Gaginjo

Iznajmljivanje camaca na Sitoniji

36 poruka u ovoj temi

Posto vidim da nije otvorena nijedna tema ovog tipa, makar ne u podforumu Sitonija, resih da je otvorim.
Ovde bi mogli da pisemo iskustva, predloge, savete i ostalo vezano za iznajmljivanje camaca na Sitoniji.

Ja cu ove godine iznajmljivati camac pocetkom septembra, pa cu odmah nakon toga okaciti slike i preneti svoja iskustva i impresije.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi isto planiramo da iznajmimo camac, pa je svaka informacija dobrodosla.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam ja uspeo da saznam, cene se krecu od 65€ za ceo dan (od 9 do 18h) pa navise, do nekih 140-150€. Ovo su cene za camce do 30 konja i do duzine od 5 metara, koji se mogu iznajmiti bez posedovanja dozvole za upravljanje plovilima.

Cene su bez uracunatog goriva. U zavisnosti od toga koliko se vozite, cena utrosenog goriva moze dosta varirati, ali se otprilike krece negde oko 15-20€ za taj ceo dan.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel treba nesto unapred da se rezervise ili moze i na licu mesta da se iznajmi? Nama nije bitna duzina, muz ima dozvolu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram i ja iznajmim camac ali cene koje sam ja video su oko 100e za ceo dan

Ono sto sam video da su sve firme stacionirane u Vourvouru i imaju slicne cene i camce

Naravno svaka preporuka je dobrodosla

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jel treba nesto unapred da se rezervise ili moze i na licu mesta da se iznajmi? Nama nije bitna duzina, muz ima dozvolu.

Gospodjo pustite Vi to sto Vas muz ubedjuje da DUZINA nije bitna.

Hocu da kazem da ta dozvola koju smo svi zavrsili u Pancevu nije validna za Grcku.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavisi kako ko. Moj muz nije zavrsio u Pancevu, kako vi to kazete.

A koje dozvole vaze u Grckoj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jel treba nesto unapred da se rezervise ili moze i na licu mesta da se iznajmi? Nama nije bitna duzina, muz ima dozvolu.

Potrebno je ranije rezervisati, Par termina koja sam ja u pocetku hteo, bili su popunjeni skroz, pa sam morao da pomeram datume par dana kasnije. Tako da je moj savet da rezervisete unapred.

A sto se vecih i boljih camaca tice, za koje je neophodna dozvola, oni su dosta skuplji i imaju dosta jace motore...

 

Planiram i ja iznajmim camac ali cene koje sam ja video su oko 100e za ceo dan

Ono sto sam video da su sve firme stacionirane u Vourvouru i imaju slicne cene i camce

Naravno svaka preporuka je dobrodosla

100€ su malo bolji i noviji camci. Oni malo "losiji" su jeftiniji dosta, ja sam imao ponudu od 65€ za camac od 25hp...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije vezano za Sitoniju, ali je blizu.

Ovog leta sam iznajmio čamac u Uranopolisu. Manji čamac, tvrdo korito, tenda, motor od 30HP.

Cena je bila 50e i gorivo. Rezervoar je 20l. Nismo potrošili sve. Cena goriva je bila dodatnih 20e.

Odličan teren za čamac. Obišli smo ostrvo Amuljani i manja nenaseljena Dreina. Pristajali na par plaža. Izračunao sam da nas trajekt do Amuljanija i nazad košta 42e. Za nešto više smo dobili celodnevnu avanuru.

Bio sam sa ženom i dvoje dece (8 i 5g). Klinci su dobili one sigurnosne prsluke. More je bilo prilično mirno.

Zakazao sam još od kuće. Tamo nas je čovek sproveo do parkinga. Sledila je kraća obuka i isplovljavanje.

Sjajna avantura.

Na Sitoniji su najbolji tereni kod Vurvurua. Dosta ostrvaca.

Koga ne mrzi, može i do Uranopolisa. Neće se pokajati. Amuljani je fenomenalan.

Lampou boats je firma kod koje smo iznajmili.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama. Ako ne uspem od kuce da rezervisem, verovatno ce to biti prvo pitanje za tog vodica na moru, ili kako se vec zove taj iz agencije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ukoliko idete svojim kolima verovatno ga/je neces ni videti, samo cete dobiti kontakt telefon. Naravno zavisi u koji smestaj idete i preko koje agencije

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako idete preko astre videcete ga najmanje dva puta tj.docice da Vas obidje,prvi put idem preko njih ozbiljna agencija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisao sam preko maila vrlo lako kod Diaporos boats za 80e u Vourvouru i kod Lampou boats za 50e u Uranoplisu camac od 30ks za ceo dan 

Videcemo utiske 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Javite utiske, i mi uskoro krecemo pa cemo ici na izlet.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka