dujaspasa

Dunavom nizvodno od Beča, krstarenje

53 poruke u ovoj temi

@koldar, hvala ti na upozorenju! Da, pogrešan je redosled. Ustvari, toliko je toga bilo da nije ni čudo da mi se i pomešalo!:sorry:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas samo pojasnite  - 350 evra je bila cena po čoveku + 50 evra bakšiš? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nebojsabrada, cena aranžmana je bila  225 €, plus lučke takse 70 €, plus 50 € obavezan bakšiš koji se davao zadnjeg dana na brodu.

To je obuhvatalo prevoz autobusom do Beča, 8 dana pun pansion, sa pićima za vreme obroka i kafom, čajem i bezalkoholnim pićima celog dana na kruzeru "River Navigator" 4* i razgledanje svih gradova sa vodičem na našem jeziku.

Napominjem da je to bio aranžman sa popustom od 300 € čiju sam reklamu slučajno dobila od agencije Supernova mailom!!!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je neverovatna cena za sve ovo. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 


Odmah do nas je stajao jedan par, i ja rešim da ih na nemačko-engleskom jeziku upitam kojim putem se ide do muzeja Albertine. Oni su me gledali "belo", i žena na srpskom upita svog muža: "Kome treba muzej u Beču?".
Ha, naši ljudi! Ispostavilo se da oni žive u Beču već tri godine i oboje rade, a da nikad nisu ni čuli za jedan od poznatijih muzeja na svetu.

Gluplje pitanje nije mogla da postavi! :zid:

Jako uzivam u citanju ovog putopisa, iako sam sve gradove obisla vise puta ( sem Osijeka), ali ploviti Dunavom, jos uz takav popust, zaista je zanimljivo :klap: Veca mi je drza biti na brodu i gledati grad sa reke, nego obilaziti grad :)

 

Verno ste nam sve preneli, od gradova, do ljudi, atmosfere, zaista imate dara za pisanje i zadrzavanje paznje :)

 

Cena je fenomenalna, ja se vec prijavila na mejling listu Supernove:D

@dujaspasa, kakav je dres kod za uvece ?

Izmenjeno (Tirkizna)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tirkizna,

puno hvala.  Da, putovanje je bilo zaista fenomenalno. Jako dobro organizovano, a o ceni da i ne pričam.

Dres-kod je bio ležeran. U to vreme je bila prijatna temperatura, pa niko nije bio u kratkim pantalonama ili šorcu. Naše "društvo" je bilo uveče uvek svečanije obučeno. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala  :) Citala sam na nekoj drugoj temi o krstarenjima da su nekih veceri morali bas jako da se ''skockaju'' :)

Sinoc sam muzu bas pricala o vasem krstarenju, kaze, ako naletimo na slicnu cenu, idemo :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Nastavak ovog putovanja je na temi "Putem kojim je oteklo Panonsko more". 

 

Izmenjeno (dujaspasa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka