Djilas.M

Air cairo

32 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima!

Ja sam namerno izabrala AirCairo jer sa našom avio kompanijom gubim 2 dana i bezobrazno su skupi. A u poslednje vreme znam i da prodaju više karata za let nego što imaju mesta. 

Vidim da su ljudi ranije imali loša iskustva sa AirCairo, ali da su se prošle godine popravili.

Jel putovao neko skoro preko njih (ja sam uplatila preko KonTiki-ja) 

Kakva su vam iskustva? 

Hvala unapred! 

?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Ja sam namerno izabrala AirCairo jer sa našom avio kompanijom gubim 2 dana i bezobrazno su skupi. A u poslednje vreme znam i da prodaju više karata za let nego što imaju mesta. 

Vidim da su ljudi ranije imali loša iskustva sa AirCairo, ali da su se prošle godine popravili.

Jel putovao neko skoro preko njih (ja sam uplatila preko KonTiki-ja) 

Kakva su vam iskustva? 

Hvala unapred! 

?

@sajnovicm

Sve je ok sa Air Cairo-m, nista se ne sekirajte, mi putujemo za par dana... Samo, ako mozete da mi pojasnite, kako gubite 2 dana Air Serbia-om?? Bas zato sto su letovi za Hurgadu nasim avio prevoznikom dosta kasniji (npr. Cairom stižete u hotel do podneva, Serbiom istog tog dana ali do ponoci, zavisi kog dana krecete, nisu isti termini za svaki dan), vi imate jednu noc spavanja vise u hotelu (npr. poslednjeg  dana ako idete Cairom, izlazite iz sobe u podne i imate let sledeceg dana/jutra oko 02h/03h),a ako idete Serbiom, vi ne izlazite tada kad ovi rade check out, nego koristite sobu i all uslugu ceo taj dan, pa spavate u sobi dok ovi bleje na aerodromu i cekaju povratak nazad, ustanete,doručkujete i odjavite se (oni prvi su vec kuci) i imate popodne/predvece let za kuci... Npr. Ako idete 11.06. za Hurgadu , let Air Cairom je u 8h, A. Serbiom je u 19h... vracate se 25.06. let Cairom je u 3h,a Serbiom u 17h

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26814
    Ukupno tema
    900636
    Ukupno poruka