Teogonija

Limnos - ostrvo tisine

25 poruka u ovoj temi

Hvala, drago mi je da ste citajuci i gledajuci mogli da dozivite atmosferu Limnosa.

Preostaje mi jos malo pisanja, za par dana cu,  nadam se uspeti da privedem kraju.

Ima jos par zanimljivosti i jedno mesto koje smo slucajno otkrili

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bravo, @Teogonija! Zaista si nadahnuto i sa puno iskrenosti napisala ovu divnu priču. 

Svaki tvoj putopis je odličan, al' mi se čini da si ovim prevazišla sve prethodne.

Mislim da treba da "zaoštriš olovku"  i kreneš da pišeš roman. Imaš oko za detalje, primetiš skrivene stvari, duhovita si kad treba... 

U svakom slučaju, sa zadovoljstvom ću sve ponovo pročitati.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@dujaspasa

Hvala na lepim recima, zadovoljstvo  je procitati  da  trud nije bio uzaludan :)

Citajuci sada kompletan tekst, primetila sam poprilican broj  raznih gresaka (slovnih, razmaka, interpunkcija  i sl.),  a kako nemam mogucnost korekcije, nazalost tako ce i ostati. Izvinjavam se  citaocima sto sve nije malo pismenije.

Izmenjeno (Teogonija)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam na Limnosu ali mi je drago sto sam jos jednom putovala tamo zahvaljujuci vasem putopisu :)

Posebno mi se svidjaju iskustva sa Farakla, mi smo isli po izuzetno obacnom i vetrovitom danu (koliko zaista zrno peska moze da boli saznah tad ) jos vise izgleda kao sa druge planete po lepom dnevnom svetlu. 

Ljubav za Limnos :srce:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izuzetno mi se dopada što sve ono što fotografija u potpunosti ne dočara, tvoja priča jako vešto dopuni i isprati. E to je sa mog gledišta pravi spoj i prava mera. 

Odličan putopis. :)  

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sjajno  ! Poezija od putopisa. :cvetic:.

Nadahnuto,  rečenice sa težinom koje  uspešno docaraše spokoj i lepotu Limnosa. Svaka čast ! 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26045
    Ukupno tema
    869099
    Ukupno poruka