Dr.Milanche

Kleopatra Ada Beach hotel

6 poruka u ovoj temi

Pozdrav svim pustolovima    :rolleyes:

Nakon Egipta i Grčke hteo bih da se oprobam u Turskoj, konkretno u Alanji.

Hotel Kleopatra Ada Beach hotel mi deluje primamljivo pa ima li neko od vas neke utiske, pozitivne i negativne?

Pozz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim pustolovima    :rolleyes:

Nakon Egipta i Grčke hteo bih da se oprobam u Turskoj, konkretno u Alanji.

Hotel Kleopatra Ada Beach hotel mi deluje primamljivo pa ima li neko od vas neke utiske, pozitivne i negativne?

Pozz

Mi smo uplatili taj hotel od 6.6., pa mogu preneti utiske kad se vratim :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene isto zanimaju iskustva  ko prvi stigne neka deli utiske 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio ove godine u ovom hotelu? Molim Vas za iskustva...  Ja putujem krajem avgusta sa detetom od dve godine. Zanima me da li je hotel cist, da li je hrana u redu i koja ke cena lezaljki na plazi? 

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo uplatili taj hotel od 6.6., pa mogu preneti utiske kad se vratim :)

I kakvi su utisci? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kao što rekoh, bili smo u hotelu od 6-16. juna. Utisci o Alanji generalno su fenomenalni, ogroman grad, sa velikim uređenim šetalištima, sa bezbroj hotela, radnji, ma svega što vam padne na pamet...

Što se konkretno samog hotela tiče, ima jako dobru lokaciju jer je Kleopatra plaža odmah preko puta. Treba voditi računa prilikom prelska ulice jer je tu prometna saobraćajnica i jako brzo voze. Market Migros je takođe vrlo blizu hotela.

Hotel je lepo sređen, ima bazen, ležaljke, stoni tenis, sobe se čiste svakog dana. Ima i svoj hamam, ali nisam bila, tako da vam o tome ne mogu preneti utiske.

All insclusive usluga uključuje sva tri obroka, besplatno piće (točeno pivo, sokovi, kafe iz automata). Turska kafa se doplaćuje. Što se hrane tiče, tu nažalost ja ne mogu dati pozitivnu ocenu, ali ja sam jako izbirljiva po tom pitanju, pa ne znam ni koliko sam merodavna.

Generalno, svakog dana je jedno isto, sa malim izmenama. Sve je začinjeno, čak i kada skuvaju obične testenine, one budu ljute.

Ako vas interesuje nešto konkretno, slobodno pitajte :rolleyes:

Da li je neko bio ove godine u ovom hotelu? Molim Vas za iskustva...  Ja putujem krajem avgusta sa detetom od dve godine. Zanima me da li je hotel cist, da li je hrana u redu i koja ke cena lezaljki na plazi? 

Hvala

Što se tiče ležaljki, ukoliko se uplati u hotelu, daju neki popust, tako da smo mi prvog dana uplatili za nas dvoje i za 10 dana je koštalo 50e.

Sada ne bih to uradila jer ste onda u obavezi da svakog dana budete na tom delu plaže, a tu je ulaz u vodu jako loš, ima stena i kamenja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26369
    Ukupno tema
    881077
    Ukupno poruka