shania

Baron Palace

30 poruka u ovoj temi

@shania, ma mogu i sundjeri da prodju... :D

Savršeno si nam, kao i uvek, dočarala i ilustrovala sve detalje... Ma kao da sam bila i ja tamo... pa sada i ne moram...  :balavi:   Eto, uštedela si mi pare... :rolleyes: Popodne sam videla da si napisala nastavak utisaka... i čekala da sada pred spavanje uživam u njima i lepo sanjam i... naravno maštam.

Svaka čast i željno očekujem tvoje novo putovanje!                                                          Inače, baš sam se obradovala kada sam u jeku istraživanja i priprema za Portugal pronašla tvoje uvek praktične savete i fine detalje...  Sve oko smeštaja i karata već u decembru završeno, stotine strana raznih foruma isčitano, zabeleženo, 10 dana oko Uskrsa i početka maja do tančina isplanirano... Ali ako mi još nešto zatreba...  PP, može?

Još jednom :klap::hello:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, @maštalica:happy:!

Naravno, slobodno pišite u pp, ako vam nešto zatreba u vezi sa putovanjem u Lisabon, biće mi drago da pomognem. Definitivno meni jedan od najdražih i najupečatljivijih posećenih gradova :blush:.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@shania koju "mracnu" muziku su pustali? :)

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@The Unbeliever, šaroliko, ali sve za pohvalu :) . Dark ambient obilato, Nox Arcana, Arcana... baš kad sam prvi put ušla tamo išao je Winterdream, ja se raspametila. Dosta i electro-industrial, electro ghotic, EBM. Meni omiljeni Wumpscut:cool:, zatim Diary of Dreams, Neuroticfish, Blutengel.... Uglavnom, ugođaj da ne poverujem :bez-zuba:da sam u hotelskom Salsa baru, na Crvenom moru usred Egipta:D.

Puštao  je i klasičnije stvari, poput The Cure, Sisters of Mercy, Depeche Mode, provlačio  Moonchild, malo i Rammstein...i tako. Čovek je prof.istorije, inače, a mama mu je Nemica i provodio je tamo dosta vremena, što štošta objašnjava :) . Iz moje vizure, još jedan razlog da se ode ponovo:cool: u Baron.

Izmenjeno (shania)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@shania zvuci divno... Samo da nije tako skup :ljutko:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@shania to znaci da se ja i ti verovatno poznajemo :)

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dvoje su se tako smuvali.

 

A sad, ko uopšte radi ovaj hotel?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@shania Ako si ikada dolazila u neki klub gde se pusta takva muzika onda me znas ili ako si bila na koncertu nekih od tih bendova u Beogradu. Detaljenije na PM :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@gogo23 Baron rade skoro sve agencije: Matico, Faros, Kontiki, 1A Travel, Odeon, Filip travel...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala seagull. Proverio, nema mesta za Uskrs a ne bi ni išao sve i da ima. 

 

A ovo dvoje odoše na private, nije da nisam znao. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

A ovo dvoje odoše na private, nije da nisam znao. 

 

 @shania & @The Unbeliever,

neznanje daje hrabrost... :smajl:

 

Izmenjeno (maštalica)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bio sam u ovom hotelu pocetkom ovog meseca.

 

ne preporucujem ga...

 

navescu vecinom stvari koje mi se nisu svidele. prvo, smetalo mi je to sto nema muzike gotovo nigde. jednio u restoranu pored bazena ali jako tiho i, cini mi se, ne uvek. nema nocnog kupanja u bazenima, u 6PM te izbace iz bazena. takodje, smetalo mi je i to sto je prvi WC od plaze JAKO daleko, i od bazena takodje. nekih dobrih 5min pesice skroz kod glavnog restorana. ovo nije prihvatljivo.. nekoliko puta dnevno da ides tamo i nazad. zasto nemaju WC negde blize plazi i ili bazenu? nedostatak nekakve muzike ostavlja nekih prazan utisak... nocni zabavni program im je na nivou neke seoske grupe mangupa, niti je zabavan, niti ima sta da se vidi. definitivno bolje da ga nemaju jer ono je stvarno ruglo. 

 

sviraju klavir uvece u lobiju ali i to mi je malo - hmm, ne ide prosto uz letnji odmor. malo je to sve tako staracki da kazem.

 

takodje, jako malo gostiju. rekao bih da su bili popunjeni izmedju 20-30%, od toga je sigurno njihovih domacih gostiju bilo u poprilicnom broju. stranci su mesano bas, ali opet kazem malo nekako i to ipak isto ostavlja neki utisak koji, barem meni, nije pozitivan. naravno da ne zelim guzve i redove, ali opet, kada ti uvece izadjes da se prosetas tu u komplesku hotela, i nema nikoga, malo je onako - prazno i cak na momente jezivo.

 

imao sam i veliku neprijatnost u ovom hotelu. imao sam trovanje hranom, 4og dana boravka u ovom hotelu mi je bilo uzasno lose. znam da je bilo od njihove hrane jer nisam nigde isao iz hotela od dolaska u egipat. morao sam da idem kod doktora tu u sklopu hotela ima klinika. dali su mi infuziju, gomilu nekih lekova, koji mi jesu pomogli. ali opet, to nije bila moja krivica da sam dobio trovanje hranom a oni su mi hteli naplatiti oko 400e. da bi mi spustili na oko 200e, koje sam i platio. na kraju sam ostavio bad review na tripadvisor sa medical report i racunom, i onda su oni mene kontaktiratli i ponudili da mi vrate novac. nisu trazili da uklonim review, ali sam ja to ipak i uradio.

 

konobari su poprilicno spori. na pice na plazi cekas preko 40min, nekad i do 1h. iako im dajes baksis, tipa $1-2 svakog dana, ali opet je sve sporo... to mi je isto jako smetalo. i to u pravilu dodju samo jednom dnevno... to stvarno nije prihvatljivo.

 

poslednjeg dana za dorucak koji je buffet, sto je bio slobodan. nikog nije bilo pored, niti je bilo sta na stolu sem cistog posudja. stavio sam svoju hranu i otisao po sok. ugl, vracam se i tu za tim stolom sedi zena (njihova domaca). ugl, ja kazem njoj na eng da je sto zauzet i da je to moja hrana i ona nista, ali tu mi prilazi konobar (mislim da je on zapravo manager od svih konobara) i kaze mi da je to njen sto. ja kazem sve to, da je sto bio prazan, nikog nije bilo itd. i on meni da je on taj sto spremio za nju!? ja opet kazem da nikog nije bilo i da sam ja prvi stavio hranu itd. on je bio uporan, a ona nije ustajala. ugl, ja sam bio taj koji je morao da ode za novi sto. ovo je stvarno neprihvatljivo. samo da se ovo desilo, pa nikad se vise ne bih vratio. 

 

ugl, eto tako. hteo sam ovo da napisem jer se nadam da ce nekom pomoci u izboru hotela. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@cgorac,

baš mi je drago što ste uživali. Niste mogli bolji hotel da izaberete za prvi put.  Baron je stvarno odličan, uvek bih ponovo otišla bez razmišljanja i preporučila ga svima, tamo ne može da ne bude dobro ;)

Korali posebna priča, i ja poslednjih godina biram hotele gde je snorkling/ronjenje takav da bude upravo ovo ste rekli - na snorkling izletima uglavnom ne bude ništa mnogo spektakularnije :Dnego na hotelskoj plaži. 

Izmenjeno (shania)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka