Djilas.M

Air cairo

32 poruke u ovoj temi

Evo da otvorim temu za sve one koji imaju primedbe ili pohvale na air cairo

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posto je bilo pitanja da odgovorim...Nisam pitala koje je putnike trebao d uzme jer me nije zanimalo kakvi god da su i za gde god da su...insistirala sam samo na pitanju da li je bio teretni ili carter...Dete mi lepo dva puta reklo carter... Ja sam imala problema i prinudno sletanje pre par godina i o tome sam vec pisala...bilo je raznih komentara  o tom postu ...da preuvelicavam i tako sve blablabla...Ali je bilo krajnje neprijatno SVE od leta do tretmana na aerodromu u Kairu i bahatom ponasanju cak i bez obroka i izvinjenja....Peeskocili smo narednu godinu i otisli u Grcku a ovog leta u junu ponovo je prevagnula zelja za ronjenjem pa smo opet bili i naravno ponovo zaj.....nje sa avionima....U povatku cekamo i pise da ce avion umesto u 2 poleteti u 5... Izvadim jaknu obucem se jer svi znate da je aerodrom ledara  i spremim se na cekanje kad ono op odjednom vrate i ponovo pise polece u 2...Nije to bila samo neka slucajna greska za par minuta ...potrajalo je pola sata a da nismo znali ni sta ni kako.... Tako da kad idete u Egipat naoruzajte se strpljenjem i nadom da ce sve ipak proci kako treba sto najcesce i jeste slucaj....

        

Izmenjeno (Snezana Davidovic)
...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Snezana Davidovic, cerka, zaposlena na aerodromu, ocigledno nije dobar izvor informacija, moram imati mnogo vise poznanika i sta ti ja znam koga sve ne, kao sto imaju pojedini clanove, pa da tek onda imas dobru informaciju. Pusti, takvi nabedjeni ce prozivati svaku osobu, koja se bar malo ne slozi sa njihovim misljenjem.

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Snezana Davidovic 

I ja imam info da je bio carter, ali  zbog panike objavili su da je cargo avion.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Volim kad ljudi misle da sam nabedjena i da prozivam.. prozivanje sa moje strane bi izgledalo mnogo gore,a posto je ovo tema za prijatelja Balkanca ne vidim da ga ovde ima, nego samo trubi tamo gde vise niko ni ne cita njegove postove..
Je ne znam zasto mi srbi mislimo da treba da budemo izuzeti od celog sveta i da je nama najgore.. Evo prva sam cucala 2h u avionu,pa nisam to shvatila kao smak sveta.. Pa kasne avioni svuda i to je normalna stvar,ali npr meni je draze da ziva stignem nego da me lopatom skupljaju sa neke planine ili iz mora.. Evo Air Serbia nije kasnila pa se zapali.. nezgode se desavaju kao i kvarovi,ti avioni ne lete samo bg-hur nego i na druge destinacije i normalo je to sve..

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jutros je gupa iz Hurgade stigla pola sata ranije :D, takodje kad smo išli nije bilo kašnjenja.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

19.9.2018. god. let iz Hurgade na vreme. U BG sleteo 25 minuta ranije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Snezana Davidovic, sami se prepoznaju i javljaju :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaboravila sam koja je dozvoljena tezina rucnog prtljaga, 5 ili 7kg, i sto mi je jos bitnije, dimenzije prtljaga?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

7kg.dimenzije nisu bitne.vazno da ga ugurate gore.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna razlog zasto odjednom WO ne radi aranzmane sa air cair-om, na sajtu air caira ima karti koliko hocete al za 42000 din :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Radi, ovo sa Air Serbiom je samo dopuna zbog velike potraznje aranzmana. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko ideju kako stupiti u kontakt sa Air Cairo predstavnicima?

Nasla sam da je to R tour Makedonska 4, odem tamo i zaista na staklu nalepnice sa njihovim imenom, ali unutra jedan sto i stolice i nista vise, nikakav pribor, racunar, prazno, kao da su iseljeni.

Preko sajta moze da se kupi karta samo pojedinacno, a nesto mi se ne rizikuje da uzimamam jednu po jednu, sta ako druga ne bude mogla 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko je sa teme pisao upravi Air Caira...mozda su zbog toga dobili otkaz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka