Mamaia

Edipsos u maju 2019

2 poruke u ovoj temi

Dragi forumasi, tražim žensko društvo 1 ili 2 osobe, za putovanje agencije Halo turs, 24 maja 2019

Edipsos, 7 noćenja,ukupno 10 dana sa putom, sa izletima u Atinu i Halkidu, ukljuceni u cenu 69 evra.

Aranžman potražite kod Halotursa u delu More i kultura.

Saputnice treba da su dobre volje, da delimo sobu i da se lepo provedemo. Godine nisu uslov i sve je stvar dogovora. Znaci podela troskova, a dodatno sam i za to da posetimo Skijatos.

Ja imam 47 godina , iz Beograda sam, a zainteresovane mogu da mi se jave privatnom porukom preko foruma, jer avans za putovanje moramo da damo neki dan iza Nove godine.:D:cvetic::hello:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Ajmo žene navalite . pa da idemo u provod :hello::cvetic::kolce:

Сродна сликаРезултат слика за edipsos  hotel sa spa termalnim vodama  Резултат слика за edipsos Halkida

Dragi forumasi, tražim žensko društvo 1 ili 2 osobe, za putovanje agencije Halo turs, 24 maja 2019

Edipsos, 7 noćenja,ukupno 10 dana sa putom, sa izletima u Atinu i Halkidu, ukljuceni u cenu 69 evra.

Aranžman potražite kod Halotursa u delu More i kultura.

Saputnice treba da su dobre volje, da delimo sobu i da se lepo provedemo. Godine nisu uslov i sve je stvar dogovora. Znaci podela troskova, a dodatno sam i za to da posetimo Skijatos.

Ja imam 47 godina , iz Beograda sam, a zainteresovane mogu da mi se jave privatnom porukom preko foruma, jer avans za putovanje moramo da damo neki dan iza Nove godine.:D:cvetic::hello:

Izmenjeno (Mamaia)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka