Rajka

HANIOTI

2074 poruke u ovoj temi

:D  cao svima 

interesujeme dali neko zna kako je tamo (HANIOTI Vila STELIOS).

ajde svecki putnici javite se da pomognete  :D

Izmenjeno (ivan-s)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nikako nemoj da propustiš da odeš na plažu KSENIJA ili kako je neki zovu Chrouso plaža (jer se nalazi u blizini Chrouso Willage-naselja). Pesak, kafići na plaži sa ležaljkama- puno mesta, plićak za klince, hladovina od borova.... ma prava uživancija.

Kada jednom odeš na ovu plažu zaboravićeš da ostale postoje. :cool::cvetic:

Kako se stiže do plaže Ksenija?

Bila sam u Haniotiju ali ne na toj plaži, ove godine idem ponovo pa me zanima kako da dođem kolima do nje? Hvala unapred!Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najverovatnije cu uplatiti letovanje u Vili Tambos,pa me zanimaju iskustva nekog ko je vec bio...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@footballfactory

Prosle godine je bilo ok vila je u centru Haniotija dobro odrzavana sa ljubaznim domacinom i velikim terasama. Lep provod

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko bio u vila Olimpia u Haniotiju da malo prenese utiske o njoj....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Toplo ti preporucujem vilu Tambos. Bila sam poslednje 2 godine tamo i imam samo lepe uspomene. Jedan savet, ako ne volis glasnu muziku onda trazi sobu koja gleda na park ili na more. Inace sve ostalo je super! Gazda je ljubazan, sobe su uredne i ciste, centar i more su blizu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najverovatnije cu uplatiti letovanje u Vili Tambos,pa me zanimaju iskustva nekog ko je vec bio...?

Bila sam u pomenutoj vili 2007. godine i imam jako pozitivna iskustva. Po mom misljenu smestena je na idealnom mestu! Do samog centra mesta i do plaze deli je svega nekoliko minuta laganog hoda! Istina je da ukoliko zelite mir, trazite sobu koja ne "gleda" na ulicu koja vodi ka centru, jer se u kaficu preko puta gotovo svako vece odrzavaju karaoke i nemoguce je zapspati dok se ne zavrse :)

Gazde su straiji bracni par i jako su ljubazni. Vila je cista i uredna, a sobe i apartmani prostrani i veoma funkcionalni. U svakom slucaju, preporucujem je!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molila bih one koji su letovali u Haniotiju u vili Natios da podele svoja iskustva samnom, jer imam rezervacije u julu upravo za tu vilu. U kratkim crtama, kvalitet smestaja, higijena, sigurnost... Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene takodje zanima vila Natsios kao i vila Gramatiki u Haniotiju... Pa ako je neko bio da mi preporuci neku od ove dve vile,koja je bliza centru,plazi... kakav je smestaj,kuhinja... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko bio u vila Olimpia u Haniotiju da malo prenese utiske o njoj....

Juce sam se vratila iz iste i utisak je sledeci:

Vila Olimpia zapravo se i ne zove tako (ili bar mi tamo nismo zatekli taj naziv), vec hotel Blue Sky. Isla sam preko Argusa, kao i prosle godine (s tom razlikom sto je prosle godine mesto bilo Pefkohori i vila Aleksandros).

Dakle, Olimpia je krs nad krsevima. Ne postoji ni jedna osoba koja je ove godine sa nama tamo letovala a da joj je smestaj bio ok. Pocev od (ne)higijene, posteljine koja je puna dlaka, wc-a koji je kao iz nocne more - prljavog i bez nekih osnovnih stvari tipa kadice za pranje vesa, budjave kade, te minijaturnog lavaboa iznad koga je nemoguce umiti se. Lista se nastavlja.

Cajna kuhunja je tik preko puta kreveta za spavanje, a orman za stvari pored sporeta na kome su dve ringle. Aspirator je bucan ali neefikasan, tako da ako kuvate, znajte da ce vam stvari mirisati na przene krompirice i sl. Posudje je uzas blagi (tj. ako ga imate - neki su cak usli u sobe bez viljusaka i nozeva, tako da je organizator puta - tj. momak iz Argusa koji se vozi na skuteru po Haniotiju, uredno obecao da ce sve biti doneseno sutradan). Jedina uticnica koja radi je iznad sudopere, a tv je neki tipa panashiba na kojem imate deset grckih kanala plus rts. Sjajno.

Jedini sto (za rucavanje i stagod) je na improvizovanoj terasi, koja izlazi na zajednicki hodnik.

Metla i dzoger postoje. Po jedno na svakom spratu.

Bazen je smesan i ne cisti se. Zajednicki wc za celu vilu (koji dobija na smislu poslednjeg dana kada vas izbace iz soba oko 9h) je ocajo prljav, pun paucine i ne odrzava se.

Sve u svemu - smestaj koji nikome ne bih preporucila.

Sramota je da iole ozbiljnija agencija (sto Argus pretenduje da bude) dozvoljava da se bruka na ovaj nacin, smestajem sh kategorije.

Preporuka: zaobici u sirokom luku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mira82

Miro, imala bih par pitanja... S obzirom da ste se vratili nedavno iz Haniotija, a ja tek idem sledeceg meseca, mozete li mi reci nesto o cenama...npr. pica po kaficima, koliko se naplacuju lezaljke na plazi i ukoliko ste rentirali auto kako se krecu cene toga. Ja sam bila pre dve godine pa bih volela da imam nesto svezije informacije :) .

Hvala unapred na odgovoru i nadam se da ste se lepo proveli bez obzira na los smestaj!

Izmenjeno (mikap)
Obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je neko letovao u Haniotiju u vili Morfeas zamolio bih da prenese utiske

Izmenjeno (pop25)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

post-9774-1245232078_thumb.jpg

Evo par plaža koje su se meni svidele.

Do njih morate doćo kolima ili motorom.

Počev od pefkohorija prvo nailazimo na golden beach, koja je do pre nekoliko godina bila super, sada je dobra i ne trba je zaobići. Ima kafić na plaži i ležaljke.

Ako nastavimo putem ka Paliouriju i ne skrenemo za Golden beach već idemo još oko 2-3km sa desne strane nailazimo na benzinsku pumpu (orijentir) onda imamo jedno da kažemo neugledno skretanje sa puta levo koje nas dovodi zemljanim putem do prelepe velike plaže. Na plaži uglavnom ima gužve vikendom kada dođu grci inače preko nedelje je prazno. Na samoj plaži ima dva kafića, ležaljke i suncobrani se dodatno ne naplaćuju a cene pića su niže nego po kafićima u haniotiju ili pefkohoriju. Ko hoće ima prepuno mesta i da prostrete svoje peškire i suncobrane. Levi deo plaže gde su kafići ima nešto lepši ulaz u vodu dok je desni prepun stena i lepši za ronjenje.

Ako nastavimo dalje dolazimo do drugog obeleženog suncobrana :)

Do njega se stiže tako što kada magistrala počne lagano da se penje sa desne strane ima skretanje za Chrousso Village po kome se i plaža zove Chrousso. Lepa je peskovita pogotovo za one koji vole da se igraju u plićaku jel je plićak širok i dugačak.

I na kraju treći suncobran. Kada nastavimo za Paliouri i kada put skrene nadesno i pređe na drugu stranu prsta odma sa leve strane ima pumpa uz koju ima jedan uski putić kroz maslinjake (mogu da prođu kola, asfaltirano je). Put se prvo penje na neko brdašce i onda kreće da se spušta, vozite polako, sa leve strane puta videćete malo isključenje mislim da su ga sada asfaltirali ali nisam siguran. Uglavnom tu skrenite i put ide strmo nizbrdo u dnu imate veliki parking i jedan lepi kafić na plaži. Plaža je sa sitnim kamenčićima.

Toliko za sada

Hanioti je super, pogotovo za porodičan odmor dok bi za tinejdžere ipak preporučio pefkohori.

Za Hanioti što se tiče smeštaja preporuka je Vila Ana, iako na slikama ne izgleda nešto.

Spolja ne izgleda nešto ali su apartmani lepi i sređeni sa velikim terasama. Ono što većina nema u haniotiju a ova vila ima to je sopstveni parking koji je skoro preko celog dana u hladu. Nalazi se u centru ali je ipak dovoljno udaljena od buke sa gradskog trga.

Kome ne smeta malko buke sjajno je i u vili Hermes.

Ispod Vile Hermes se nalazi agencija u kojoj su većina turoperatera iz srbije. Za sve što vam treba možete se tamo obratiti.

Izmenjeno (mikap)
spajanje poruka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce sam se vratila iz iste i utisak je sledeci:

Vila Olimpia zapravo se i ne zove tako (ili bar mi tamo nismo zatekli taj naziv), vec hotel Blue Sky. Isla sam preko Argusa, kao i prosle godine (s tom razlikom sto je prosle godine mesto bilo Pefkohori i vila Aleksandros).

Dakle, Olimpia je krs nad krsevima.

...

Sramota je da iole ozbiljnija agencija (sto Argus pretenduje da bude) dozvoljava da se bruka na ovaj nacin, smestajem sh kategorije.

Preporuka: zaobici u sirokom luku.

Neznam odakle ti da je pomenuta agencija ozbiljna oni su samo veliki ali su vrlo neozbiljni sto su proteklih par godina i pokazali rade sve na ustrb smestaja kao imaju najnize cene ali im je uvek smestaj uzas.

Izmenjeno (mikap)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Miro, imala bih par pitanja... S obzirom da ste se vratili nedavno iz Haniotija, a ja tek idem sledeceg meseca, mozete li mi reci nesto o cenama...npr. pica po kaficima, koliko se naplacuju lezaljke na plazi i ukoliko ste rentirali auto kako se krecu cene toga. Ja sam bila pre dve godine pa bih volela da imam nesto svezije informacije :) .

Hvala unapred na odgovoru i nadam se da ste se lepo proveli bez obzira na los smestaj!

Sto se tice cena, mislim da su tu stvari standardne iz godine u godinu, npr. pivo je 2 - 3 evra, kokteli od 5 pa navise,nes kafa/espreso od 2-3.5e,sokovi oko 5e, dve lezaljke na plazi + suncobran - 5 evra za ceo dan (s tim sto su ove cene oko dva puta vece u kaficu na obali koji ima svoje suncobrane i lezaljke, tj, placa se samo pice koje i nije bas tako jeftino). Rucak za dvoje je oko 20 evra (16-22). Pica je 13 - 17 evra u piceriji Roma i toplo je preporucujem :) Auto nismo iznajmljivali tako da tu nisam sigurna. Taksi do Pefkohorija je 5 evra (1e po km). Nevezano za los smestaj koji smo imali, sve ostalo je za svaku preporuku.

U svakom slucaju srecan put i lep provod.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka