Rajka

HANIOTI

1940 poruka u ovoj temi

Je li ko odsedao u tambos studijima u haniotiju ? ima li parkinga negde u okolini

Ima parkinga i to uredjenih, doduse mi idemo stalno u septembru pa ima dosta mesta osim za vikend kad se sjate grci iz Soluna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima da se hoda poprilicno.Ako ste bez auta,bolje potrazite drugi smestaj.

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Je li ko odsedao u tambos studijima u haniotiju ? ima li parkinga negde u okolini

Mi smo prosle godine bili u Tambosu, ispred ima parking , mi smo isli od 20 avgusta i uvek je ispred bilo mesta, a ako se slučajno desi da nema, iznad 50-ak metara od vile ima veliki parking. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Konkretno pitanje...gde je u Haniotiju najbolji ulazak u more?.Nije mi problem da pesacim...samo dajte informacije

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Konkretno pitanje...gde je u Haniotiju najbolji ulazak u more?.Nije mi problem da pesacim...samo dajte informacije

Pa imas na prosloj strani sve objasnjeno i to od dva forumasa. Procitaj, sve ti je objasnjeno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko koristio bus prevoz,i kako funkcionise...Otisla bih do Sivirija,Afitosa ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me da li je cista vila,kako je stanje sa posudjem,posteljinom/peskirima?

izvini sto malo kasnim sa odgovorom ali mi ne stizu obavestenje na mail. Vila Livas je starije gradnje sa starijim namestajem  ali je cista. Na odlicnoj je lokaciji, u samom centru ali je u bocnoj ulici pa je prilicno mirno. Blizu je plaze.Dobili smo za svakog po jedan peskir i jedan kuhinjski. Menjaju se posle pet dana. Posteljinu isto menjaju na pet dana. Kada smo stigli sve je bilo cisto i dezinfikovano. Gazdarica zivi u istoj vili i za cas obavi spremanje tako da smo ujutro cekali samo pola sata na ulazak u sobe. Nas apartman je bio malo mracan-br.4 (samo jedan mali prozor) ali ovi ostali nisu. Ovu kucu uglavnom biraju porodice sa malom decom jer je prizemna.

Zaboravila sam da ti kazem za posudje, sve je bilo ok, normalno posudje, nije bilo osteceno, bilo je kao novo. Bio je trokrevetni apartman pa smo imali sve po tri kom. Bila je jos jedna velika serpa i veci tiganj i plasticna cediljka. Eto, valjda sam ti pomogla da se odlucis :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li moze neko da mi kaze kako se krecu cene lezaljki(+suncobran) na plazi , da li se iznajmljuju ili idu u sklopu sa porudzinom pica? :) Procitala sam da je oko 3 evra bilo u junu,pa me zanima kako je sada ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Vili Ana? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Vili Ana?

Mi smo bili ali jos 2009te, vila je blizu centra , oko 300m od gradske plaze .

Unutra je tada bilo relativno sve novo. nema soppstveni parking, ne znam

sta te jos interesuje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi kakvo je vreme ovih dana u Haniotiju?Da li je bilo kise?

Brine me jer na vremenskim prog. pise da ce padati narednih dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u Vili Pagidas od kako je renovirana (u toku 2014-te i 2015-te godine)?
Uplatili smo putovanje preko jedne agencije, pa me interesuje sta nas ceka. :) Procitala sam dosta kritika koje su se odnosile na period pre renoviranja, ali sam samo na nekoliko mesta nasla da je sada sasvim druga situacija.
Hvala! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima iskustva sa  rent a car iznajmljivanjem automobila?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili ali jos 2009te, vila je blizu centra , oko 300m od gradske plaze .

Unutra je tada bilo relativno sve novo. nema soppstveni parking, ne znam

sta te jos interesuje.

Hvala puno na informacijama! Krajem avgusta putujemo sa malim detetom pa me je zanimalo kakvi su studiji, vlasnici, da li kuhinja poseduje osnovno posudje ili ipak treba poneti od kuce? Svaka informacija je dobro dosla! Hvala jos jednom!

Izmenjeno (makim77)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moje iskustvo sa vilom Viki baš i nije tako lepo.. Soba u prizemlju, stari nameštaj, oskudno opremljena kuhinja, bube u kuhinjskim elementima.. u bazenu zabranjeno skakanje sem za gazdine unuke.. gazda iritantan.. bila sam 2011 godine, možda se mnogo toga promenilo..

I ja bila 2011. ali na spratu. Prostrani studio, iako nas je bilo dvoje u studiju su bila tri kreveta, solidno opremljen, nikakvih zivotinjica nije bilo...meni bilo super. Skaknje u bazen ni ja ne odobravam, mada se desavalo da neko tu zabranu prekrsi. Evo par fotki (prvi sprat, zaboravila sam broj sobe). Terase koje su u prizemlju zaista nisu bile ogradjene u smislu da ne gledas komsije...meni ne smeta, ali mogu da razumem i da nekome to ne prija. Po volji.

317026_190588277673364_836942_n.jpg

205922_190588224340036_3556533_n.jpg

223683_190588254340033_1981804_n.jpg

298345_190588344340024_8207486_n.jpg

299590_190588387673353_7545485_n.jpg

299953_190590021006523_4424640_n.jpg

302323_190589807673211_2252100_n.jpg

305400_190592701006255_2229244_n.jpg

316100_190589951006530_7320535_n.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25022
    Ukupno tema
    827282
    Ukupno poruka