Bubica

Putovanje u teskim zivotnim situacijama - gde?

4 poruke u ovoj temi

Svima nam se desavaju teske zivotne situacije, pre svega mislim na gubitak najblizih.

Upravo prolazim kroz takav period u zivotu i razmisljam, kada se smiri sve sto me je snaslo, gde da "pobegnem"... prva asocijacija mi je Ohrid,tamo smo bili dva puta i proveli zaista lepe trenutke, put nije naporan a van sezone nema guzvi...

Interesuju me vasa razmisljanja na ovu temu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bubice, moje saučešće (ako sam dobro razumela). U takvoj situaciji sam bila pre 6 godina i posle svih muka i bola, neophodan mi je bio odmor, a nisam imala snage, a ni želje za nekim novim mestima. Trebalo mi je nešto poznato, a da mi prija. I to je upravo bio Ohrid: divan stari grad, prelepo jezero, prijatno vreme (bio je septembar), blagi i ljubazni ljudi i još dosta toga. Gubitak niko i ništa ne može da nam nadoknadi, ali tada, Ohrid je na mene delovao terapeutski. Eto, toliko od mene. Držite se.

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Draga Bubice, zao mi je i razumem Vas.

Mi smo jednom, posle teske bolesti, ponovili Krf, koji volimo najvise na svetu. To mesto nam sluzi, kako sa uzivanje, tako i za vidanje rana. Vratili smo se preporodjeni.

Mozda i Vi imate takvo mesto., mozda bas taj Ohrid... 

A jesenas,  posle iznenadnog gubitka, otisli smo samo na par dana po prvi put na jedno drugo, novo mesto( putovanje uplaceno pre nesrecnih dogadjaja) , i prijalo je veoma.  Promena pomaze, Skrenu se misli. Samo mislim da, bar u pocetku, treba izbegavati ona mesta na kojima ste bili bas sa osobama koje ste izgubili, jer moze jako da boli. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aksolutno Vas razumem.Bitno je da odete na mesto koje je Vama lepo i pruza Vam utehu i sigurnost.Ako mislite da bi Vam Ohrid prijao idite tamo.Bitno je da se odmorite,opustite i uspete nekako da krenete dalje.

Inace Ohrid je grad za koji sam ja emotivno vezana i mnogo ga volim.

Želim Vam gde god da odete da nadjete mir i spokoj

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka