DraganV

Kruzna tura kolima po Toskani

53 poruke u ovoj temi

Pre, predivno! Kao da sam tamo! Baš ste detaljno sve obišli; vidim i fotografiju palate Salimbeni iz 14. veka, sedište jedne od najstarijih banaka na svet koja kontinuirano radi (Monte dei Paschi di Siena). Jedva čekam nastavak!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@jelenait

Pa kao sto se iz podnaslova same teme moze zakljuciti - imali smo dobrog savetnika u pripremi ovog predivnog puta. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@jelenait

Pa kao sto se iz podnaslova same teme moze zakljuciti - imali smo dobrog savetnika u pripremi ovog predivnog puta. :D

A tek da ste poveli savetnika! ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

A tek da ste poveli savetnika! ?

Italija je jedna od retkih destinacija kojoj se vracamo. Svaki cosak ove zemlje je vredan obilaska a nama je ostalo jos puno a na prvom mestu Sicilija i Sardinija tako da nije jos kasno. :cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro veče.

Suprug  ja bismo u drugoj polovini septembra išli na jednu turu po Toskani, od 7-8 dana. Obzirom da nismo u Toskani do sada bili, molila bih vas iskusne poznavaoce ove regije za preporuku oko programa putovanja. koji grad-mesto-selo i koliko dana. Voleli bi da vidimo Firencu, Luccu, San Gimigniano ...a vi predložite još nešto .Hedonisti smo, pa mislim da  će nam ovih 7-8 dana biti malo ...Ukoliko imate predloge za smeštaj ( neki  agroturizam, b&b), bila bih vam zahvalna.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima dosta toga da se vidi, ali evo mog predloga pa neka ostali dopunjuju :). Po danima: Firenca - San Điminjano i Voltera - kružna tura po Kjantiju - Siena i Monteriđoni - Val D Orsia. S obzirom da ste hedonisti, dosta vam je za ovaj put :)

.  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ljerka i @DraganV, ovo je fenomenalno! Jako interesantna priča koju prate odlične fotografije dočarala nam je ambijent i probudila davnašnju želju da vidimo Toskanu. Bravo!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ljerka  

Vas dvoje kao da ste prepisali plan puta iz moje sveske. Salim se, mnogo me je obradovao ovaj putopis, jedne godine sam sve isplanirala i rezervisala pa na zalost morala da otkazem, ali ne odustajem, doci ce na red i ova ruta,s tim sto cu  imati vas  divan vodic:)

Tekst odlican, fotografije inspirativne :klanja:

Nadam se da ce nekada biti nastavka putopisa

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma nisu potrebne fotografije, tako si slikovito sve opisala! E, jeste se nauzivali onako u detalje i bez žurbe, kako treba!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, jeste se nauživali! Znate za šta ste išli! Baš sam uživala i jedva čekam nastavak.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka