Deana*

Continental ili Pyramisa

36 poruka u ovoj temi

Bio i ne slažem se da izgleda užasno, ni slučajno.

Naprotiv, veoma je lep.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam tek sluđena. Na Tripu su komentari oprečni. Taman se odlučim, a onda čujem tako nešto. Danas idem u agenciju, a nisam pametna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Razumem da neki komentar ili fotografija moguda pokolebaju već skoro donetu odluku. Nama je uvek najbitnija plaža, higijena i hrana. Sobe su svakako samo da se prespava u njima i velika je lutrija između soba u istom hotelu. A to je nešto što se sredi i popravi, ako ne isti, onda naredni dan. 

Srećno!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rešena dilema. Prebacila sam se na Pyramisu. :D

 

Izmenjeno (Deana*)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fantazija! Gledam sad sa telefona, pogledaću večeras sa kompjutera. Jedva čekam! 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajne fotke, ja ću možda sledeće godine menjati hotel, baš ima finih. A i dete će porasti, hteće valjda i on nešto malo drugačije:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam još nekoliko pitanja za one koji su bili u ovom hotelu.

Da li vredi da se recepcioneru stavi u pasoš 10 $ za bolju sobu (sa pogledom na more ili bazen i na spratu).

Kada skidaju narukvicu poslednjeg dana (soba mi nije potrebna)?

Kome ostavljate bakšiš i koliko?

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvo pogledajte sta ste dobili..na bazene ili akva park cete imati svakako,kako god okrenes,i delimicno more;za bolji pogled na more visi sprat.Prizemlje je diskutabilno,ja ne bih volela;zbog zakljucavanja i sto se ne mogu ostaviti stvari ipak,ali se moze istrcati zato i skociti u bazen jer je na 5m..

Narukvica se nije skidala i ne podmecite ruku bzv:D

Baksis ide obicno sobarima i konobarima (sankeri)..moze il ne mora,naravno da je bolje sa baksisom.Personal je bio divan,zaista,bar ta ekipa kad sam ja bila.

patike za more kupite u radnji kod mosta,od hotela vam je to 5min.u hotelu je skupo.Videcete kao centarcic jedan i radnje,4$ sam platila druge..a prve u hotelu 7e(trazio 15e).Tu imate i apoteku i sve drugo sto vam moze zatrebati.

Rent auta je bio 15$/h.

Na ljubazno pitanje mogu li dobiti sobu za mali odmor i tusiranje oko 17h,ljubazna recepcija je istu dala za koriscenje do 22h,bez naknade.Vrlo lepo od njih.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na kraju ostade Pyramisa jer ovaj iz agencije nije uradio zamenu za Continental, kako je moja prijateljica želela.

Stavićemo 10 dolara u pasoš, tako da nam ne daju prizemlje.

 

 

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pročitah na jednom forumu da su neke sobe renovirali. 

Obavezno rentiramo autić da obiđemo Sahl. U planu je još El Gouna, možda i program 1001 noć u Hurgadi.

Da li je neko bio tamo?

Patikice ću da potražim kod Kineza ili po sportskim radnjama.

 

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Deana*

Sitno, sitno do 19. aprila... :rolleyes:

Vidim da aktivno istražujete sve oko Sahala Hasheesha... 

Nedopustivo je što su Vas "zaboravili"  za promenu hotela... ali se nadam da će na kraju to biti i "sreća u..." i da će te provesti lep odmor... Verujem članovima @beogradjanii @jaksa oko njihove realne procene hotela, eto i mene u njemu 20.07. Verujem da poznajete sve u vezi odnosa cena- kvalitet, a kao najveći adut mislim da će mu biti plaža, koja je i meni poznata, svraćala iz OP, druženje sa ribicama i mogućnost lepe šetnje po zalivu, sigurno mnogo lepše od one dosadne i zamrle Memše... A tek automobilčić, obilazak drugih hotela i pićence u njima... Ili najam bicikla... Sigurno mala nova promena, pa plus izlet u El Gounu... Continental ima lepu plažu zaista... Ali ova mi je svojim prostranstvom i predivnim bojama mora sigurno lepša.

Želim Vam srećan put, divan odmor i naravno pozitivne utiske... Jedva čekam :D.. I  one renovirane sobe da dobijete :yesss:

Izmenjeno (maštalica)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako budete imali problema, Sayid je šef recepcije, probajte s njim da se dogovorite.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka