Ivanhoe

Likijsko poluostrvo - Kanjon Saklikent

7 poruka u ovoj temi

Toliko sam oduševljen ovom temom na jednom blogu da moram pitati da li je neko od forumaša posetio ovu velelepnu lokaciju ?
Nadam se da ne kršim neka pravila foruma ako ovde postavim link jer mislim da zaista vredi videti ovo
http://umetnostputovanja.blogspot.com/2016/09/turska-likijsko-poluostrvo-kanjon.html

Izmenjeno (Ivanhoe)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ivane 

Znaš da sam ja bio i da mi se umalo žena nije tamo udavila. Da li te nešto zanima ili utvrđuješ gradivo? I Đoka sremac je bio ukoliko se sećaš? Ako ti trebaju servisne info ok -pitaj šta te interesuje. Inače lepota je uvek u oku posmatrača tako da je kanjon nešto drugačije i predstavlja " igru" majke prirode. A Turci su naravno osmislili i ovo kao atrakciju koja donosi pare. Ko je ne obiđe svakako propušta nešto lepo i zanimljivo( lepo).

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idemo u Alanju polovinom juna pa bih se organizovao da posetimo i ovaj kanjon...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znaš sve? Parking- wc-ulaz. U kanjon do pola možeš a posle duboki bazeni . Klizavo posle mosta . Restorani na ulazu nemaju konobare nego sam poručuješ i donosiš. Rafting niz reku bacanje para. Restorani u selu pre vodopada su relativno skupi i ako ćeš ribu onda i u kanjonu na ulazu možeš ručati prosečnu ribu.

Prečica kroz šumu( navigacija je nudi) ka Antaliji je ok i slobodno idi. Put je dobar-prazan i vozi se brzo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Fala Nebojša :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam u Saklikentu pre 8 godina, prosao bazen i presao par km pa nazad(padali su poneki kamencici i bilo je zabranjeno dalje ali mislim da se ide max nekih 5-6 km). Interesantno u svakom slucaju i kako kaze Nebojsa, rafting je bezveze. Tog dana je bila nesnosna vrucina(prosli veci deo dana i pekli se na Patari) i setnja kroz kanjon je bilo veliko olaksanje. Tada je na ulazu riba+salata bila mislim 4 eur.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idemo u Alanju polovinom juna pa bih se organizovao da posetimo i ovaj kanjon...

Tek sad sam primetio da si zainteresovan za Saklikent. Ako nisi promenio planove ne odustaj nipošto. I ne boj se davljenja. To je druga stvar što je Brada hteo da se reši žene...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901428
    Ukupno poruka