nicegirl

Vikingen Infinity Resort&Spa 5*

7 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u ovom hotelu? Hotel izgleda prelepo, odgledala sam i par video snimaka na Youtube-u, ali komentari na TA i Booking nisu bas najsjajniji, od toga da je hrana losa (sto mi bas i ne deluje na videu), preko loseg engleskog osoblja, pa do loseg odrzavanja higijene u glavnom restoranu za vreme obroka. Ako je neko bio, molim za utiske i komentare

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rekao bih da težite nekim pozitivnim komentarima,  jer iz nekog razloga morate baš u tom hotelu da budete u odredjenom periodu, i pored mora negativnih komentara koje nalazite na relevantnim sajtovima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma, ne mora bas taj hotel, nego mi hotel prelepo izgleda, pa mi nekako nelogicno da su tako losi komentari. A nasih nema uopste, uglavnom Englezi. E, sad, znamo kakvi su Englezi, traze dlaku u jajetu, jelte... Pa, cisto sam htela da neko od nasih potvrdi ili demantuje

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nicegirl

, nije neki hotel, ja bih ga širokim korakom preskočila :D, imaš  mnogo boljih za taj novac, plus ovaj gotovo da nema plažu, nego samo ponton. Ne kritikuju ga samo Englezi, već i Nemci, mada ima i dosta pozitivnih recenzija, baci pogled  na holiday check I biće ti jasno:

Vikingen Infinity Resort & Spa - https://www.holidaycheck.de/hi/8127982d-8148-394a-9a15-f3b4850af56e

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@shania

Hvala puno na odgovoru. Eto, tamo nisam gledala, zaboravila. Znaci, potraga se nastavlja. Jel imas ti neki predlog? Bitna mi je plaza, da je hrana ok, normalno da je cisto, da nije predaleko od plaze. I po mogucnosti, da je mini bar, Wi-Fi i sef u ceni. Prednost ima Antalija. Uf, bas malo trazim, zar ne :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nicegirl

, to ima svaki sa 5* tamo, za to ne brini. 

Vidi Letoonia Golf (Belek), Club Asteria (Belek), Limak Arcadia (Belek) npr. ili Arcanus (Side, Sorgun)... Nisu skupi kad rezervises u januaru, februaru, a odlični. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@shania

Hvala puno za preporuke, zabelezeno u tefter, ali mislim da ce i u januaru ovo biti preskupi hoteli za nas. Jednog dana, mozda. Jedino ako budu po osobi oko 900e, sve iznad, tesko ce se uklopiti. Ali, praticemo ponude agencija, mozda cak i samostalno. Mozda i ubodemo nesto

Izmenjeno (nicegirl)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka