljke i suncobran se ne placa vec narucis pice sto dodje 7-8 evra za dvoje ali imas pice

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@tasko

Ok,a jel postoji deo plaze gde mogu da iznajmim lezaljke a da ne pijem nista? :rolleyes:

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam uocila,mozda i postoji ali gde god sam ja bila postojala je samo varijanta sa picem i u haniotiju i na xeniji plazi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Obzirom da nikada nisam bila na Halkidikiju, a da ove godine idem u Hanioti, zanima me da li u stvari postoji jedna plaža ( gradska) ,a za ostale treba prevoz ili se može prošeteti od jedne do druge?Gde se nalazi pominjana plaža Xenia?I da li se od Haniotija do Pefkohorija može ići peške?

Izmenjeno (belluttak)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hanioti je predivan za odmor tj. za setnje uvece, obilazak radnjica... Plaza se meni licno bas i ne dopada ali je zato Ksenija plaza fantasticna.

ove godine sam ponovo isla preko Perle ali sada im dajem jedan VEEELIKI MINUS za smestaj.

Vila Aleksandar veliki se nalazi izmedju Polihrona i Haniotija navodno 10 minuta od Haniotija.Tih 10 min se pretvorilo u 25 minuta hoda kroz nedodjiju.Najbliza radnja je u stvari supermarket u centru Haniotija. Vila stara, prava ruina a najlosije od svega kupatilo gde su plocice polepljene ko nogama, porazbijane, budj se nahvatala.

terase dugacke a uzane pa moze samo da se sedi ko u autobusu. a pored vile red od 8 topola u cvetanju-sreca pa niko nije bio alergican. Imala sam utisak kao da pada sneg:-)

cim sam dosla uletim u kuhinju(za koju mi je receno da je super opremljena) kad ono:

izrdjao sporet, nema tiganja i samo jedna mala serpica za kuvanje.Tu sam vec pocela da se smejem jer je inace apartman predvidjen za 5 osoba.

kad je doslo vreme da se menja posteljina i peskiri 2 dana sam vijala"sobaricu" i tek kada sam joj odnela prljavu posteljinu ona mi je dala cistu.

zato obilazite vilu Aleksandar Veliki u siiiroookom luku!!!!!

a ako ima onih koji su vec uplatili letovanje u njoj savetujem da trazite premestaj ili bar smanjenje cene jer to ne vredi te pare za koje se izdaje.

Molim te odgovori mi na par pitanja vezanih za vilu Aleksandar Veliki pošto ja sa porodicom idem 15 jula.Kada sam pročitala tvoje utiske odmah sam kontaktirala agenciju i pročitala im tvoje kritike .Oni su me razuvjeravali da nije tako.Ja te molim odgovori mi na par pitanja: Da li je higijena u vili na nekom normalnom nivou?Da li u blizini ima parking mesta?Kakava je plaža te vile?U dvorištu da li ima prostora za igranje dece? Ja idem u četvorojrevetni apartman pa me interesuje da li možda znaš situaciju sa posuđem i tamo?Put do Haniotija da li ide pored mora ili je stvarno nedođija kako si napisala.Molim te opiši mi taj put od vile do Haniotija?Kaži mi da li ste imali zadnji dan da ostavite prtljage do povratka u Srbiju? Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U Haniotiju sam boravila od 8-18. Juna ove godine prvi put. Isla sam sa detetom od 9 godina, a smestaj je bio u vili nacios.

Sto se vile tice, nista posebno,malo kupatilo sa minijaturom u svemu. Smestaj je apartmanskog tipa, sto je dobro, terasa , klima koja je dobra i tv-om koji ima samo grcke kanale, ako to nekome nesto znaci.

E sada, malo i da kudim! Ma sve je bilo ok za pare koje sam ja dala u Argusu, ali poslednjeg dana kada sam se spakovala pa onako nekako po nekoj navici povukla carsave sa kreveta i bila u soku, ali sva sreca da to nisam uradila u toku boravka, jer bih spavala na terasi. E radi se o tome da je ispod njih bilo dlaka nekakvih da prosto nisam verovala da su to dozvolili da im se zapati po sobama. Komsije su zadnjeg dana pominjali nekakve bubasvabe, sto je opet sreca da nisam cula za to ranije.

Sve sto bi nekoga osim ove vile zanimalo ima vec dosta dobro opisano.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Obzirom da nikada nisam bila na Halkidikiju, a da ove godine idem u Hanioti, zanima me da li u stvari postoji jedna plaža ( gradska) ,a za ostale treba prevoz ili se može prošeteti od jedne do druge?Gde se nalazi pominjana plaža Xenia?I da li se od Haniotija do Pefkohorija može ići peške?

Duz celog Haniotija se prostire plaza, gradska, pescana, lepo uredjena. Jedina mana po meni je nedostatak tuseva...bar ih ja nisam nigde primetila. Plaza Xenia se nalazi juzno od Haniotija nekih 5-6km i ima redovna autobuska linija do nje, ali ja je nisam koristila tako da tu ne mogu mnogo pomoci. Sto se tice pesacenja do Pefkohorija, postoji staza koja povezuje ova dva mesta i jako je prijatno za setnju, jer sve vreme prolazite pored prekrasnih vila i kuca...a i razdaljina nije prevelika, svega 2-3km :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26312
    Ukupno tema
    877610
    Ukupno poruka