Olivija90

Sunrise Meraki Beach Resort

95 poruka u ovoj temi

Prvi put u Egiptu. Boravićemo u Meraki Resortu od 25.06.-04.07.

Rezervaciju hotela smo obavili on line preko jedne naše agencije, nisu nas pitali ništa oko tipa sobe ( bračni krevet ili ne ) pa nas isto intresuje da li to možemo to da regulišemo na licu mesta, kao i za bolju sobu.

Svakako posle puta ostavićemo utiske.:D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervaciju hotela smo obavili on line preko jedne naše agencije, nisu nas pitali ništa oko tipa sobe ( bračni krevet ili ne ) pa nas isto intresuje da li to možemo to da regulišemo na licu mesta, kao i za bolju sobu.

I mi smo danas rezervisali za septembar preko WO agencije, i rekli su nam da sobe dobijamo tamo..Po komentarima sam videla da se može zameniti soba ako ste nezadovoljni.. Lep provod i i javite utiske?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo danas rezervisali za septembar preko WO agencije, i rekli su nam da sobe dobijamo tamo..Po komentarima sam videla da se može zameniti soba ako ste nezadovoljni.. Lep provod i i javite utiske?

Mi smo tamo od 31 avgusta do 13 septembra, isto preko WO :) Nadam se da cemo dobiti jos inf do tada :) Postavila sam mnogo pitanja na prethodnoj stranici, iskreno se nadam da ce neko ko je bio ili ko ce tek ici biti ljubazan da podeli utiske. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ja idem 6. avgusta u Meraki. Tako da cu pisati kada se vratim o utiscima, da mozete da procitate vi koji idete pre mene :) Malo nasih ljudi ide u ovaj hotel, koliko vidim, a ja sam prilicno sigurna sam pravi izabrala :)

Izmenjeno (Magdalennna)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo tamo od 31 avgusta do 13 septembra, isto preko WO :) Nadam se da cemo dobiti jos inf do tada :) Postavila sam mnogo pitanja na prethodnoj stranici, iskreno se nadam da ce neko ko je bio ili ko ce tek ici biti ljubazan da podeli utiske. 

I mi idemo prvi put i cekamo još neke utiske ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Marple29 ide izgleda prva, pa onda mi 21.7. Ako ne bude nekih informacija do tada, onda eto tek kad se mi vratimo...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i mene na temi. Potvrđena rezervacija 21.7-31.7. Nekoliko praktičnih pitanja. 

1. Da li ostaviti mito u pasošu da bi dobili bolju sobu i koji deo hotela bi trebalo birati, ako je moguće? ;)

2. Da li na plažama ima barova, naročito na toj koja je najudaljenija, a koja je koliko sam shvatila za kupanje i kad je oseka?

3. Pratim nekoliko egipatskih agencija na fb i da li neko u hotelu ili iz našin agencija pravi problem ako se direktno rezervišu izleti? Naravno, znam da bi svi najradije da se njima plati i da uzmu proviziju, ali smo videli da je ovako dosta jeftinije.

Imam i četvrto pitanje, a biće ih verovatno i još...

Poslednji dan imamo let kasno uveče. Kakva je situacija sa odjavom iz sobe? Da li može da se koristi all koncept i na koji način? Kakva je situacija sa doplatom za taj poslednji dan i da li nam uopšte treba?

Mi idemo 12.jula, pa cu i ja preneti utiske kad se vratimo. 

Što se tiče 3.pitanja, mi ne planiramo izlete preko agencije, negde sam pročitala da kad se stigne oni organizuju sastanak i tu pokusaju da uvale izlete preko njih, i onda odbijete ako necete i rezervisete preko nekog od lokalnih gde je 50% jeftinije. 

Nama su u WO rekli za taj poslednji dan da treba da ih malo častimo da bi nam ustupili sobu gde cemo da ostavimo kofere i da se istusiramo posle, a mislim da sto se tice svega ostalog mozes dok ne izadjes iz hotela. ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima :rolleyes:

Ukoliko imate neka pitanja vezana za Meraki na koja do sada niste nasli odgovor - slobodno pitanje,prenosim sveze informacije :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dajte neki vas licni utisak,kako vam se dopao hotel,plaza,kakva je higijena,usluga,neke zamerke....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dajte neki vas licni utisak,kako vam se dopao hotel,plaza,kakva je higijena,usluga,neke zamerke....

Ukoliko imate neka pitanja vezana za Meraki na koja do sada niste nasli odgovor - slobodno pitanje,prenosim sveze informacije :D

Mene sve zanima jer idem u avgustu?kakva je plaza, dubina, da li ima nesto sto se posebno doplacuje, i da li je sve bas kao na slikama lepo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja imam par pitanja :)

Da li su mi potrebne patikice za vodu, za njihovu plazu ili mogu da idem bosa? Da li mogu da im posaljem mail ranije koju sobu zelim, i da li uopste dolazi u obzir njihova Gypster soba, ako mozda znate? Ta mi se najvise svidela, samo ne znam koliko se za nju doplacuje, I trece pitanje, koliko je bezbedno za jednu plavu devojku da se seta po tom kraju oko hotela? :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam u ovom hotelu od 25og avgusta. Nadam se da sam napravila dobar izbor. 

Da li možete da napišete kakva su dešavanja uveče, neki kažu da je muzika i posle ponoći.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Patike za vodu vam ne trebaju,jer je svuda pesak. Ima poneki kamen u vodi,ali ga lako mozete obici. Videla sam samo par ljudi ovde u tim patikama. Medjutim,ako zelite da idete na "plazu" za snorking tamo ce vam trebati obucu za vodu jer su svuda stene i kamenje.

Sto se soba tice,na bookingu mozete pogledati cene svih soba. Posaljite i mail hotelu,nista vas ne kosta :) Mada iskreno mislim da ne bi trebalo da dajete pare na sobu,u njoj provodite najmanje vremena :)

Sto se tice bezbednosti plavusa u setnji van hotela - ne znam,ja sam crnka :D Salu na stranu,u resortu su svi fini i niko vam nece smetati,a za setnju van hotela stvarno ne znam.

I odgovor na poslednje pitanje,oko vecernjih desavanja u hotelu... Svako vece se nesto organizuje (karaoke,dj,muzika uzivo...) ali nije toliko glasna muzika da ce vam smetati (ako ste zbog toga pitali). Uostalom,uvek mozete da trazite sobu u mirnijem delu ;) 

Izmenjeno (little mouse)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Caoo, imam ja par pitanja :D

Kakav je fen u sobi? Sta daju sve od kozmetike, da li je upotrebljivo ili da ipak nosimo nase? 

I zanima me da li postoji opcija da se uzme pegla za ves besplatno/uz nadoknadu?  :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25946
    Ukupno tema
    865630
    Ukupno poruka