Olivija90

Sunrise Meraki Beach Resort

99 poruka u ovoj temi

Da li je neko posetio ovaj hotel? Videh u ponudi u jednoj agenciji da ga ima, i da je skoro otvoren. Deluje vrlo zanimljivo, pa ako je neko bio, neka piše utiske.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je bivsi  Festival Shedwan Golden Beach Resort

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hehe, @Olivija90 mi "uze temu iz usta" :D

Baš mi sinoć supruga kaže koji je ovo hotel, na Bookingu ga ima, dobra ocena 9.1, na Google mapama pokazuje lokaciju ovog Festival Shedwan hotela koji je @seagull spomenula.

Cena vrlo interesantna, ali je "adults only" tako da što se mene tiče, u naredne dve godine otpada :D 

Evo šta piše na Wayout sajtu: http://www.wayout.rs/egipat-2018/hurgada/hotel-sunrise-meraki-beach-resort.html

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@MarkoFaca Da, na sajtu Wayout-a sam i videla ponudu za ovaj hotel, zato sam i pitala za utiske. Deluje mi vrlo interesantno... za sledeću godinu, pošto sam već bila u Hurgadi do pre nekoliko dana :):):)

Izmenjeno (Olivija90)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaj hotel je pre neku godinu  uzeo deo Festival hotela i poslovao pod ovim imenom

Smartline Colour Beach. Uporedite slike, koristili su isti bazen, plazu...

Gledala sam ranije Festival hotel,bio je sa jako povoljnom cenom, imao je solidne komentare i od jednom je krenulo sve lose... Smartline je prve godine imao odlicnu cenu, kasnije je bila znatno veca.  U tom delu cesto se vidjaju delfini.

Pretpostavljam da su sada ponovo sve objedinili

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaj hotel su izgleda nešto skoro ubacili. Nije ga bilo kad sam ja tražila hotel, jer sam baš gledala sve te hotele koji su samo za odrasle. Ti su mi sigurica da neće nagrnuti oni njihovi sa po desetoro dece :D Mislim, ne smetaju mi deca, smetaju mi njihova deca jer su puštena da rade šta god im padne na pamet, posebno u restoranima.

Vidim da sad ima odličnu ocenu na booking, a vidim da pišu i da se još nešto radi u njemu.

Već ga stavljam na listu mogućih hotela za naredno leto.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja videh skoro, izgleda vrlo zanimljivo cena ok, samo je adults only :) Tako da nama otpada :/

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, i ja kada sam se odlučivala za hotel, nije bio u ponudi. @seagullda li znate kakva je plaža i more, kako je za kupanje? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam, nisam bila u taj hotel ni u tom severnom delu Hurgade

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idem u Meraki na medeni mesec početkom novembra pa ću napisati utiske.

Inače sam čula od para koji se vratio prošle nedelje da su prezadovoljni tim hotelom, naročito hranom.

Komentari na bookingu i trip advisoru su dobri ali mislim da je dobar deo njih fake... svakako pišem polovinom novembra kad se vratimo kako je bilo, a ako neko nešto čuje pre toga javljajte :D

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi idemo 16.10. pa se javljam sa utiscima. Ima dosta fake komentara ali smo culi od ljudi sto su bili u njemu, predlozen im on umesto Continentala jer se nesto agencija zeznula pa bio overbooking. Sve je lepo i ima malo ljudi. Toliko smo saznali. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo, planiram da uhvatim first minute ponudu za ovaj hotel i odem sa dečkom na leto. Ono što nas je privuklo je adults only, a zatim sam istraživala, gledala slike i klipove na Instagramu i zaista mi izgleda prelepo, sobe, plaža, ceo ambijent.

@Layzick hvala što si podelio svoje iskustvo. Da li mi možeš još reći koliko ste okvirno potrošili novca (u hotelu na ono što ne ulazi u AI, neki izleti i sl...), da li ste išli negde van hotela, ima li nešto zanimljivo u blizini? Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Srecom mogu da ti tacno kazem :) . Nas dvoje smo potrosili dodatnih 500 evra pored samog aranzmana. Naravno od toga je najvise otislo na izlete, Isli smo Kairo, Luksor(ova dva su nam bila besplatna) , rajsko ostrvo, akvarijum, safari i spa centar. Ostatak je uglavnom otisao na soping, baksis, taksi, i dve veceri smo platili veceru u burger restoranu(posle luksora i kaira) iz razloga sto je njihov "late diner" prilicno oskudan. Oko hotela smo setali ali nismo nasli nista zanimljivo, mozda ce te vi imati vise srece. Ima pored hotela neka diskoteka koja cini mi se radi dva dana nedeljno. Uglavnom smo kada smo izlazili isli na Memsu i u Sakalu, sto se tice sopinga Sakala je mnogo bolja i malo su posteniji, Memsa je lepa za setnju ali umeju da dosade lokalci.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25955
    Ukupno tema
    865987
    Ukupno poruka