Rajka

HANIOTI

2074 poruke u ovoj temi

Da li neko može da podeli neka iskustva oko vile Tambos? I gde se ona tačno nalazi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Tambos se nalazi na početku jedne od zatvorenih ulica Haniotija.Pročelje kuće gleda na kanal(naravno prazan leti),mostić i prometnu ulicu,na 200m od marketa Masutis.Ali zato bočna strana gleda na,uveče zatvorenu,ulicu i Irski pab.Ovo je od važnosti onima koji vole mir,jer se dešavalo da nam pijani Englezi urlaju pod prozorom do 1-2h ujutro.Kada nema pijanih,čula se veoma glasna muzika.(Ovo je informacija od pre 7 godina).Plaža je udaljena oko 4-5 min laganog hoda i mislim i da je to najširi deo plaže bez ležaljki.

Sama kuća je apartmanskog tipa.Mi smo bili u trokrevetnom app,na drugom spratu i smeštaj je bio korektan.Kuhinja je u potpunosti odvojena od spavaće sobe i odlično opremljena.Soba je bila malo skučenija,ali pošto smo imali veliku terasu oko celog app nije nam smetalo.Imali smo TV,a klima se nije naplaćivala.

U međuvremenu je stari gazda umro,tako da ne znam kakva je usluga sada,ali nama je bila vrhunska:imali smo peškire i čistačica je svaki dan ulazila i čistila.Prosto mi bilo neprijatno da ostavljam lom.

Ovo je baš smeštaj za urbani tip turista,jer je osećaj bio kao da smo kod kuće,uz nevaspitane komšije

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bane 1321 pitanjce vezano za hotel Naias koliko kostaju lezaljke na plazi? Da li je sljunak samo na plazi ili ga ima puno i u vodi?(pitam zbog dece)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lezaljke su bile 5€ dve/dan. Šljunak je na celoj plaži, i metar, dva u vodi, posle je krupno kamenje sa dosta ježeva. Patike za kupanje su must have!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ispred hotela Naias je bukvalno kamenje u vodi i to u plicaku, bar je tako bilo pre par godina.

Sve je tako isto bilo i 2013-te ...

Veliko razocarenje!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ja za 2013. i pricam... Mada su moja deca obozavala taj sljunak

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moje sin je imao 13 meseci kada smo mi bili...

Odlazili smo na plazu kod delfina(spomenik) Tamo je plaza bila fantasticna!

Izmenjeno (bebicabg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Morfesu je odlicna, bila sam u njoj pre dve/tri god.Sve je onako kao na slikama sabrinim,cisto,prostrano i soba i terasa, imaj wifi (placalo se 2e dnevno),peskire i posteljinu menjaju na 5 dana, preko puta vile je veliki parking i od prodavnice masutis i "gradski" koji je u hladu. Nedaleko od plaze,centra mada je u svim tim mestima posto su mala sve blizu. Sve u svemu vila je za preporuku.

Hvala puno izvinjavam se na :wub: zakasnjenu :sorry:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozzz

mene zanima da li je neko boravio u vili Kleopatra i da li je plaža u Haniotiju lošija negu u Paraliji.

Prošle godine sam bila u Paraliji i zaista je bilo loše.Voda prljava,plaža uzana,...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje iskustvo sa vilom Viki baš i nije tako lepo.. Soba u prizemlju, stari nameštaj, oskudno opremljena kuhinja, bube u kuhinjskim elementima.. u bazenu zabranjeno skakanje sem za gazdine unuke.. gazda iritantan.. bila sam 2011 godine, možda se mnogo toga promenilo..

Hvala članovima ,,Sofija i Bata'' i seli75 na komentarima nije valjda da stvarno ima buba u sobi. I da se to promenilo, svakoko ipak ne idem u ovaj objekat jer su druge ponude agencije "Elnos" bolje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako može mala pomoć oko odabira, Hoteli Naias ili Lesse ili pak možda vila Asteras. U pitanju je porodično letovanje (sa dvoje male dece). Poželjno je da plaža pored smeštaja bude ok i da ima mogućnost postavljanja svojih suncobrana i ostalih rekvizita, tj da nije pod moranje zakupljivanje suncobrana i ležaljki. Takodje je poželjno da je smeštaj u mirnoj ulici bar u večernjim časovima (loša iskustva iz Pefkohorija sa đubretarcima i skuterima).

Hoteli su cenovno slični i dolaze sa bar jednim obrokom, dok je vila prilično povoljnija ali bez obroka i ovih bazenčića naravno.

Za sva 3 smeštaja sam čuo i pročitao sve pozitivno tako da će presuditi verovatno samo ovi gore navedeni detalji...

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naias ima sve. Plaža je lošija jedino. Ima dela gde možete postaviti vaš suncobran i tu je popodne hladovina. Za ostale ne znam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li zna neko nesto o vili Kleopatra?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim forumasima. Interesuje me vila Ana u Haniotiju. Da li je neko bio u ovoj vili i kakva su mu iskustva? Zanima me i plaza: ima li mesta da se postave svoji suncobrani celom duzinom plaze ili samo na odredjenim mestima, da li je svuda ulaz u vodu tako kameit :( i da li je i u septembru tolika guzva na plazi? :thankyou: :hello:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima određenih mesta gde možete postaviti svoje suncobrane, znači ne možete baš svuda. Na određenim delovima plaže nema kamenja.

Prošle godine u septembru nisu bile velike gužve na plaži.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905030
    Ukupno poruka