Deana*

Continental ili Pyramisa

36 poruka u ovoj temi

Moram da prelomim. Uplatila sam već avans za Hilton Resort, ali se sad lomim  između Continentala i Pyramise.

Molim za hitnu preporuku.

Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda je najbolje da ostavite to za sta ste dali avans ? Ako smem da pitam,a sta je to zbog cega se sad dvoumite,tj lomite izmedju Continental i Piramise,a zelite da odustanete od Hiltona?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao sto rekoh na nekoj od prethodnih tema, Hilton je prosle godine poceo sa renoviranjem soba i sobe su fenomenalne.
Hrana je dobra, plaza lepa, kafic na plazi odlican, po meni je Hilton bolji od Continentala, a o Pyramisi ne znam nista.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Clan @beogradjani je bio u Hiltonu i Piramisi, pa bi mogao da Vam da neke paralele i tako pomoci u odluci

Izmenjeno (seagull)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da znam njenu prijateljicu Shaniu sa foruma Ana.

Bune me ekstremni komentari za Pyramisu, od oduševljenja do katastrofe.

U Hiltonu sam bila samo na sastanku putnika naše grupe i nije ostavio neki utisak. To je bilo 2015. godine.

Pročitala sam da se ležaljke zauzimaju u 5.00 h, a da uveče nema gde da se sedne napolju, osim u lobiju, gde klima ubija. A Memša mi je malo dosadna.

Zanima me najviše Pyramisa, ali ne bih da pokvarim ovaj mini odmor.

Continental me privlačio još dok je bio u lancu Movenpick, ali je prevagnuo Steigenberger Aqua Magic zbog tada povoljnije cene. Sad se sve obrnulo.

 

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To za lezaljke nije istina, mozda je malo veca guzva u sredisnjem delu ako dodjete u 8-9, ali na levoj strani uvek ima mesta.
To da uvece nema gde da se sedne je istina, mozete sesti u kaficu na plazi ili u lobby baru, ali nije neki dozivljaj, prilicno je dosadno.
Memsa jeste dosadna, ali i Continental vam je na Memsi, tako da ako ste odustali od Hiltona, onda gledajte tu Pyramisu, za koju ce vam neko drugi od kolega sa foruma dati vise informacija.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da je Continental pored Hiltona, ali  privlači me zbog lepše plaže.

Pyramisa mi je najzanimljivija jer je u Sahl Hashishu, tu nisam bila.

Nadam se da će mi neko uskoro odgovoriti, do sutra moram da se odlučim.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Clan @beogradjani je bio u Hiltonu i Piramisi, pa bi mogao da Vam da neke paralele i pomoci u odluci

Rekoh ja u pp..pitali su me..da.Nisam u Continentalu i ne znm zasto sam obilazila taj hotel i pre kad je bio "na glasu".uopste ne sumnjam da je ok sad,no ne bih ga birala.Hilton ne.

Meni je "hidden gem" upravo Piramisa.Da,zapustena je bila godinama i treba tu jos da se poradi ali-sobe ciste,klopa dobra,plaza odlicna..akva park na samoj plazi,i najlepsa regija Hrg-Sahl Hashees.

Ne mogu onu plazicu Hiltona da uporedim ni pod razno sa Piramisinom.Memsa taj kraj mi je skroz bljutav.Continental ima lepu plazu.i to je sve.nemam filing u vezi njega..ali se ogradjujem..eto nikad ne odoh,nesto me ne vuce.

Plaza..more..sirina..msm nemam sta drugo reci..

20190212_163100.png

Hilton je meni bio dobar-sobe i hrana..ali plaza mi je bzv skroz..guzva..bar jadnjikav..uvece smor.Nije mi legao.Daleko od toga da je los,nisam to ni rekla..

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža kao na Maldivima.

Sinoć me dokrajčio vodič Egipćanin koji je potvrdio da je čuo loše komentare za Pyramisu, ali mislim da ću sad skočiti, pa tek onda reći hop.

Ovo deluje nestvarno lepo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo iz bara slikano..ma boje mora su fantasticne..sirinu imate..mozete setati gde hocete..raj..pesak..

Komentari su bili ocaj kad sam ja uplacivala..i ja se pripremih na srednje lose,i odusevim se sto nije.Nije odkicno,nije Top..nije vrhunski ali je to sasvim dobro.Ne bih vodila dete od 6g.u rupu sigurno.. a Sahl?pa samo da setate pa vam dosta..obidjite hotele..i animacija je bila sasvim ok.

A ljudi je bilo malo.i ne zabiravite da je bilo 530e 13noc.ne bih sigurno platila 900..treba malo reale ukljuciti.

Plaza je Top! Barmeni bili odlicni..kokteli se pili..opustencija zaista.Solidna srednja klasa.

E,jedino ako nije pala skroz..to sto ste culi .ja to ne mogu znati..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bila u Steigenberger Aqua Magicu, tamo sve sterilno, pa se malo uplašila komentara. I meni Hilton nekako bzv. Conti ok zbog plaže, ali šetnja Memšom je pravi davež.

Volela bih da vidim SH.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imate temu o Piramisi gde smo pisali o hotelu. Na kraju, izbor izmedju A ili B je samo vaš.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iščitala već sve. :D

Izmenjeno (Deana*)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa šta ćemo sad? :D

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pyramise na Tripadvisor izgleda uzasno... Mislim na slike od putnika i to od pre par meseci samo, mislim na hotel samo - tipa sobe, higijenu itd. Na jednoj slici je i mrtav mis.  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka