Olivija90

Sunrise Meraki Beach Resort

152 poruke u ovoj temi

Fen je standardni hotelski :) onaj sto je prikljucen u kupatilu. Nisam ga koristila,pa ne mogu bas da kazem da li je dobar i koliko :D

Od kozmetike imate po dva pakovanja od 35ml od sledeceg: sampon,regenerator,kupka i mleko za telo. Ako potrosite nesto - dopunice vam. Mirisu na muske kupke. Imate i tufere,stapice za usi,turpiju,kapu za kupanje... 

A za peglu stvarno ne znam,to nisam pitala :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja takodje imam jedno pitanje i odnosi se na one koji su bili?

Šta se podrazumeva pod standard room, jel ima neko slike sobe i kako je ista nazvana na bookingu na primer, pošto imaju double trouble room, gypster room, merakilous room? Idem s curom od 16.08. i jedva čekam. Prošle godine bili u Aqua Magic-u, ali ovo bi trebalo da je odlična ponuda za uložene pare sa ocenom 9.1 :biznismen:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ja kontam da se to na licu mesta trazi soba koju hoces, ne znam ima li potrebe par dana ranije nego sto odemo slati mail hotelu?

Meni je u principu svejedno za sobu, izgledaju mi sve lepo na slici, jedino sto nisam nacisto je da li je toliko lose bas bii u prizemlju? Zbog buke, prolazenja... a opet deluje mi najprakticnije, mada mi nije problem ni da se penjem, vidim da ima 2 sprata samo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cao svima :rolleyes:

Ukoliko imate neka pitanja vezana za Meraki na koja do sada niste nasli odgovor - slobodno pitanje,prenosim sveze informacije :D

Imam nekoliko konkretnih pitanja, a čini mi se da niko nije pitao

Da li nositi peškire za plažu? Da li je moguće njihove peškire za plažu poneti na izlete?

Da li u sobama imaju ketlere i neku vrstu instant kafe?

Da li se u sobama ostavlja voda i da li je voda u hotelu flasirana ili iz aparata?

 

 

Mi idemo 12.jula, pa cu i ja preneti utiske kad se vratimo. 

Što se tiče 3.pitanja, mi ne planiramo izlete preko agencije, negde sam pročitala da kad se stigne oni organizuju sastanak i tu pokusaju da uvale izlete preko njih, i onda odbijete ako necete i rezervisete preko nekog od lokalnih gde je 50% jeftinije. 

 

Nama su u WO rekli za taj poslednji dan da treba da ih malo častimo da bi nam ustupili sobu gde cemo da ostavimo kofere i da se istusiramo posle, a mislim da sto se tice svega ostalog mozes dok ne izadjes iz hotela. ?

 

I mi smo našli neku drugu opciju za izlete ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja73, 

Ne nosimi peskire za plazu, ramo svaki dan uzimas peskire i vracas ih uvece uz neku karticu, koliko sam razumela. Na izlete se isto nose hotelski peskiri, tako da nema potrebe da se to tegli odavde. 

 

Već je pisano da ostavljaju svaki dan u sobi po dve flasice vode, za ostale delove hotela neka napise neko ko je bio tacno, ali ja mislim da se isto dobijaju flasice, a ne iz aparata. :rolleyes:

ja73, 

Ne nosimi peskire za plazu, ramo svaki dan uzimas peskire i vracas ih uvece uz neku karticu, koliko sam razumela. Na izlete se isto nose hotelski peskiri, tako da nema potrebe da se to tegli odavde. 

 

Već je pisano da ostavljaju svaki dan u sobi po dve flasice vode, za ostale delove hotela neka napise neko ko je bio tacno, ali ja mislim da se isto dobijaju flasice, a ne iz aparata. :rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ja73 Sve peskire dobijate. U sobi -male, velike, za plazu na plazi uz karticu koju dobijete pri prijavjivanju u hotel. Kada odete na plazu date tu Towel Card, oni Vam daju peskir, kada se vratite sa plaze dajete peskir, oni Vam vrate tu karticu. Prilikom odjavljivanja iz hotela uz kljuceve, vracete i Towel card.  Ako imate kasni let, ne znam za zadnji dan da li ostavljaju peskire uz pasos pa kada vratite peskir vrate pasos i da li imate taj dan all  uslugu do polaska na aerodrom. U zavisnosti od politike hotela vodu dobijate na dnevnom nivou po flasu, dve od 0,5l ili 1,5l, s"tim da imate svuda u hotelu mogucnost uzimanja vode iz aparata iliu flasama

Izmenjeno (seagull)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja idem 16. avgusta u Meraki, sa deckom :D Mislim da se standardno dobija double trouble (koliko sam videla), ali ne drzite me za rec. Ja bih iskreno vise volela Gypster, i nisam sigurna da li treba da im pisem mail, ili da trazim pri dolasku i da stavim nesto u pasos ili nesto slicno. Inace prvi put idem u Egipat. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao ljudi.

Nasi utisci vezani za hotel su odlicni. Smestaj, hrana, animacija sve je stvarno super.

Vidim da je najvise pitanja vezano za izbor sobe. Mi smo trazil sobu sto blize plazi ili bazenu(koji je odmah do plaze) dobili smo trokrevetnu sobu  odmah do bazena za dodatnih 20 evra?. Tako da sigurno moze sve da se dogovori  na licu mesta. 

Sobe su prostrane ali je jedina mana da je kupatilo dosta malo. 

Nama su peskiri menjani  svaki drugi treci dan posteljina svaki treci. Posle smo culi da ako im trazite da zamene svaki dan peskire da nije nikakav problem.

Nama se cini da je jedna deo kompleksa noviji i da tu sobe pocinju sa brojem 5, 4 i 3 ali niko iz nase grupe nije bio smesten u tom delu ako neko bude nek javi utiske.

 

 

 

 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja takodje imam jedno pitanje i odnosi se na one koji su bili?

Šta se podrazumeva pod standard room, jel ima neko slike sobe i kako je ista nazvana na bookingu na primer, pošto imaju double trouble room, gypster room, merakilous room? Idem s curom od 16.08. i jedva čekam. Prošle godine bili u Aqua Magic-u, ali ovo bi trebalo da je odlična ponuda za uložene pare sa ocenom 9.1 :biznismen:

Standardne sobe su double trouble i triple trouble na bookingu. Sobe su iste kao sa slika na bookingu. 

 

 

Meni je u principu svejedno za sobu, izgledaju mi sve lepo na slici, jedino sto nisam nacisto je da li je toliko lose bas bii u prizemlju? Zbog buke, prolazenja... a opet deluje mi najprakticnije, mada mi nije problem ni da se penjem, vidim da ima 2 sprata samo.

U hotelu imate vise zgrada i ode pocinju brojevima od 1 do 9. Neke zgrade su prizemne, neke sa jednim spratom, a neke sa dva sprata. Ako zelite da bude u zgradi blize bazenu, plazi, blize glavnom restoranu i slicno, to mozete da se dogovorite na licu mesta, a ako zelite neki drugi tip sobe mozda je bolje da im posaljete mail ranije, jer je tih sobe manje, a sada je sezona i guzva, pa mozda nece imati slobodnu takvu sobu kad dodjete. 

Zgrade koje su prizemne su na takvoj lokaciji da ljudi cesto prolaze tuda, pa mozda zato neki komentarisu da takve sobe nisu dobre...

 

 

Imam nekoliko konkretnih pitanja, a čini mi se da niko nije pitao

Da li nositi peškire za plažu? Da li je moguće njihove peškire za plažu poneti na izlete?

Da li u sobama imaju ketlere i neku vrstu instant kafe?

Da li se u sobama ostavlja voda i da li je voda u hotelu flasirana ili iz aparata?

I mi smo našli neku drugu opciju za izlete ;)

Za peskire je vec neko odgovorio, imate towel card pa je menjate za peskir. Ne morate da menjate svaki dan ako ne zelite ili ako idete na izlet pa se kasno vratite ili ako krecete na izlet pre nego sto se otvori towel centar...

U sobi imate ketler za vodu, imate dve case i dve solje, nekoliko kesice nescafe, nekoliko kesica mleka u prahu,  nekoliko kesica secera i nekoliko kesica caja. :)

U sobi imate frizider i sobar ce vam svaki dan ostavljati po nekoliko flasica vode od 600ml. Takodje u svakom baru i restoranu mozete uzeti vodu (uvek daju u plasticnim flasicama od 600ml) i piti je tu ili je poneti u sobu, tako da sto se vode tice - za to nikad ne treba da brinete :)

 

..

Sobe su prostrane ali je jedina mana da je kupatilo dosta malo. 

Nama su peskiri menjani  svaki drugi treci dan posteljina svaki treci. Posle smo culi da ako im trazite da zamene svaki dan peskire da nije nikakav problem.

Mi smo bili smesteni u trokrevetnoj sobi (iako nas je bilo dvoje) i kupatilo uopste nije bilo malo, mozda to zavisi od zgrade. Peskiri su nam menjani svaki dan, a posteljina na 3-4 dana. Skoro svaki dan smo ostavljali sobaru po dolar, pa je mozda i zato menjao peskire stalno, ne znam :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koju zgradu ti preporucujes? Pod kojim brojem, a da nije buka uvece? Da znam sta da trazim :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumasi, 

Spreceni smo da putujemo, ali ustupamo rezervaciju. Hurghada, Meraki Resort 4* Lux. Adult only koncept. Novoizgradjen (2018). Odlican izbor za odmor. Polazak 09.08. 10n, ukupna cena 718e (karta, takse, transferi i zdravstveno osiguranje). Rezervacija jos uvek aktivna (2x199eur). Da li ima neko zainteresovan, jako bi znacilo da se preuzme rezervacija. Na linku je hotel video :)

https://youtu.be/WkamS1BnJqU

 

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dragi forumasi, 

Spreceni smo da putujemo, ali ustupamo rezervaciju. Hurghada, Meraki Resort 4* Lux. Adult only koncept. Novoizgradjen (2018). Odlican izbor za odmor. Polazak 09.08. 10n, ukupna cena 718e (karta, takse, transferi i zdravstveno osiguranje). Rezervacija jos uvek aktivna (2x199eur). Da li ima neko zainteresovan, jako bi znacilo da se preuzme rezervacija. Na linku je hotel video :)

https://youtu.be/WkamS1BnJqU

 

 

 

 

 

Poslao sam vam PM.

Izmenjeno (Milos1234)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :) putujem 23. Avgusta u Meraki i zanima me plaza.. kakav Je podvodni svet, da li ima potrebe nositi maske za ronjenje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja putujem 25og i planiram tamo da kupim onu masku preko celog lica. Možda se i sretnemo :-) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Najverovatnije da momak i ja idemo u Meraki u septembru. Cena je 1150 eura za nas dvoje, polazak 20. septembra, da li je to okej cena?

I da li u hotelu radi internet :)

Iskreno malo se plašim što putujemo preko Wayouta jer ima baaš puno negativnih komentara vezanih za ovu agenciju ?

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka