barbika

Putovanje u Hrvatsku

6 poruka u ovoj temi

Ja i muz bi htjeli proputovati Hrvatsko primorije od Dubrovnika pa do kraja...do Trsta (mada je Trst druga tema-Italija) i zanimaju me vasa iskustva.

Nocili po dan-dva u usputnim gradovima i krenuli bi sredinom februara. Ne zanima nas kupanje vec samo da istrazimo taj dio Hrvatske..ionako zivimo na moru.

Ima li ko slicnih iskustava, bilo bi nam od pomoci-HVALA :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam sto vas zanima ..u vezi puteva ili odnosa

ako putujete uz more a ne auto putem nema placanja a putevi su dobri tako da mozete obici cjelu obalu skoro uz samo more ..

za razgledavanje isplati se obici dubrovnik split sibenik zadar u tom djelu

u primorju rijeka opatija i krk na krku ..koji je otok ali povezan kopnom mostom ..prelaz o oba smera 4 €..ukupno ..

ako je vrijeme dobro vrlo je ljepo ...

ako ima konkretnih pitanja ..pitajte

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto idete van sezone ne bih bio problem oko smestaja i cene tako da to ti necu reci...

Moj predlog je... Cavtat,Dubrovnik,Korcula(15e kosta trajekt),Makarska, Split, Trogir i ostrvo Ciovo,Zadar i Sibenik to je najbitnije u Dalmaciji.

Kvarner, Otok Krk i Mali Losinj-prelep gradic, Rijeka, Opatija i Crikvenica.

Istra je sve prelepo narocito gradici posto ne idete u zimi na kupanje :) Pula,Medulin,Rovinj,Porec i Umag, a mozes i u Sloveniji Piran par km je od Umag :)

Na ovih lokacija smestaj solidan je od 30-50e ali posto je dubuko van sezona mozes i nesto ispod 30e :)

Ako imas koje pitanje slobodno, putuvi su dobri, posle Ploce ako ti dosadi more mozes iznad magistrale na autopput sve do Rijeka i Zagreb i imas iskljucenje pored svaki veci grad ili gradic :)

P.S. A iz koje mesto pocinjes t.e. gde zivis da bih ti kazao sto ti je najbolje, jedna ruta da ne bude samo voznja bezveze sve nabrzaka?

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala vam puno. Ovo su jako korisne informacije.. i moram reci da sam odusevljena ovim forumom jer su svi od pomoci i imaju vremena i zivaca ispisati detalje koji nama mnogo znace.

Na ovaj put cemo ici nakon Septembra posto nam je ovih dana iznenada ispalo putovanje sa nekim velikim povoljnostima tako da ne mozemo ispustiti..

Hvala jos jednom!

Inace sam iz Bd, Crna Gora.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

POZDRAV

Dragi članovi ovog sajta,hteo bih da postavim jedno pitanje u vezi putovanja u R.HR na produženi vikend.Hteo bih da se informišem o smeštaju,hrani,o mestima koje treba obići,itd... 

Srdačan pozdrav novi član!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I koje je pitanje?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka