bisi65

PELION, smeštaj plaže sa prirodnim hladom, raj za decu

7 poruka u ovoj temi

Veliki pozdrav,

ove godie letujemo na Tasosu, ali već se rade pripreme za narednu.

Čini mi se da bi  Pelion bio jedan dobar izbor za moju porodicu i mene. 

Volimo pre svega plaže sa prirodnom hladovinom, apartmane sa velikom dvorištem u blizini plaže.

Nije obavezno da prodavnice budu u blizini, ali ni predaleko do 3km. 

Neki gradić selo do 10km bilo bi isto tako lepo.

Umalo da zaboravim, prošle godine sam se ponovo zaljubio u ribolov, pa ako se sve ovo ukopi bilo bi savršeno

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Veliki pozdrav,

ove godie letujemo na Tasosu, ali već se rade pripreme za narednu.

Čini mi se da bi  Pelion bio jedan dobar izbor za moju porodicu i mene. 

Volimo pre svega plaže sa prirodnom hladovinom, apartmane sa velikom dvorištem u blizini plaže.

Nije obavezno da prodavnice budu u blizini, ali ni predaleko do 3km. 

Neki gradić selo do 10km bilo bi isto tako lepo.

Umalo da zaboravim, prošle godine sam se ponovo zaljubio u ribolov, pa ako se sve ovo ukopi bilo bi savršeno

 

Vila Panorama Milina...Idite na  temu Pelion negde od 80 strane pisala sam detaljno iz ovog smestaja..Imate opis smestaja i plaza u okolini...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informaciji( 79. strana) izgleda lep smeštaj,

cena 485 e za 10 dana. 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 
 

Hvala na informaciji( 79. strana) izgleda lep smeštaj,

cena 485 e za 10 dana. 

 

Ma smestaj je super..Jos je lepsi nego na slikama--Ne moze da vas razocara..

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juče sam na fb isto napisao za Sapfo ap. Tasos  lepše nego na slikama, Preporučio sam kolegama da pogledaju Panoramu za ovu godinu, a ja se spremam za sledeću.

Imam strah da plaćam preko naših agencija nikad nisi siguran da li ćeš se dokopati mora

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Juče sam na fb isto napisao za Sapfo ap. Tasos  lepše nego na slikama, Preporučio sam kolegama da pogledaju Panoramu za ovu godinu, a ja se spremam za sledeću.

Imam strah da plaćam preko naših agencija nikad nisi siguran da li ćeš se dokopati mora

Uvek idem preko agencija po dva puta godisnje, a ove godine tri puta...Nikada nisam imala ruzno iskustvo....Sto su ponudili to sam i dobila...Za Panoramu ne brinite..Ne verujem da moze nekom da se ne dopadne...Mada sto ljudi sto cudi...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da sve verovatno pise na temi, ali smo se brzinski odlučili za Pilion krajem jula i treba odmah da rezervisem smestaj, pa molim da mi neko preporuci mesto na istocnoj, jugo-istocnoj obali sa pescanom plazom (pesak i u vodi), zelenilom. Moze i preporuka za smestaj. U napred hvala. 

Znam da sve verovatno pise na temi, ali smo se brzinski odlučili za Pilion krajem jula i treba odmah da rezervisem smestaj, pa molim da mi neko preporuci mesto na istocnoj, jugo-istocnoj obali sa pescanom plazom (pesak i u vodi), zelenilom. Moze i preporuka za smestaj. U napred hvala. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka