Teana

Hotel Al Mashrabiya resort Hurgada

84 poruke u ovoj temi

znam da ima super restorana, ali doplata za ALL je 75e tako da nam je to isplatljivo! sigurno cemo dnevno piti litre vode i sokova zbog ogromne toplote tako da smatram da ce nam se isplatiti!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ipak sam odustala od ovog hotela iako smo uplatili pre mesec dana. svakodnevno citam samo negativna iskustva sa raznoraznih stranih sajtova tako da smo odustali od ovog hotela i doplatili za reginu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bas danas razmisljala da uplatimo sutra Mashrabiya-u jer je sve popunjeno za S&S, ali smo ipak odustali... Regina nije losa ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zvala sam ja danas argus i meni su rekli da u sun sea nema vise mesta!ja sam odustala od masharabiya hotela posto sam zadnjih dana procitala jako, jako puno negativnih komentara, ustvari nijedan nije bio pozitivan, a smatram da je regina mnogo bolji hotel(bar na slikama izgleda bolje, mada su i tu misljenja podeljena, ali svakako ima vise pozitivnih nego negativnih komentara)!pa u koji ces sad hotel ici?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam! Evo sad cu da kopam po netu i da vidim... Volela bih da ubodem 12 dana/11 noci jer sve agencije bukvalno kradu 1. dan. Mozda Safir, sta znam... Prvo da vidim ko ga nudi. Meni za Mashrabiya-u rekose da ima mesta poprilicno danas u Argusu i pokusavaju da te ubede da je divan...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja cu isto 12 dana/11 noci!meni su danas u argusu isto rekli da ima bas mesta u masharabiya hotelu, verovatno nema puno zainteresovanih sto je jos jedan od razloga zbog kog sam odustala!necu da budem tamo sama sa rusima!!!a u reginu ide dosta nasih ljudi, a posto momak i ja idemo sami, bice nam ok da imamo bar sa nekim da prozborimo koju rec i da se druzimo

a sto se tice ovih iz argusa nemaju pojma da objasne kakav je koji hotel, o masharabiya hotelu ne znaju ama bas nista, posto je prvi put u srbiji u ponudi, tako da nemaju povratne informacije od turista!ali su mio za reginu rekli da je ok, da su nasi ljudi veoma zadovoljni!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zelim nam puno srece sa hotelima, koliko mi je u pocetku bilo super ovo ceprkanje po netu i gledanje slicica i sve to, sada mi vec postaje mucenje... Valjda ce sve biti ok, ma mora biti :cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u ovom hotelu???? ili planira da ide???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Umalo da ja uplatim za ovaj hotel...ali nema ga puno u ponudi i koliko sam se raspitala prvi put se pojavljuje u ponudi kod nas. Nudi ga Argus i malo je falilo da uplatimo preko njih ali smo se u zadnjem momentu opredelili...sve u svemu kažu da je na super lokaciji ali i da spolja izgleda vrlo primamljivo ali nikome nije jasno čime je zaslužio 4* a kada sam pronašla slike unutrašnjosti hotela nije bilo jasno ni meni. NJegova cena sa dobplatom za AI je ista kao i za EL PALACIO preko Conte-a.

Inače ukusi su različiti...a nisam našla nikog sa detaljnim opisom.

Da li je neko bio u ovom hotelu???? ili planira da ide???
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam planirala da idem u taj hotel, pisala sam o tome vec, i uplatili smo momak i ja aranzman preko argusa, ali smo posle mesec dana odustali...svakodnevno sam citala samo negativne komentare na nekim stranim sajtovima i zbog toga smo odlucili da odustanemo i doplatimo za reginu. taj hotel je prvi put kod nas u ponudi tako da ne mozes cuti nikakve komentare od nasih ljudi. istina je da je na dobrom mestu, i spolja izgleda ok, ali ovo ostalo bar na slikama izgleda sve trosno. inace hotel pripada sindbad grupi i koliko sam skontala da gosti masharabiye mogu da koriste sve sindbadove usluge(plaza, akva park...) ali nemoj me drzati za rec to sam procitala na jednom ruskom sajtu. jos jedan razlog zbog kog smo odustali je to sto je bilo malo zainteresovanih za ovaj hotel. nadam se i smatram da nam je regina mnogo bolji izbor

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. Ja sam se sa suprugom takodje dvoumila izmedju Regine i Al Mash, ali smo izabrali Al upravo zbog lokacije, i nekako nam se ime a i izgled, sto smo mogli naci na slikama, svideo. U svakom slucaju ostajemo pri Al Mash pa sta nam bog da. Utisci slede tek u Septembru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ono sto me cudi, i mi smo rezervisali preko Argusa za 27 Avgust, da nam nisu poslali predracun za placanje vec oko 10 dana. Da li mozda imas slicno iskustvo sa njima, nije mi jasno o cemu se radi. kada sam se raspitivala za isti aranzman preko Kontikija, dobila sam predracun za pola sata.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam stvarno, ja sam iz novog sada i uplatila sam preko neke nase agencije koja ima argusov program, isla sam direktno tamo i uplatila!

zelim ti lep provod i jedva cekam da cujem da li sam se pokajala ili ne sto sam odustala od al masharabiya hotela!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel jeste na dobroj lokaciji. Videli smo ga samo spolja, ne izgleda lose ali nije ni nista posebno. Ono sto hocu da kazem da na slikama sa spoljasnje strane izgleda lepse i vece nego sto izgleda uzivo. Delovao nam je nekako istroseno, mada smo uvece prosli pored njega tako da je moguce da nismo bas dobro sve odmerili. Ali stvarno neznam kako je unutra.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. Ja sam se sa suprugom takodje dvoumila izmedju Regine i Al Mash, ali smo izabrali Al upravo zbog lokacije, i nekako nam se ime a i izgled, sto smo mogli naci na slikama, svideo. U svakom slucaju ostajemo pri Al Mash pa sta nam bog da. Utisci slede tek u Septembru.

Cekam te u septembru... ali molim i sve koji budu isli do tad da nas prosvetle kakav je hotel da menjamo za neki drugi (mada se nadam da nece biti potrebe). Ja idem tek 8.10. sa buducim suprugom na medeni mesec takod a jedva cekam vase utiske.

PS Bas smo hrabri :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka