Stole

Titanic Beach Spa and Aquapark

8 poruka u ovoj temi

Pozdrav ljudi,

Da li je neko bio u ovom hotelu? Dobro bi nam dosla neka informacija. Uplatili smo smestaj od 7. Septembra. Idemo sa bebom od 11 meseci.

Sad nas zanima da li smo se zeznuli. Svasta sam procitao o ovom hotelu, al najbolje bi bilo da cujemo nesto iz prve ruke.

 Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam prosle godine bio u Titanic Palace ali kako su ti hoteli spojeni gosti i jednog i drugog mogu da koriste usluge i jednog i drugog tako da smo provodili vreme u oba.

Sto se tice samog hotela sve zavisi sta od istog ocekujte.Ako zelite svakodnevno kupanje u prelepom crvenom moru ovde to  zaboravite, posto je oseka tolika da se more povuce 200m a kada je plima to je onda plicak sa nesnosno toplom vodom.Postoji i ponton koji vodi u dubinu ali sa malim detetom to zaboravite.Posto mora nema zato bazena ima na pretek i tu cete biti zadovoljni.Hrana u glavnim restoranima je klasicna monotona ali zato imate jos 4-5 restorana(meksicki,kineski,indijski...)gde mozete vecerati bez najave i koliko puta hocete u toku boravka.Sto se soba tice tu ne mogu pomoci posto u istima nisam bio, u Palace su bile ok i nismo imali vecih problema.Narukvice nam nisu skidali pri odjavljivanju.

Ako Vas jos nesto zanima slobodno pitajte.

Inace u tom periodu u tom hotelu bice i dva para koja smo prosle godine upoznati te jedan od njig dolazi u taj hotel 4 put i njima je odlican.Ja se ipak zbog te situacije sa samim morem ne bih vracao u taj hotel.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili tamo zbog deteta, hteo je aqua park. Ko sto su vec svi ovde napisali, hotel ima plazu bez mora, i kad je plima to je jedva nesto malo vode, za beba da se okupa, a i to se retko desavalo, vecinom dana more je skroz bilo povuceno. Sa pontona ne moze beba u moru, jaki su talasi pa je problematican ulazak i izlazak iz mora po metalnim stepenicama,  vi cete svako sam da ide tamo za kupanje. Ako moze promenite hotel. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je odlican za pare koje mi u Srbiji placamo za AI u njemu. Primera radi mi smo prosle godine platili 1700e za porodicu od 4 clana,  hrvatska porodica gastarbajtera iz Nemacke 4000e, a nemacka porodica iz Dortmunda 6000e za isti broj ljudi. Ovo namerno napominjem taksativno, jer su i komentari na Tripadvisoru spram toga odusevljavajuci ili razocaravajuci, nije isto. Uglavnom ukoliko date jos recepcioneru 20usd u pasos i kazete ako moze soba do bazena, dobicete lepu renoviranu sobu i bicete zadovoljni. Dvojica recepcionera su bila vec u Srbiji ranije i imaju prijatelje u Bg. Video sam i uzasne sobe u hotelu, koje nisu renovirane veci broj godina i verovatno bi se razocarali da smo tamo boravili. Sve u svemu lep, velik hotel sa odlicnim akva parkom, dobrom hranom, izuzetnim bazenima, plazom na zalost sa nevidjenim plicakom, ali to ce bebi i odgovarati, a za odrasle ima ponton sa lepim koralnim grebenom i puno zanimljivih ribica u vodi. Rekao nam je prodavac cilima da neki covek iz Beograda 3-4 puta godisnje boravi u ovom hotelu, sto ce reci da se nekome bas dopada, ali mi smo bili jedanputa i iako nije bilo lose ne bismo vise.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@DekiP ako neko ovaj hotel placa 6000e ili je lud ili laze,ali mislim da je ovo drugo,jer bilo ko od njih da udje na booking ili neki slican sajt koji nema veze sa agencijama videce da je ovaj hotel bar upola jefitniji. A svi znamo kad poredimo cene neke agencije u odnosu na booking da su gencije u 80% slucajeva povoljnije a u toj ceni je jos avion.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno. Znacilo mi je da cujem da nije toliko los hotel kao sto sam citao na tripadvisoru.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tripadvisor ipak treba uzeti sa rezervom, jer na njemu uglavnom komentarišu Britanci, koji su svi svileni, i sve im smeta, baš sam skoro gledao neki hotel, poslednjih 20 loših ocena ostavili, zamislite, Britanci :) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po mom misljenju najvose ocena daju oni koji su zamoljeni da dajuvocenu i komentar. Posebno mislim na ocenjivanje povoljnijih hotela sa 4 zvezdice

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka