Teana

Hotel Al Mashrabiya resort Hurgada

84 poruke u ovoj temi

Hotel izgleda fino, zapravo dosta fino na slicicama...

Zbog manjka para sa kojima raspolazemo upada nam i u budzet! :) Ali, nismo naisli ni na jedan domaci opis ovog hotela, pa ako ima neka dusa koja je bila neka napise ponesto...Videli smo da je plaza bas fina, komentari sto smo pokupili sa nekih foruma su ok i za hranu i za smestaj, jedino nas brine sto nije u centru Hurgade. Dakle, da ne duzim, ako je neko bio... Nek vice :D

Pozdrav,

Wacca

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Taj hotel sam bas sinoc gledala i zakljucila da sam sasvim slucajno uslikala prosle godine ,,onako usput posto je sav nekako od drveta.,,bas cool

On ti se nalazi na setalistu u novom delu Hurghade,pozicija je super super e sad ono sto sam ja videla na slikama bas i nije nesto,,sve mi nekako trosno izgleda,,sta znam.Ja sam gledala na holidaycheck.

Vise bi volela da se javi ex gost hotela pa kaze sta i kako.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ej cao..gledah i ja ovaj hotel...bash mozes pogledati sve o telu na www.holidaycheck.com..evo ja cju ti napisati neke rezultate sa sajta:

recommendation:51%

hotel:3.7

room:3.6

service:3.7

gastronomy:3.0

sport:3.2

najveca ocena je 6!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gledala sam ja sve te sajtove, mada mene nekako vise zanima neki domaci komentar:) Malo sam se razocarala kada sam na nekom sajtu procitala da hrana nije nesto jer idem sa jednim gurmanom:) pa je to dosta vazno. Meni se poprilicno dopada plaza Mashrabiya hotela, ali ostatak ne znam zasto zasluzuje 4*. Npr. Sun&Sea mi je mnogo sladji... I sada sam u dilemi, Sun&Sea ima sve super sem male plaze(!!!), a Mashrabiya ima lepu plazu, a grrr...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

idem 9.07 u ovaj hotel!i meni se takodje jako svadja plaza, ustvari bar na slikama izgleda lepo!dugo sam tragala na netu za komentarima nasih ljudi, ali nisam nista uspela da saznam, a koliko sam cula ovaj hotel se prvi put ove godine nalazi u ponudi u Srbiji!Meni se svidja sto je u tom novom delu Hurgade, a i hotel pripada grupi Sindbad, tako da ne verujem da moze da bude lose! Mi smo uplatili ALL i nadam se da se nesemo pokajati!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...Meni se svidja sto je u tom novom delu Hurgade, a i hotel pripada grupi Sindbad, tako da ne verujem da moze da bude lose!

Hmh, pa zar nije iz grupe Pharohotela...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ma kakvi, pripada sindbad grupi! pogledaj na sajtu www.sindbad-group.com

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

znam da ga ima i tu, ali sam na nekim ruskim sajtovima takodje cula da pripada sindbad grupi i kao da gosti AL MASHARABIYA hotela mogu da koriste usluge Sindbad-a kao sto su sindbad plaza, akva park...Videcu kada odem tamo sta me ceka.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

i sta si na kraju odlucila, u koji ces hotel ici!ja sam se takodje prvo dvoumila izmedju sun sea i mashrabiya hotela, ali su mi ljudi koji su vec par puta bili u egiptu u sun sea hotelu ipak preporucili ovaj drugi posto smatraju da je bolji!tako da sam se odlucila za hotel mashrabiya!nakon te donesene odluke zapala sam u jos jednu dilemu da li regina ili mashrabiya!!!ali je opet mashrabiya pobedila, ovi iz argusa su mi rekli da se necu pokajati bilo koji od ova dva da odaberem, a cula sam i dosta negativnih komentara za reginu!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne pitaj me nista, nikako da odlucim! :) Sada mi se umesao i hotel Safir. Taman se odlucim za Sun&Sea i pristanem na malu plazu, kad iskopam da je hrana monotona i da nije nesto, a vazno mi je zbog mog deckonje. E onda odlucim da idemo u Mashrabiya-u, ali gorepomenuti decko kuka za lepim bazenom... I na kraju nista! Cekam da Kontiki izbaci ponudu, pa da vidimo koliko ce biti Safir jer on zadovoljava sve zahteve. Ako nesto iskopas jos, slobodno javi nije na odmet... :)

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vazi javicu!e pa ja sam bas cula da je hrana u sun sea dobra, da uvek ima po 5-6 vrsta jela na meni-u i da se za svakog nadje po nesto!to je i meni bilo vazno posto i moj decko obozava da jede, zato smo i uplatili all inclusive!nadam se da se necemo pokajati!a u sustini meni i nije bitno da imam u sobi plazmu, jacuzzi i sl., vazno mi je da je cisto i uredno, da je plaza blizu, a sto se tice hrane nisam prozdrljivac tako da tu necu imati problem.ali smatram da hotel koji ima 4* ne moze da bude bas los!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cisto i uredno ne postoji u Egiptu... promasili ste kontinent....

Sun & Sea je super...

Al Mashrabiya nije losh... mach sa dve oshtrice... ALL INC? Hhhhmmm...

pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa jesi li ti bio u al mashrabiya hotelu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vazi javicu!e pa ja sam bas cula da je hrana u sun sea dobra, da uvek ima po 5-6 vrsta jela na meni-u i da se za svakog nadje po nesto!to je i meni bilo vazno posto i moj decko obozava da jede, zato smo i uplatili all inclusive!nadam se da se necemo pokajati!a u sustini meni i nije bitno da imam u sobi plazmu, jacuzzi i sl., vazno mi je da je cisto i uredno, da je plaza blizu, a sto se tice hrane nisam prozdrljivac tako da tu necu imati problem.ali smatram da hotel koji ima 4* ne moze da bude bas los!

ako decko voli da jede, steta sto ste uplatili AI. Ima super restorana u Hurghadi i jeftini su.

restoran Felfela

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26040
    Ukupno tema
    868995
    Ukupno poruka