Djilas.M

Air cairo

26 poruka u ovoj temi

Pa sto bas sad :D

Neozbiljni su za sve pare! Ne mogu da verujem da imaju sajt gde je karte moguce uzeti samo pojedinacno :angry:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko koja agencija, pored Filip travel, radi Egipat sa letovima Air Srbije?

Juče je let za Hurgadu Air Cairo trebalo da bude u 5:30 ujutro, a ljudi odleteli oko 18:00, možda i kasnije.

Malo su prerano krenuli sa ovim i ovolikim kašnjenjima. Ove godine biram aranžman isključivo po avioprevozniku. Nema šanse da opet razmišljam koliko će mi kasniti let u oba smera. Znam da letovi kasne i da je to normalno, ali ovi baš preteraše. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poleteli u 19h (po našem vremenu), sleteli oko 23h (po egipatskom vremenu) :shokiran:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma da. Ortak mi putovao tim letom. I oni mučenici, što su leteli odande, sleteli tek oko 17, a sigurno su ih tamo na aerodrom doveli već oko 23 prethodne noći. Užas!

Čini mi se da za Sharm leti samo Air Srbija, pa ima tamo da odem. Kontiki leti u Hurgadu Air Cairom, a u Sharm Air Srbijom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ponte radi sa Air Srbijom, mslim i Matico, Odeon, Viva...

U svakom slucaju proverite ovo

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ponte radi sa Air Srbijom, mslim i Matico, Odeon, Viva...

U svakom slucaju proverite ovo

Hvala.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kolika je dozvoljena težina predate prtljage? Hitno je ujutro letim, a ne znam da li 15kg ili 20kg?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

20 kg, a rucni 7kg

SRECAN PUT!

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Cao drugari. Ima li putnika koji su trebali 24.08 da polete za Hurgadu a umesto toga, proveli dve noci na aerodromu u Beogradu? Zanima me da li je neko imao takav problem? Sta moze da se uradi po tom pitanju?

24.08 u 06:30 smo trebali da poletimo.

Nakon dva sata obavestavaju da je let odlozen. I da ce biti sutra dan u 02:30.

Salju nas u In hotel. Tamo boravimo do 23h i voze nas na aerodrom. Jer letimo jel u 02:30. Medjutim provodimo i drugu noc na aerodromu i polecemo tek ujutru oko 7h. Izmrcvareni, umorni, decice je bilo dosta, putnika iz Bosne i CG. Katastrofa. Da se bilo ko iz AC potrudio da nam se posteno izvini pa ok. Niko nista, dok se nismo pobunili, nismo dobili ni vodu. Na kraju smo iskukali 10e po coveku za sendvic i sok.

Zna li neko da nas uputi, sta je najbolje da uradimo? Kakva su nasa prava, sta mozemo da potrazujemo od Air Caira sta od agencije? Let je kasnio 24h a mi 2 noci proveli na aerodromu.

Iz agencije nam nude povrat novca za taj jedan dan koji smo izgubili ili da nam uplate late chek out. Da biramo. Sto mi je takodje van svake pameti. Poklanjaju nam nase sa kasnim late chek out-om Pa mi smo to platili. A povrat kao povrat za taj jedan dan...ok je ali mi izgubismo dan.

Svaki savet bi dobro dosao. Iz agencije ocekuju da im javimo sta smo odlucili. Hvala. ?

Izmenjeno (TwEp.TwEp)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26030
    Ukupno tema
    868464
    Ukupno poruka