Rajka

HANIOTI

2074 poruke u ovoj temi

Toliko je pisano samo treba da procitate malo unazad...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Procitala sam veliki deo ove teme,ali stvarno nigde nisam videla da se spominje vila Kostas i trzni centar,ako Vi nesto o tome znate,mogli bi ste da me malo informisete :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marketi se nalaze ovde, a ovaj je kao noviji.

h.jpg

26534330.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam,ova informacija ce mi svakako koristiti. Da li znate nesto o vili Kostas?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima.Moja porodica i ja ove godine idemo u Hanioti pa ako je neko bio tamo molio bih ga da mi napise kako je (plaza,smestaj,mesto...).

HVALA:D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolje da sam malo prelistaš temu. Pogledaj i klipove preko you tube i tako ćeš steći najbolji utisak. Evo nešto za početak

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nece da citaju...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 22 sata, nole73 je rekao/la:

Najbolje da sam malo prelistaš temu. Pogledaj i klipove preko you tube i tako ćeš steći najbolji utisak. Evo nešto za početak

 

Lep snimak. :) Nisam bio, ali lepo izgleda ovako, svidja mi se.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 5/1/2016 at 21:46, Dunja00 je rekao/la:

 

Poslednje dve godine letovali smo u Grckoj,ove godine smo resili da se zaputimo u Hanioti..Zanima me da li je Halkidiki dobar izbor? Pre svega kakvo je more?

Putujem sa suprugom,cerkom i sinom,sin je jos mali ,a cerkica ima 15 godina i voli buku i zurbu. Zanima me da li je takav Hanioti? Da li je zivahan i ima nekog mladalackog zivota,da nije kako se kaze 'babsko mesto' ... Takodje procitala sam negde u forumu da se pominje neki trzni centar u Haniotiju.. Da li ga ima,kakve su cene i gde se tacno nalazi? Odsedamo u periodu od 10 jula u apartmanu Kostas,da li neko tu bio? Kakvi su utisci? Nije nam toliko bitan kakav je apartman,vise nam je bitno,da su gazde korektne ,polozaj u kome  se nalazi i higijena pre svega..? 

Evo ja cu vam odgovoriti,sto se tice Vile Kostas vrv.preko Argusa ako na tu vilu mislite, to su ustvari bungalovi i svi su u nizu, cini mi se da ih ima 16. Gazde su super, starosedeoci, imaju i stvarno dobar restoran u sklopu.Oni nisu vikendasi, vec tu zive 365 dana u godini, higijena odlicna i pozicija je fenomenalna. Negde  se spominju kao Manos bungalovi jer im je to stari naziv. Inace, gazde poznajem i zaista za svaki problem ce naci resenje i izaci u susret, mada verujem da ih nece biti, Imate blizu radnju koja je odlicno opremljena, na 3min ste od centra mesta, ali za vasu cerku mislim da ce biti dosadno, Hanioti vec oko ponoci zamre. Jedan posten bar radi Kelfos i to je to! Dva su radila do proslog leta kada je jedan zatvoren, tako da je za nju mnogo bolja varijanta Pefkohori, More je u julu  toplo zaista i prilicna je guzva. Sto se tice trznog centra, Hanioti ga nema, bar do prosle godine i cisto sumnjam da se otvorio. Pitajte sta vas jos zanima,rado cu vam pomoci, skoro da Hanioti znam kao svoj dzep,pozz!

U 4/15/2016 at 13:31, didi64 je rekao/la:

@Maxi NI i @puket

ako ste u mogućnosti, pokušajte da izbegnete smeštaj u prizemlju, koje je ispod nivoa puta. Letovala sam u vili Nataša koja je dve kuće iznad vaše vile i svakodnevno tuda prolazla x puta :D

Prolaznici imaju kompletan uvid u sva dešavanja tih studija što zna biti nezgodno ...

Moja poznanica je letovala u studiju koji gleda na manju ulicu (ne na kanal) i to na prvom spratu i jedino joj je smetalo što iz kuće koja je preko puta (blok koji vas deli od mora) svi koji su sedeli na tim terasama kao da su bili i na njenoj :shokiran: Ali dobro, to su sada već nijanse koje bi neko prozvao i cepidlačenjem :D

To prizemlje, ja bih pre rekla suteren, ne NIKAKO, ljudi koji se vracaju sa plaze bi vam bukvalno gledali u tanjir i u krevet, jednostavno ste kao na izvolte, Dobra pozicija kuce i blizina plaze!

Izmenjeno (miskoplisko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To jeste, imao sam slicnu situaciju u Sutomoru. Soba nam je bila u dvoristu kuce, i tu su ljudi stalno sedeli. Privatnost 0! A kamo li pa tek ovo gde stalno neko prolazi... Samo na sprat! :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Vila Maria Hristo?Molim vas za utiske :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 18.5.2016. at 1:32, miskoplisko je rekao/la:

Evo ja cu vam odgovoriti,sto se tice Vile Kostas vrv.preko Argusa ako na tu vilu mislite, to su ustvari bungalovi i svi su u nizu, cini mi se da ih ima 16. Gazde su super, starosedeoci, imaju i stvarno dobar restoran u sklopu.Oni nisu vikendasi, vec tu zive 365 dana u godini, higijena odlicna i pozicija je fenomenalna. Negde  se spominju kao Manos bungalovi jer im je to stari naziv. Inace, gazde poznajem i zaista za svaki problem ce naci resenje i izaci u susret, mada verujem da ih nece biti, Imate blizu radnju koja je odlicno opremljena, na 3min ste od centra mesta, ali za vasu cerku mislim da ce biti dosadno, Hanioti vec oko ponoci zamre. Jedan posten bar radi Kelfos i to je to! Dva su radila do proslog leta kada je jedan zatvoren, tako da je za nju mnogo bolja varijanta Pefkohori, More je u julu  toplo zaista i prilicna je guzva. Sto se tice trznog centra, Hanioti ga nema, bar do prosle godine i cisto sumnjam da se otvorio. Pitajte sta vas jos zanima,rado cu vam pomoci, skoro da Hanioti znam kao svoj dzep,pozz!

To prizemlje, ja bih pre rekla suteren, ne NIKAKO, ljudi koji se vracaju sa plaze bi vam bukvalno gledali u tanjir i u krevet, jednostavno ste kao na izvolte, Dobra pozicija kuce i blizina plaze!

Hvala Vam puno.. ove informacije mi mnogo znace. Inace doslo je do promene plana idemo 24 juna,tako da me zanima kakva je tad voda i je l ima gužve? Takodje kakav je za soping ,cene izbor ..?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 30.5.2016. at 16:10, Dunja00 je rekao/la:

Hvala Vam puno.. ove informacije mi mnogo znace. Inace doslo je do promene plana idemo 24 juna,tako da me zanima kakva je tad voda i je l ima gužve? Takodje kakav je za soping ,cene izbor ..?

ja sam pre neku godinu isao otprilike u tom terminu i voda je biloa sasvim Ok.ali je vec tada bilo dosta guzve..takav je hanioti,guzva i na plazi ali i uvece..mesto je dosta zivahno i po meni jedno od najlepsih svakako od sva turisticka mesta u grckoj,a obisao sam je skoro celu..za soping imate sve i svasta bukvalno,taverne na kub..plaza jeste tesna ali dosta sira nego u pefkohoriju..necete se pokajati sigurno,ima dosta sadrzaja i za malu decu ali i za odrasle..hanioti je meni ostao u najlepsem secanju i ove godine poseticu ga bar jedan dan ponovo..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi javljate se sa lica mesta...kakvo je vreme,kolika je temperatura mora,kolike su cene po marketima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li neko moze da mi  na brzinu odgovori:

da li u vili TAMBOS u Haniotiju ima peskiri, ili  mora od kuce da ponesem?

ko  god, odgovorite mi sto pre

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka