Teana

Hotel Al Mashrabiya resort Hurgada

84 poruke u ovoj temi

ja sam bila u ovom hotelu, doduse, 2008. godine.Hotel je spolja izgledao super, ali, sobe su bile prave rupe, posebno sobe u bungalovima, kupatila - ocajno prljava.Cak je doslo i do incidenta jer vecina ljudi iz grupe nije zelela da spava u sobama i celu noc su proveli na recepciji uz raspravu sa vodicima.Na kraju, samo nas nekoliko je ostalo u hotelu, ostali su uz doplatu presli u druge hotele.

Pre odlaska znala sam u kakav hotel idem i za 420 evra all inclusive sa taksama..od toga, 250 evra je bila avionska karta...sta mozes da ocekujes za 170 evra?!

Ne znam, mozda je u medjuvremenu hotel renoviran, ali, ne verujem.U svakom slucaju, budite spremni da za taj novac ne idete u hotel sa 3* (2008. je imao 4*) vec u hotel sa 2*.Prednost ovog hotela je njegova lokacija i plaza.Hrana je bila ok.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na savetima,nadam se da će i ostalima koristiti pri donošenju odluke. Već smo "pošandrcali" od silnih kombinacija! A,evo,sad je i Spirit dao cene,pa sve postaje još zabavnije! Muž hoće jedan hotel, prijatelji sa kojima idemo drugi,ja bih išla na krstarenje Nilom... Ostaje nam jedino da izvlačimo cedulju iz šešira! :klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sesir odlozi, krstarenje Nilom takodje jer je po mom misljenju prevruce u letnjim mesecima. Pusti muza i prijatelje nek` se raspravljaju oko hotela, a ti lepo mastaj o najdivnijem moru, sitnom pesku i udobnim lezaljkama jer nema hotela koji te toliko moze razocarati sem ako neces non stop da sedis u sobi i ocajavas sto je hotel "tako los".srce.jpg

Izmenjeno (mina70)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u ovom hotelu 2012?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jel nudi neka agencija ovaj hotel ove godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za ovu ne znam. Prosle godine mislim da ga je nudio Wayout

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko je bio prošle godine ovaj hotel u wayout, da li znaš otprilike, za 14 dana?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ovo sam samo pronasla. Za ranije termine ne znam

http://www.wayout.rs/pdf/WayOut_Cenovnik___Egipat___Hurgada___First_Minute_2___Septembar.pdf

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala seagull. i ja sam to našla u međuvremenu. tako oko 400 evra je otprilike u svim terminima gore dole. wayout baaaš ne žuri sa cenovnicima :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26051
    Ukupno tema
    869342
    Ukupno poruka