igors88

Rizort Marlin Inn Azur Resort

4 poruke u ovoj temi

Pozdrav,

Jel neko bio u ovom hotelu? 

Gledao sam ovaj hotel i nasao sam ga dosta povoljno na argusu (ne pada mi na pamet da se jurim sa wayout - koji se nikad ne javljaju na telefon) .

Jel imate jos neki hotel da preporucite u tom rangu. 

Mislim da je lokacija ovog hotela dosta dobra - na booking ima ocenu 8 od 2600 recenzija a na holidaycheck je na 84%. 

Unapred hvala :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I nas zanima da li neko moze da postavi neki post, ako je bio u ovom hotelu.

Preko Argusa stvarno deluje iole pristupacna cena. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo uplatili Sunny days el palacio i preomislili se i vagali izmedju Marlin i Bela vista. I izabrali smo bella vistu na kraju jer je nama lokacijski bolja tj u samom centru desavanja ( kafici, pekara itd). Bella vista je odma pored seagul. bice okey ;)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cena hotela i u sluga je vise nego dobra. Boravio sam u hotelu u periodu od 6.9.-16.9.2019. i mogu reci sve najbolje. Sobe u hotelu su vrlo uredne i ciste, nije naravno luksuz ali mnogo vise daju za tu cenu. Mi smo bili u H308 sobi sa pogledom na more. Hrana u hotelu je raznovrsna toliko da nijednog dana glavno jelo nije bilo isto. Kolaci, voce u izobilju. Hranu mogu naci i najizbirljivije jer ima za svaciji ukus. Tu je stalno italijanska kuhinja sa pastama, meksicka i evropska sa grilovanim mesom tako da uvek ima za one koji zele da izbegnu egipatski kumin i ostale zacine.

Osoblje je odlicno,znanje engleskog dosta dobro,uvek nasmejani a jos vise nakon baksisa od dolar ili i manje. Na plazi postoje barovi u kojima uvek postoje sendvici, pice i pomfrit za uzinu u periodu od 13-17h. 

Plaza je vrlo cista i uredna, svakog dana se cisti cak i tokom dana. Bez korala,cisto pescana i neverovatno bistra voda mora koja ocarava.

U bazenu se nismo kupali,jer inace to ne radimo ali svakako mozete. Kupanje je do 18h u svakom hotelu. 

Bezbednost je besprekorna i ne mora niko brinuti kako u hotelu tako i van hotela.Novac se menja na bankomatima banaka. Ovaj hotel se nalazi na pocetku setalista u Memsi i dobra stvar je takodje sto i ako neko ne zeli da jede (a ne verujem da ne moze naci) moze kupovati u Mekdonaldsu, KFC-u ili Pizza Hut-u koji se nalaze 50 m od hotela.

Svakako sve preporuke jer verujem da bolje ne mozete dobiti u tom cenovnom rangu.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26025
    Ukupno tema
    868393
    Ukupno poruka